Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_51c00333bbf6287dcba428aef7f0f333, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /inc/code/session.inc on line 4

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /inc/code/session.inc:4) in /inc/code/session.inc on line 4

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /inc/code/session.inc:4) in /inc/code/session.inc on line 4
Propozycja: „ROZBBRAJANIE I ORGAZM ENERGETYCZNY CAŁEGO CIAŁA”

Strona główna > Edukacja > Warsztaty

„ROZBBRAJANIE I ORGAZM ENERGETYCZNY CAŁEGO CIAŁA”
„ROZBBRAJANIE I ORGAZM ENERGETYCZNY CAŁEGO CIAŁA”

Cena: 1500zł

Miasto: Olsztyn
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE, STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz
ESTERA SARASWATI
www.tuiteraz.eu www.u-zrodla.pl www.narodzinydożycia.pl

zapraszają 26-30 maja 2014 na warsztat

„ROZBBRAJANIE I ORGAZM ENERGETYCZNY CAŁEGO CIAŁA”
Z DETOKSEM CIAŁA I SZYSZYNKI
PROWADZI: ANDREW BARNES Z AUSTRALII
CZĘŚĆ II

TERMINY: 20- 24 maj 2014 część I
25 maj 2014 Bliss Dance z ceremonią kakaowca,
26- 30 maj 2014 część IIWarsztat tłumaczony z j.angielskiego na j.polski

Naturalnym stanem człowieka jest odczuwanie radości, błogości, miłości i mocy. Kto z nas nie chciałby czuć się tak na co dzień? Skoro jest to stan naturalny i przyrodzony, dlaczego zatem mało kto doświadcza go stale? Przeszkodą bywają nasze historie osobiste i doświadczenia życiowe z przeszłości. Warto uświadomić sobie, że na pewnym poziomie każdy z nas opiera się naturalnemu stanowi błogości, chroniąc się przed potencjalnym zranieniem. Ten opór i środki ochronne przybierają formę psychicznego, fizycznego i seksualnego opancerzenia.
Zapraszamy już po raz piąty w podróż, która służy nawiązaniu intymnego kontaktu z sobą samym i odzyskiwaniu naturalnego stanu błogości. Jest to zaawansowany i praktyczny warsztat łączący emocjonalne i seksualne rozbrajanie ciała z nauką otwierania kanałów energetycznych, prowadzenia energii i doświadczania energetycznego orgazmu całego ciała. Poprzez intensywną pracę z ciałem będziemy uzdrawiać system przekonań zakodowanych w naszej podświadomości. Odblokowywać to, co nas zniewala i przygotować ciało na przyjmowanie pełnej rozkoszy.
Jakie są efekty tego warsztatu:
• Obudzenia głębokiej intuicji
• Oczyszczenia ciała i szyszynki
• Bycia bardziej obecnym tu i teraz
• Konkretnych umiejętności w rozbrajaniu ciała
• Czucia się bardziej żywym, ekstatycznym, wolnym i pełnym mocy!
Tym razem sporo zmian: zupełnie nowa część druga warsztatu oraz detoks ciała i szyszynki (specjalna dieta, smothies i świeże soki, starożytny chiński napój czyszczący szyszynkę o tajemnej recepturze, produkty z listy superfoods i inne), o czym przeczytasz w dalszej części tekstu.
Szyszynka zwana siedzibą oświecenia współpracuje z przysadką mózgową, otwiera intuicję i kosmiczną świadomość. Te dwa gruczoły otwierają też kosmiczną intuicję.

Warsztat ten, jest autorską metodą pracy Andrew Barnes'a. Opiera się na jego 15-letnim doświadczeniu w pracy terapeutycznej w zakresie miłości i seksualności. Jest to bardzo szybka i skuteczna droga dotarcia do głębokich blokad znajdujących się w ciele, emocjach i sferze seksualności. Pozwala na ich skuteczne usunięcie. Uczymy się także otwierania kanałów energetycznych i prowadzenia energii. Jej swobodny przepływ powoduje ekstatyczne stany odczuwane w ciele, zwane tantrycznym orgazmem.
Razem z narodzinami otrzymujemy prawo do tego, aby cieszyć się własnym ciałem i seksualnością bez wstydu i winy oraz realizować pragnienia serca. To jest początek prawdziwej ścieżki wolności i wzrostu świadomości. Zaczynamy zdejmować kolejne warstwy uwarunkowań społecznych, które nas wiążą i wtłaczają w ograniczony kontekst doświadczeń i odczuwania przyjemności.
Andrew Barnes
Gdy odkrywamy naszą prawdziwą seksualność i zmysłowość, gdy uświadamiamy sobie swoje możliwości oraz uczymy się kierować własną energią seksualną, wtedy dopiero nasze życie staje się dostatnie i bogate w miłość, zdrowie, szczęście i moc.

Co doświadczysz i czego nauczysz się podczas tego warsztatu?
• nauczysz się usuwać energetyczne blokady w ciele, co pozwoli na swobodny przepływ
energii przez ciało i odczuwanie energetycznych multiorgazmów,
• zyskasz dostęp do głębszego doświadczania miłości i intymności,
• będziesz mocniej doświadczał życia i seksualności,
• nauczysz się wzrastać i rozwijać poprzez miłość i błogość, zamiast poprzez cierpienie i lęk.

Podczas tego mocnego, ustrukturyzowanego, intymnego i intensywnego procesu warsztatowego, każda osoba będzie prowadzona, wspierana, kochana i szanowana w swojej transformującej podróży, aby odnaleźć siłę do uwolnienia blokad i otworzyć na miłość, którą jesteśmy. Warsztat ma na celu ukierunkowanie Twojego wzrostu na nowe poziomy ekspresji i wolności.

Metoda Nitvany
Jedna ze stosowanych na warsztacie technik pracy z ciałem to rozszerzona "Nitvana". Nazwana od imienia autora metody Nityama + Nirvana = Nitvana. Andrew zgłębiał ją przez 10 lat ucząc się od Shantam's Nityama ("Tantric Mongoose"/ Tantryczna Mangusta) www.nityama.com
Nitvana jest okazją dla kobiet i mężczyzn do ponownego połączenia się ze swoją prawdziwą naturą. W ten sposób doświadczamy większej błogości i rozkoszy oraz usuwamy różnego rodzaju traumy przechowywane w ciele. Nitvana pomaga w otwieraniu kanałów energetycznych i ścieżek, które zostały zablokowane w czasach dzieciństwa.
Ułatwia kobietom ponowne połączenie z ich biegunem dodatnim (serce), jednocześnie wspierając mężczyzn w nawiązaniu połączenia z ich biegunem dodatnim (genitaliami). W ten sposób przywraca ich do swoich naturalnych polaryzacji.

Detoks ciała ze specjalnym uwzględnieniem szyszynki
Podczas warsztatu będziemy oczyszczać ciało dzięki specjalnie ułożonej diecie, która będzie ma także na celu wspierać zachodzące w nas procesy warsztatowe. Dieta będzie: bezglutenowa (bez chleba i makaronów), wegańska (baz nabiału i mięsa), bezcukrowa. W tym czasie także nie pijemy kawy, czarnej herbaty, alkoholu ani nie palimy papierosów.
Będziemy jeść lekkie, specjalnie skomponowane, lekkie posiłki według naszych przepisów składające się z napojów smoothies i świeżych soków, owoców, zup, warzyw, kaszy i ryżu z uwzględnieniem produktów z listy Superfoods - wyróżniających się wysokimi wartościami odżywczymi i zdrowotnymi, takich jak: spirulina, surowy kakaowiec, chlorella, orzechy makadamia, nasiona chia, quinoa.
Dodatkowo będziemy zażywać:
1 Błonnik Psyllium husk (łuski psyllium) dwa razy dziennie
Główne zalety stosowania tego błonnika:
• pomaga w eliminacji toksyn
• reguluje poziom cholesterolu
• wspiera prawidłową perystaltykę jelitową
• wspomaga utratę masy ciała
• usprawnia działanie wątroby
• polepsza trawienie
• nadaje uczucie sytości
• spowalnia wchłanianie węglowodanów
• zapobiega nagłym wzrostom poziomu glukozy
• wspomaga syntezę witamin
2. specjalny napój oczyszczający szyszynkę. Ta tajemna receptura składa sie z 13 ziół i bazuje na starej recepturze z czasow dynastii Ming, którą stworzył Zhang Jing Yue.

Jaka jest struktura warsztatu?
Jest to warsztat zaawansowany składający się z dwóch głównych części oraz dnia integrująco-relaksacyjnego pomiędzy. Możesz uczestniczyć we wszystkich częściach lub w jednej. Wybór należy do Twojego serca i intuicji. Możesz także skonsultować się w tej sprawie z Esterą Saraswati (695 168 408). Bliss dance jest otwarty dla obu grup warsztatowych.
Rozbrajanie nie jest doświadczeniem jednorazowym, tak samo jak dążenie do przeżywania pełni życia z całym spektrum emocji oraz stawania się multiorgazmicznym człowiekiem zachwyconym życiem.
Można, a nawet rekomendujemy, brać kilka razy udział w części I. Za każdym razem jest inaczej, są nowe elementy i nowa grupa. Każdy z nas ma wiele warstw osobowości i jej zranień do oczyszczenia i uzdrowienia.
Uczestnictwo w części II tylko dla osób po części I. Rekomendujemy wziąć w niej udział po rzetelnym zastanowieniu się. Jest to poziom bardzo zaawansowany, gdzie nie ma części przygotowującej i wstępnej jak w części I. Od razu wchodzimy w sesje rozbrajające, mocniejsze rytuały, nagość i seksualność.

Czego między innymi możesz się spodziewać podczas części II warsztatu:
• Jeszcze większego osobistego wyzwania niż podczas części I
• Będą poruszone Twoje czułe miejsca i przesunięte granice komfortu, abyś mógł/a wejść głębiej w swoją moc
• Tajemnych doznań czyli pracy ze świadomym wiązaniem, co ma na celu zwiększenie poczucia zaufania, puszczenie kontroli, prawdziwego poddania się i bycia bezbronnym, wrażliwym
• Eksploracji cienia
• Zaawansowanego masażu anusa, mającego na celu skuteczne uwolnienie wstydu, poczucia winy i traumy z ciała
• Zaawansowanego rytuału kochania się ze sobą samym
• Eksploracji wewnętrznego mężczyzny i kobiety poprzez energetyczną zamianę płci i ich seksualnych zachowań
• Zaawansowanego masażu Yoni i Lingama ze szczególnym uwzględnieniem nauki ejakulacji kobiecej i energetycznego orgazmu bez ejakulacji u mężczyzn
Polecamy wzięcie udziału w całym 11-dniowym warsztacie osobom zdecydowanym na fundamentalną zmianę.

Bliss dance czyli tantryczny taniec błogości to autorska metoda Shakti Malan. Andrew Barnes łącząc go z ceremonią kakaowca zaprasza nas na wyjątkową wyprawę do krainy spokoju, rozkoszy i błogości.
Dla kogo ten warsztat jest odpowiedni?
Przeznaczony dla osób, które już pracowały nad swoją seksualnością lub które są zdeterminowane i gotowe głęboko zanurkować. Jest właściwy nawet dla bardzo doświadczonych tantryków.
Ważne informacje:
Podczas warsztatu są ćwiczenia zawierające nagość i pracę z uzdrawiającym dotykiem części intymnych uwzględniające Twoje osobiste granice. Celem jest usunięcie blokad i pancerza z ciała fizycznego i emocjonalnego. Będzie to możliwe dzięki bezpiecznej przestrzeni stworzonej podczas warsztatu.
Zawsze respektujemy Twoje osobiste granice. Wspieramy Cię w mówieniu "Nie". Powiedzenie "nie" może być dla Ciebie drogą do wejścia w swoją moc, a także poznania i określenia swoich granic. Podczas procesu będziesz odzyskiwać dostęp do odczuwania, co w danym momencie jest dla Ciebie właściwe, aby móc jasno stwierdzić, gdzie leżą Twoje granice. To podniesie Twoje poczucie własnej wartości i samo w sobie może uleczyć rany z przeszłości na tym tle.
ANDREW BARNES

Seksuolog z Australii, uzdrowiciel tantryczny, terapeuta seksualności i relacji miłosnych, coach orgazmów, zawodowy masażysta. Wykładowca z międzynarodowym uznaniem specjalizujący się w temacie seksualności kobiet. Współautor niezwykłego albumu "Serce kwiatu - książka o yoni". Od 15 lat intensywnie podróżuje po świecie prowadząc sesje, warsztaty i seminaria na całym świecie z potrzeby serca.
Propaguje nowe koncepcje dotyczące intymności, miłości, fizycznego kontaktu, przyjemności płynącej z seksualności oraz wzmacniania relacji poprzez jasną i świadomą komunikację.

TERMINY: CZĘŚĆ I 20-24.V.2014
CZĘŚĆ II 26-30.V.2014
BLISS DANCE Z CEREMONIĄ KAKAOWCA 25.V.2014

ORGANIZATOR: ESTERA SARASWATI
POCZĄTEK: 26.V. godz. 9 rano (poniedziałek), sugerowany przyjazd już 25.V
KONIEC: 30.V. godz. 15 (piątek) kończymy obiadem
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe
Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu
CENA: 1500 zł za jedną z części + koszty pobytu i wyżywienia

PROMOCYJNA CENA ZA CAŁOŚĆ: 3 części 2500 zł + koszty pobytu i wyżywienia
BLISS DANCE Z CEREMONIA KAKAOWACA: cena 150 zł ( dla osób uczestniczących w obu częściach bezpłatnie)

ZNIŻKA: dla osób na wspólnym budżecie domowym 20 % od ceny warsztatu.
DLA OBCOKRAJOWCÓW CENY SĄ WYŻSZE!

KONTAKT: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu,
biuro: 0662759576, Jacek Towalski 0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366
UWAGA: ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje
kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!
ZALICZKI:
1. zaliczka za warsztat (bezzwrotna) - 500 zł za jedną część warsztatu od osoby. Dodatkowo 100 zł za Bliss dance z ceremonią kakaowca. Płatna przelewem do 15.03.2014. Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu na adres e-mail: zapisy@narodzinydozycia.pl
2. zaliczka za pobyt i wyżywienie w ośrodku – 200 zł za jedną część warsztatu od osoby. Płatna na konto Ośrodka „Tu i Teraz” do 25 kwietnia z opisem „zaliczka za pobyt 26-30.V.2014”. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
Numer konta Ośrodka: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Warsztat tłumaczony z j.angielskiego na j.polski
Konsultacja z Esterą Saraswati: 695 168 408

OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH WARSZTATÓW:
Tantryczne rozbrajanie ciała metoda Andrew Barnes'a to nie tylko sposób na odblokowanie energii seksualnej czy przeniesienia nacisku z fizycznej na energetyczna stronę doznań seksualnych. W mojej pracy tą metodą przekonałam się, że to wspaniała droga do połączenia się z utraconymi częściami nas samych. Klienci często poprzez tą metodę pracy z ciałem i energią uzyskują dostęp do cząstek siebie odciętych przez szok, lęk, ból czy wściekłość. A to uzdrawia i pozwala pełniej cieszyć się życiem. Gorąco polecam tantryczne rozbrajanie ciała szczególnie ze wspaniałym nauczycielem i człowiekiem, jakim jest Andrew.
Agnieszka, maj 2013


Obok kompetencji merytorycznych, które w tym przypadku są oczywiste, byłem oczarowany wielką uważnością jaką Andrew emanował od pierwszej do ostatniej chwili spotkania. Miałem wrażenie, że każde słowo, gest czy technika pochodziły nie z poziomu zimnej mentalno-profesjonalnej sztampy lecz z totalnej świadomości pozostającej w ciągłym, energetycznym kontakcie z najgłębszymi potrzebami każdego uczestnika. Wśród wielu nauczycieli, których poznałem pod tym względem Andrew Barnes jest dla mnie w czołówce TOP5. Cudownie było zanurzyć się w tej przestrzeni obecności, by w warunkach pełnego bezpieczeństwa wykonać dla siebie tak delikatną i tak ważną pracę. Dziękuję.
Kuba, Nowe Kawkowo maj 2012
Było to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, nieporównywalne z niczym, co do tej pory przeżyłem. Tak wyobrażałbym sobie życie w raju – bezgraniczna miłość, akceptacja i zachwyt życiem wśród pięknych ludzi. O intensywności procesów przemiany, jakie w nas zachodziły podczas rozbrajania, świadczyły dźwięki wydobywające się z głębi naszych trzewi, swoją potęgą porównywalne chyba jedynie do krzyków bólu przy porodzie czy krzyków wojowników rzucających się do walki wręcz na śmierć i życie. A to był jedynie wstęp, przygotowujący nasze ciała do swobodnego przepływu energii umożliwiającej odczuwanie energetycznych multiorgazmów. Piękno wewnętrzne, które promieniowało i rozświetlało nasze twarze podczas sesji energetycznych, to widok, którego nigdy się nie zapomni. To wszystko dzięki kochanemu Andrew, który dzięki swym szamańskim sztuczkom oraz niesamowitym wyczuciem i intuicją w dozowaniu stopni trudności ćwiczeń, potrafił stworzyć atmosferę takiego bezpieczeństwa, tak intensywnej miłości i czułości, że stało się możliwe skruszenie nawet najstarszych pokładów lęków i traum, które odcinały nas od prawdziwego życia. Nie ma słów, które wyraziłyby szacunek i wdzięczność za to co dla nas zrobił, czego nas nauczył, na co zwrócił nam w sprytny sposób uwagę. Ku swojemu zaskoczeniu przekroczyłem tu wiele
własnych lęków i zahamowań, tych świadomych i nieświadomych. Andrew zdołał przeformułować wyobrażenia o kobietach i mężczyznach i odkrył w nas na nowo nie-seksualny dotyk i uczucia. Wcale nie przesadzę, jeżeli powiem, że od teraz jestem już innym człowiekiem, bo w czasie tych warsztatów narodziłem się ponownie, a Andrew był wspaniałym położnikiem tego procesu. Dewizą mojego życia jest motto „Wolność jest wszystkim, a miłość, to cała reszta”. I właściwie ten warsztat był właśnie o tym.
Jacenty, Nowe Kawkowo 2012
Praca z ciałem na warsztacie z Andrew Barnes, przyniosła dla mnie przełomowe uwolnienie od lęku przed seksem, zmagazynowanego w moim ciele w postaci zapomnianego doświadczenia nadużycia... Uświadomiłam tez sobie, że porzucenie mnie w wieku 3 lat przez Rodziców, rzutuje obecnie moim lękiem przed porzuceniem przez Partnera... Warsztat ten otworzył mnie na ścieżkę drogi życia pełnią zmysłowości i zdolności orgazmicznej, zdolności tworzenia.....
Beata, Nowe Kawkowo 2012
Polecam z całego serca! Andrew jest wyjątkowym nauczycielem, potrafiącym stworzyć i utrzymać bezpieczną przestrzeń, pełną miłości i akceptacji. Pomimo wielu lat pracy z ciałem warsztat ten głęboko zmienił moje życie, podejście do siebie, relacji, seksualności... Głęboko otwierający, transformujący, pozwalający w łagodny i bezpieczny sposób rozszerzać się, poznawać i odkrywać nowe obszary siebie. Wspaniali ludzie, wspaniała organizacja. Bardzo TAK ;)
Witold, Nowe Kawkowo 2012

Warsztaty i sesje budzą wiele emocji, czasem różnorakich, ale aby zacząć doświadczać pozytywnych uczuć należy wyzbyć się negatywnych. Proces oczyszczania się może być długi i bolesny. Po wielu przeżyciach dzięki warsztatom i sesjom doświadczyłam stanu błogości, którego trudno zapomnieć. Warsztat uzdrowił wiele obszarów mojego życia, czasem zupełnie odległych od tematyki, która się zajmował, ale przecież wszystko jest ze sobą połączone, więc jeśli się chcemy rozwijać to tylko w całości, bez pomijania jakiekolwiek aspektu życia.

Małgosia, Mazury 2011
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
warmińsko-mazurskie
Nowe Kawkowo 52, Nowe Kawkowo 52
(89) 512 86 28
http://www.tuiteraz.eu
kawkowo@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_51c00333bbf6287dcba428aef7f0f333, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_51c00333bbf6287dcba428aef7f0f333, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0