Strona główna > Jedz i Pij > Restauracje

Willa Marta
Willa Marta Willa Marta Willa Marta

Cena: bezpłatnie

Miasto: Szczawnica
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Jednym z atutów Willi jest wspaniała restauracja charakteryzująca się pięknym i oryginalnym wnętrzem, którego dopełnieniem jest stylowy kominek. To właśnie tutaj, w ciepłym blasku kominka można odpocząć i ogrzać się po całym dniu spędzonym na stoku lub po długim górskim spacerze. Goście restauracji mogą delektować się w niej wyśmienitymi daniami kuchni polskiej oraz regionalnymi smakołykami. Restauracja jest doskonałym miejscem na organizację przyjęć rodzinnych: wesel, komunii oraz chrzcin. Niepowtarzalną atmosferę spotkań firmowych oraz innych uroczystości zapewni biesiada przy lokalnych smakołykach i akompaniamencie kapeli góralskiej. W Restauracji do uroczystej kolacji może zasiąść do 80 osób, a podczas bankietów oraz przyjęć stojących - do 100 osób.

W sezonie letnim na gości czekają: weranda i taras, z których roztacza się piękny widok na Park Zdrojowy, oraz ogródek grillowy, które są wprost wymarzonymi miejscami do relaksu i miłego spędzania chwil w otoczeniu przyjaciół czy rodziny.

Domowe lody
Kto kiedykolwiek zasmakował lodów domowej produkcji tego nie trzeba dwa razy na nie zapraszać. Ktoś, kto jeszcze nie miał takiej okazji, to wiadomo, że nie zawitał w Willi Marta. W lodach wyczuwamy pasję, 100% naturalnych składników oraz długoletnie receptury. To wszystko nadaje lodom niezwykłą lekkość i bogactwo aromatu. Wyrabiane na miejscu lody oferowane są przez cały rok i zawsze zachwycają świeżością - jak w domu.

Na specjalne życzenie naszych klientów organizujemy:

przyjęcia weselne
przyjęcia komunijne
chrzciny
uroczystości rodzinne
imprezy dla grup zorganizowanych
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Willa Marta
małopolskie
Główna 30, 34-460 Szczawnica
+48 (18) 262 22 70
http://www.willamarta.pl
recepcja@willamarta.pl

NewsletterOstatnio dodane