Strona główna > Jedz i Pij > Restauracje

Jazz Bar w Dworku Gościnnym
Jazz Bar w Dworku Gościnnym
Jazz Bar w Dworku Gościnnym Jazz Bar w Dworku Gościnnym Jazz Bar w Dworku Gościnnym

Cena: bezpłatnie

Miasto: Szczawnica
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Nowa, otwarta w stylowym Dworku Gościnnym, Restauracja „Jazz Bar” to niezwykłe miejsce, które urzeka niepowtarzalnym wystrojem i klubową atmosferą. Elementy wystroju Restauracji zostały dobrane z myślą o stworzeniu miejsca niepowtarzalnego i zaskakującego. Kontrastowy dobór kolorów wnętrza, faktury tkanin oraz subtelne oświetlenie czynią „Jazz Bar” miejscem pełnym czaru i niezwykłej elegancji.

„Jazz Bar” to doskonałe miejsce na wyśmienitą kolację lub spotkanie biznesowe, podczas którego profesjonalna obsługa dba o dyskrecję i komfort gości. To także wymarzone miejsce na kameralne przyjęcia i eventy.

Restauracja oferuje wykwintne dania kuchni azjatyckiej a także przysmaki z różnych zakątków świata. Goście mogą się tam także delektować pysznymi deserami oraz skorzystać z bogatej oferty aromatycznych kaw i herbat. Ponadto Restauracja oferuje bogaty wybór alkoholi, koktajli i napojów bezalkoholowych.

W „Jazz Bar” organizowane są również koncerty i występy artystyczne. Podczas kameralnych, wieczornych koncertów można zatopić się w dźwiękach muzyki i zachwycać kunsztem oraz wirtuozerią najlepszych jazzmanów i zaproszonych muzyków.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Jazz Bar w Dworku Gościnnym
małopolskie
Park Górny 7, 34-460 Szczawnica
+48 (18) 540 04 47
http://www.dworekgoscinny.pl
info@dworekgoscinny.pl

NewsletterOstatnio dodane