Strona główna > Kultura > Wystawy

Pałac Klutury i Nauki otwiera się dla zwiedzających!
Pałac Klutury i Nauki otwiera się dla zwiedzających!

Cena: 25 - 30zł

Miasto: Warszawa
Data: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
Pora/godzina: od 09:00 do 17:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Z radością informujemy, że jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków stolicy - Pałac Kultury i Nauki w Warszawie otwiera się na zwiedzających! Zapraszamy grupy zorganizowane oraz wszystkich innych chętnych do spotaknia z żywym reliktem minionej epoki już od 6 stycznia!

Dlaczego do PKiN nie wpuszczono Bieruta? Ile tak naprawdę jest w nim pomieszczeń? Dlaczego na bale w Sali Marmurowej nie przychodzono w ciemnych strojach? Ile metrów ma wskazówka zegara millenijnego? Na te i inne pytania poszukamy wspólnie odpowiedzi podczas naszych wycieczek.

Zwiedzanie, które odbywa się z naszym przewodnikiem trwa około 70 minut i obejmuje trasę kilkunastu sal w tym Sali Kongresowej, a kończy się wjazdem na Taras Widokowy XXX p, z którego można obejrzeć panoramę Warszawy.

Zachęcamy do rezerwowania zwiedzania grupowego. Zwiedzanie indywidualne nie wymaga rezerwacji. Bilety w cenach 25 zł oraz 30 zł do nabycia w kasie biletowej usytuowanej w holu głównym. Ceny obejmują opiekę przewodnika (grupy rezerwacyjne) lub audioguide (zwiedzający indywidualnie).

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.creatours.pl
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
CREATours Kamil Nowatkiewicz
mazowieckie
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
881-477-467, (22) 656-61-48
http://www.creatours.pl
biuro@creatours.pl

NewsletterOstatnio dodane