Strona główna > Różności > Usługi

Zumba Fitness - Baw się i zrzucaj zbędne kilogramy! - Łódź - Open Dance Studio
Zumba Fitness - Baw się i zrzucaj zbędne kilogramy! - Łódź - Open Dance Studio

Cena: od 25zł

Miasto: Łódź
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Ruch to zdrowie, a Zumba jest taką odmianą Tańca, która łączy w sobie elementy kilku innych Tańców, m.in. Samba, Salsa, Mambo, Tańca Brzucha, Merengue, a ponadto również elementów Tańca Bollywood i sztuk walki. Właśnie dzięki temu połączeniu w czasie jednych zajęć można spalić nawet 1000 kalorii.

Zumba wykorzystuje podstawowe zasady aerobicu, treningu interwałowego i oporowego dla zmaksymalizowania wydatku energii, pobudzenia układu krążenia oraz wymodelowania sylwetki.

Taniec, jakim jest Zumba, pozwala łatwiej i skuteczniej wyrzeźbić sylwetkę, w tym również pośladki, nogi, ramiona, brzuch oraz dolne partie pleców. Zumbę może ćwiczyć dosłownie każdy, ponieważ wysiłek w czasie tego Tańca jest praktycznie nieodczuwalny, ponieważ ćwiczący skupiają się wyłącznie na dobrej zabawie, a nie na rzetelnym wykonywaniu ruchów, tak jak jest to w przypadku Fitness. To właśnie luźna oraz przyjemna atmosfera podczas zajęć Zumby dodaje odwagi osobom, które dopiero dołączają do grupy.

Z tego właśnie powodu na zajęcia Zumba Fitness może się zapisać dosłownie każdy.

Dlaczego Zumba Fitness?
Kroki podstawowe Zumba Fitness są proste, swobodne, a do tego imprezowe szaleństwo czyni te zajęcia fantastycznie poprawiającymi humor.
Zumba to przede wszystkim niesamowicie dobra zabawa, podczas, której nie zdajemy sobie sprawy, że ćwiczymy, ponieważ świetnie spędzamy czas na sali, a co najfajniejsze po pewnym okresie zaskakują nas rezultaty uczęszczania na te zajęcia.

W Open Dance Studio na zajęciach Zumba Fitness oddajemy Państwa pod opiekę certyfikowanych instruktorów Zumba Fitness, dając również możliwość w wyborze dowolnie pasującego terminu. Zajęcia Zumby w ODS odbywają się 6 dni w tygodniu o różnych porach, tak, abyście mogli dopasować zajęcia do swoich możliwości czasowych.

grafik zajęć: -> tutaj

ODS na Facebook: www.facebook.com/opendancelodz
więcej info: www.opendancestudio.pl

Szkoła Tańca i Klub Fitness Open Dance Studio
Łódź, ul. Rewolucji 1905 roku nr 44, III piętro
tel. 501-028-728; 515-367-936
odstudio@wp.pl; kontakt@opendancestudio.pl
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Open Dance Studio - Szkoła Tańca i Klub Fitness
łódzkie
Rewolucji 1905 roku 44, 90-213 Łódź
501028728
http://www.opendancestudio.pl
kontakt@opendancestudio.pl

NewsletterOstatnio dodane