Strona główna > Dla Dzieci > Edukacja

Zaczarowany Teatr- zajęcia teatralne dla dzieci
Zaczarowany Teatr- zajęcia teatralne dla dzieci

Cena: bezpłatnie

Miasto: Warszawa
Data: czwartek
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

(3-4lata); (5-6lat);
Na zajęcia teatralne zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią wspaniałą zabawę oraz rodziców, którzy cenią sobie wartości edukacyjne w zabawie swoich pociech. Zajęcia prowadzone są metodą dramy, która przyczynia się m. in. do łatwiejszego przyswajania wiedzy, rozwijania kreatywności, elastyczności, pewności siebie.
Do zabawy w teatr zapraszamy dzieci, które lubią „aktorstwo” i wcielanie się w role, ale także te nieśmiałe, do których „przyklejona została łatka” z napisem- wstydliwe. Na zajęciach dzieci wyzbywają się strachu i wstydu, „otwierają się”, nawiązują bliskie kontakty z rówieśnikami i instruktorką.
Zajęcia są prowadzone przede wszystkim metodą zabawy, która dostarcza dzieciom zadowolenia, wielu przeżyć, emocji i doświadczeń. Dostosowanie tej zabawy do wieku uczestników, zaspakaja ich potrzeby twórcze, i rozwija wszechstronnie. Radość przebierania się w kostiumy, kontakt z rekwizytem umożliwiają dzieciom wyrażanie swoich przeżyć, pozwalają przenieść się w krainę marzeń i fantazji. Sztuka wyzwala pozytywne emocje, uczy wrażliwości, wiary we własne siły, poczucia własnej wartości.

Zajęcia prowadzi Katarzyna Afek, zawodowa aktorka, która od 2004r. prowadzi zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży. Na stałe jest instruktorem Warsztatowej Akademii Musicalowej oraz Filmowej Akademii Młodego Artysty.

Prowadząca: Katarzyna Afek
Ilość miejsc: do 10 dzieci, Czas: 45 minut

WWW.AKADEMIAHARMONIKA.PL
TEL: 22 331 00 58
EMAIL: kontakt@akademiaharmonika.pl
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Akademia Harmonika
mazowieckie
Malborska 41, lok MS 14, 03-286 Warszawa
22 331 00 58
http://www.akademiaharmonika.pl/
kontakt@akademiaharmonika.pl

NewsletterOstatnio dodane