Strona główna > Sport > Taniec

Nowy sezon taneczny - Nowy GRAFIK już jest
Nowy sezon taneczny - Nowy GRAFIK już jest

Cena: 80zł

Miasto: Łódź
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Taniec, to idealne rozwiązanie, które możemy zaproponować ludziom z pasją jak i tym którzy poszukują atrakcyjnego i rozwijającego zajęcia, a także chcą poznać nowych przyjaciół.

Zapraszamy do nowej siedziby, większej i bardziej komfortowej niż dotychczas, która stworzyliśmy specjalnie z myślą o Tobie.

Tradycyjnie sezon zaczynamy Dniami Otwartymi, podczas których każdy może spróbować bezpłatnie wybranych zajęć. W sobotę, 7 września zapraszamy na techniki tańczone w parach, 8 września, na techniki solowe.

Tydzień później w sobotę, 14 września - zapraszamy dzieci i młodzież. Miłość do tańca zaszczepimy w każdym nawet najmłodszym uczestniku naszych kursów. Już od połowy września ruszamy z nowym blokiem zajęć, właśnie dla dla dzieci i młodzieży. Zobacz nasze nowe propozycje dla dzieci - tutaj.

Zupełna nowość: Urban Fit Zone - Strefa Fitness, przeznaczona tylko dla kobiet. Tutaj, z doświadczonymi trenerami, będziesz pracować nad kondycją, modelować sylwetkę i relaksować ciało. Regularne zajęcia ruszą już od 16 września. To idealna propozycja dla tych, którzy kochają ruch i bycie fit.Zatem do zobaczenia na zajęciach - będzie gorąco, mimo klimatyzacji, którą mamy na salach :)

Zobacz interesujące Cię zajęcia w Grafiku - tutaj: http://urbandance.pl/grafik/kursy-tanca-lodz
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Szkoła Tańca Urban Dance Zone
łódzkie
Zachodnia 85, 90-402 Łódź
695-385-254
http://www.urbandance.pl
biuro@urbandance.pl

NewsletterOstatnio dodane