Strona główna > Jedz i Pij > Restauracje

WĘDZARNIA STAROMIEJSKA
WĘDZARNIA STAROMIEJSKA

Cena: bezpłatnie

Miasto: Głogów
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Są takie chwile, które zapadają w pamięć na bardzo długo… czasami na całe życie. Pierwsze spotkanie z kimś kto obudzi w nas miłość, szczera rozmowa z przyjacielem, wspaniały wieczór w gronie najbliższych. W takich momentach zapominamy o troskach codzienności, odsuwamy od siebie wszelkie kłopoty… poddajemy się magii słów, otoczenia, atmosfery, klimatycznej muzyki.

Chcemy aby takie wspomnienia były dla Was związane z miejscem, które stworzyliśmy. Wędzarnia Staromiejska to bezpieczna przystań dla tych, którzy mają ochotę na chwilę wytchnienia, zapomnienia, wspaniałej zabawy w przyjaznym klimacie.
Znajdziesz w Wędzarni Staromiejskiej dokładnie to czego szukasz… przyjazne wnętrza , życzliwych ludzi dbających o Twoje doskonałe samopoczucie, wyśmienite potrawy i trunki. Masz szansę aby systematycznie doznawać pięknych emocji w czasie koncertów i najrozmaitszych spotkań ze sztuką, w których możesz tutaj uczestniczyć.
Czeka tu wspaniała zabawa przy klimatach muzycznych, które naprawdę lubisz… rozgrzewających zmysły… pobudzających emocje.
Poznaj nas wirtualnie. Obejrzyj galerie, oceń czy klimaty jakie tutaj możesz znaleźć pasują do Twojego świata… Twoich potrzeb… i odwiedź nas!
W Wędzarni Staromiejskiej czekamy… już dziś wieczorem. Zatem do zobaczenia :)
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Wędzarnia Staromiejska
dolnośląskie
Rynek 67, 67-200 Głogów
76 853 40 30
http://wedzarniastaromiejska.pl/

NewsletterOstatnio dodane