Strona główna > Jedz i Pij > Restauracje

Restauracja Hotelu "Nowy Dwór" w Zaczerniu
Restauracja Hotelu

Cena: od 4zł

Miasto: Rzeszów
Data: dowolna
Pora/godzina: od 10:00 do 23:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Hotel "Nowy Dwór" w Zaczerniu zaprasza Państwa do dwóch restauracji: Wiedeńskiej i Atlantyda. Obydwie restauracje posiadają bogate i nowoczesne zaplecze konferencyjno – szkoleniowe, które posiada kompleksowe rozwiązania.

Restauracja Wiedeńska Hotelu "Nowy Dwór" w Zaczerniu przyciąga aromatem świeżo parzonej kawy i herbaty, a także zapachem wykwintnej kuchni. Bogate ekskluzywne menu zawiera tradycyjne i wyszukane potrawy kuchni polskiej oraz europejskiej. Profesjonalna obsługa czyni to miejsce idealnym zarówno na prywatne, jak i służbowe spotkania. Klientów przyciąga niepowtarzalny klimat wnętrza restauracji, gdzie widoczna jest przemyślana gra koloru, mebli, oświetlenia i dekoracji specyficzna dla Hoteli "Nowy Dwór". Zapraszamy do organizacji wszelkiego rodzaju bali, bankietów, przyjęć okolicznościowych oraz kameralnych spotkań. Z jednakową przyjemnością i starannością przygotujemy wyszukaną kolację jak i szybką, prostą przekąskę.

Hotel "Nowy Dwór" w Zaczerniu specjalizuje się w obsłudze i organizacji wielkich kongresów, konferencji oraz spotkań integracyjnych, jak również małych eventów w kameralnym gronie. Obsługujemy imprezy do 1000 osób. Doradzimy menu, lokalizację oraz scenariusz imprezy, zapewniamy kompleksową aranżację wnętrz oraz stołów wraz z wyposażaniem.

Szef kuchni z pełnym zaangażowaniem i szczyptą fantazji, zadba o podniebienia Państwa gości. Dopilnuje, aby wyśmienite potrawy były elegancką oprawą stołów, a niezapomniany smak przywoływał miłe wspomnienia z udanej imprezy.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Hotel Nowy Dwór w Zaczerniu
podkarpackie
Zaczernie 955 a, 36-062 Rzeszów
017-859-73-10
http://www.zaczernie.hotelnowydwor.pl/kulinaria/nasze-restauracje
rezerwacja@hotelnowydwor.pl

NewsletterOstatnio dodane