Strona główna > Wyjazdy

Egzotyczny weekend majowy Tajlandia 2010
Egzotyczny weekend majowy Tajlandia 2010
Egzotyczny weekend majowy Tajlandia 2010 Egzotyczny weekend majowy Tajlandia 2010 Egzotyczny weekend majowy Tajlandia 2010

Cena: 5098zł

Miasto:
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Egzotyczny weekend majowy Tajlandia 2010 już za 5098 PLN

BANGKOK– KANCHANABURI – AYUTTHAYA – KHAO YAI – PATTAYA


Dzień 1. Warszawa - Bangkok. Wylot z Warszawy.

Dzień 2. Bangkok. Przylot na lotnisko w Bangkoku i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu i czas wolny. Wieczorem kolacja na statku spacerowym pływającym po rzece Chao Praya (fakultatywnie - ok. 1400 THB/os.) Nocleg w hotelu.

Dzień 3. Bangkok. Po śniadaniu zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy Tajlandii - tzw. „klejnotów Bangkoku": świątynie Wat Tramit, Wat Phra Kheo i Wat Po oraz Wielki Pałac. Następnie rejs łodzią po rzece Chao Praya i sieci kanałów przecinających miasto. W drodze do hotelu wizyta w centrum jubilerskim. Wieczorem ekskluzywna kolacja w restauracji na 78-ym piętrze w najwyższym budynku Bangkoku (fakultatywnie - ok. 1000 THB/os.), skąd roztacza się niesamowita panorama na cala metropolię. Nocleg w hotelu w Bangkoku.

Dzień 4. Bangkok - Kwai. Po śniadaniu wyprawa do doliny Rzeki Kwai w prowincji Kanchanaburii. Po drodze wizyta na plantacji palm kokosowych i na targu wodnym Damnoen Saduak i na farmie węży (fakultatywnie - ok. 200 THB/os.). Po dotarciu nad rzekę Kwai okazja, by przejść się po słynnym moście. Obiad w położonej na wodzie restauracji (fakultatywnie - ok. 200 THB/os.). Następnie wizyta w wiosce słoni z możliwością przejażdżki (fakultatywnie - ok. 800 THB/os.). Później jaskinia Kao Sai, w której mieści się posąg Buddy oraz drewniana część mostów tworzących słynną „kolej śmierci". Następnie podróż łodzią w górę rzeki Kwai do położonego na tratwach hotelu, w którym spędzimy noc w atmosferze egzotycznej dżungli. Wieczorem kolacja oraz możliwość udział w pokazie tańców i muzyki plemienia Monów (fakultatywnie - ok. 150 THB/os.).

Dzień 5. Kanchanaburi - Ayutthaya - Erewan. Podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzymy kąpiel słoni. Potem wyprawa do prawdziwej, tropikalnej dżungli i wioski Monów. Po wykwaterowaniu rejs łodziami w dolinie Rzeki Kwai; żądni przygód mogą spłynąć rzeką w kapokach. Następnie wizyta w Parku Narodowym Erewan z najpiękniejszymi wodospadami Tajlandii. Po obiedzie w lokalnej restauracji (fakultatywnie - ok. 200 THB/os.) przejazd do Ayutthayi i nocleg.

Dzień 6. Ayutthaya - Khao Yai. Po śniadaniu zwiedzanie zabytków Ayuttayi, która w XVII wieku była jednym z największych miast świata. Następnie przejazd do Lop Buri ze zwiedzaniem świątyni Śladu Stopy Buddy oraz świątyni Trzech Strzał, wokół której żyją setki dzikich małp. Na zakończenie pobytu w Lop Buri zwiedzanie pałacu króla Narai. Po przerwie na lunch (fakultatywnie - ok. 250 THB/os.) przejazd do prowincji Prachinburi z najstarszym w Tajlandii Parkiem Narodowym Khao Yai, gdzie wciąż żyją na wolności słonie, pantery, tygrysy, gibbony oraz malajskie niedźwiedzie. Nocleg w hotelu na obrzeżach parku.

Dzień 7. Khao Yai - Pattaya. Po śniadaniu zobaczymy dwa wodospady, w tym Heao Nalok, przy którym znajduje się tzw. cmentarzysko słoni. Przy wodospadzie Haeo Suwat powstawał film „Plaża" z Leonardo di Caprio. Przerwa na lunch - (fakultatywnie - ok. 200 THB/os.). Po południu przejazd do Pattayi, gdzie spędzimy noc.

Dzień 8 - 9. Pattaya. Czas wolny na plażowanie i korzystanie z uroków Pattayi - najsławniejszego kurortu Tajlandii.

Dzień 9 (15). Pattaya - Bangkok - Warszawa. Przejazd na lotnisko, zakończenie programu i wylot do Polski lub kontynuacja wypoczynku w hotelu. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy.

10 (16). Bangkok - Warszawa. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy.

Cena zawiera:

* przelot Warszawa - Bangkok - Warszawa z międzylądowaniem w porcie europejskim
* opłaty lotniskowe
* ubezpieczenie KL, NNW
* zakwaterowanie w hotelach 3 ***z klimatyzacją (z wyjątkiem hotelu na Rzece Kwai)
* wyżywienie: śniadania w formie bufetu, możliwość dokupienia obiadokolacji
* transport klimatyzowanymi autokarami
* zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów),
* serwis wykwalifikowanego polskiego pilota

Cena nie zawiera (kwoty dopłat - patrz formularz rezerwacji):

* biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - obowiązkowe ok. 2000 THB (ok. 45 EUR)/os., fakultatywne (z lunchami) - ok. 4400 THB (ok. 100 EUR)/os.
* zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, przewodników - ok. 10 EUR/os.
* kosztów uzyskania wizy tajskiej

Dopłaty i zniżki (kwoty dopłat - patrz formularz rezerwacji):

* dopłata do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - tylko podczas programu głównego - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
* dopłata do obiadokolacji
* zniżka dla 3 osoby dorosłej na dostawce
* dopłata do pobytu 6 nocy w Pattaya 3 *** BB
* dopłata do pobytu 3 noce w Pattaya + 3 noce na Koh Chang 3 *** BB

Hotele na trasie:
w Bangkoku - Chada Hotel 3 *** (pokój superior) - www.chadahotel.com
na Rzece Kwai - River Kwai Jungle Rafts 3 *** - www.riverkwaifloatel.com
w Ayutthaya - Krung Sri River 4 **** (pokój standard) - www.krungsririver.com
w Khao Yai Juldis (deluxe 3*) - www.khaoyai.com
w Pattaya Grand Jomtien 3 *** (pokój superior) - www.grandjomtienpalace.com

zakwaterowanie 4 **** za dopłatą (kwoty dopłat - patrz cennik):
w Bangkoku Radisson Bangkok 4 **** (pokój superior) - www.radisson.com
na Rzece Kwai - River Kwai Jungle Rafts 3 *** - www.riverkwaifloatel.com
w Ayutthaya - Krung Sri River 4 **** (pokój standard) - www.krungsririver.com
w Khao Yai Juldis (deluxe suite 4*) - www.khaoyai.com
w Pattaya Nusa Playa 4 **** (pokój superior) - www.nusaplaya.com lub A-one Royal Cruise 4**** (pokój superior new wing) - www.a-onehotel.com/pattaya

Opcje dodatkowe:
Możliwe indywidualne kontynuowanie pobytu w ramach opcji Pattaya 6 nocy/7 dni, lub Pattaya 3 noce/3 dni + wyspa Koh Chang 3 noce/4 dni.
Podczas przedłużenia pobytu w opcji Pattaya 6 nocy/7 dni, zakwaterowanie w hotelu 3* Grand Jomtien (pokój superior) www.grandjomtienpalace.com, lub za dopłatą w hotelu 4* Nusa Playa (pokój superior) - www.nusaplaya.com
Podczas przedłużenia pobytu w opcji Pattaya 3 noce/3 dni + wyspa Koh Chang 3 noce/4 dni, zakwaterowanie w Pattaya hotel 3* Grand Jomtien (pokój superior) www.grandjomtienpalace.com, zakwaterowania na Koh Chang w hotelu 3* Koh Chang Resort & Spa www.kohchangresortandspa.com (pokój superior), lub za dopłatą w Pattaya hotel 4* Nusa Playa (pokój superior) - www.nusaplaya.com, na Koh Chang - Seaview Resort 4 * (pokój deluxe) www.seaviewkohchang.com

Wizy - Tajlandia:
Wymagane są wizy, wydawane przez Ambasadę Tajlandii w Warszawie. Ecco Travel pośredniczy w uzyskaniu wizy indywidualnej w cenie 100 PLN za każdy wjazd (opłata wizowa) + 100 PLN (za pośrednictwo). W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, wymagane jest przesłanie przez każdego uczestnika paszportu oraz własnoręcznie wypełnionego wniosku oraz 2 zdjęć paszportowych. Wymagany jest minimum 6-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od dnia planowanego opuszczenia Tajlandii.
Dokumenty należy przesyłać na adres: Ecco Holiday, Al. Jerozolimskie 109, 02-011 Warszawa, z oznaczeniem nazwy imprezy i jej terminu. Prosimy o dostarczenie paszportów najpóźniej na 21 dni przed datą wylotu.
W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów procedura wydania wizy wymaga pobrania dodatkowej opłaty 150 PLN/os. W takim wypadku zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Paszporty do odbioru podczas odprawy na lotnisku Okęcie w Warszawie, w przypadku wylotu z lotniska lokalnego odsyłane klientowi.

Rozkład lotu:
OS 632 WAW VIE 19:20 20:50
OS 025 VIE BKK 23:20 15:10+1
OS 026 BKK VIE 23:55 05:25+1
OS 625 VIE WAW 08:15 09:40

WAW - Warszawa
VIE - Wiedeń
BKK - Bangkok

Rozkład lotu jest przykładowy i może ulec zmianie. Ostateczne rozkłady lotów na konkretne imprezy podajemy na potwierdzeniu rezerwacji.

--------------
weekend majowy oferty wycieczki 2010
--------------
polecamy ~ majówka 2010 wycieczki:
- autokarem za granicą: Budapeszt, w Pradze, Czeskie Zamki, Wiedeń Bratysława, w Paryżu, w Rzymie Londyn, Włochy (Rzym-Asyż_Wenecja), Lwów, Wilno
zapraszamy majówka 2010 oferty:
- samolotem: Tunezja, Turcja, Egipt, Majorka, Wyspy Kanaryjskie Gran Canaria, Grecja Rodos Kreta, Dominikana
- samolotem Wycieczki objazdowe - od 3898 PLN/os.- Egzotyczne Wyprawy: Sri Lanka, Tajlandia, Chiny, Uzbekistan, Indie, Emiraty, Meksyk, Kuba

--------------
Info i rezerwacja
--------------
biuro podróży orangetravel.pl
last minute, wycieczki, Egipt, Tunezja, Grecja, Turcja, wakacje, Chorwacja, egzotyka, biura podróży, oferty w orangetravel.pl
tel. 071 797 90 90, fax 071 797 90 99
ul. Świdnicka 34, 50-068 Wrocław
e-mail: info@orangetravel.pl
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
orangetravel.pl
dolnośląskie
Świdnicka 36, 50-056 Wrocław
071 797 90 90
http://www.orangetravel.pl
info@orangetravel.pl

NewsletterOstatnio dodane