Strona główna > Różności > Wyprzedaże

Kto chce dostać więcej za mniej?
Kto chce dostać więcej za mniej?

Cena: bezpłatnie

Miasto: Gdańsk
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Kto chce dostać więcej za mniej?

Mocne złoto i słaby dolar: najlepszy moment na zakupy!

I znowu rekord! Trwa najdłuższy okres wzrostu cen złota od początku roku. Ceny są najwyższe od marca, a prognozy mówią, że będzie jeszcze lepiej. Tyl
ko w ubiegłym tygodniu uncja złota w dolarach zdrożała aż o 2,49%, a w złotówkach… spadła o 0,02%! To bardzo prosty rachunek – w Polsce kupisz tyle samo złota za dużo niższą cenę. Czas zamienić złotówki na złoto!

Rosnące ceny złota to nie przypadek, ani żadna niespodzianka. Pisałem niedawno, jaki wpływ na ceny kruszcu będą miały wydarzenia w światowej gospodarce. W Europie – decyzja Europejskiego Banku Centralnego o skupie obligacji państw objętych kryzysem. W USA – coraz wyraźniejsze plany wprowadzenia QE3, trzeciej rundy „luzowania ilościowego”, czyli de facto dodruku pieniądza.

Do tego dodajmy słabe dane makroekonomiczne napływające z całego świata i recepta na wzrost cen gotowa. Na złoto, od miesięcy masowo skupowane przez dobrze poinformowane banki centralne, rzucili się teraz i prywatni inwestorzy. Widzą już, że złoto to jedyne zabezpieczenie przed nadciągającą inflacją. Zwłaszcza, że największe waluty świata tracą w oczach i wkrótce staną się warte tyle, co papier. Takie są fakty.

Wydarzyło się wszystko, o czym pisałem. Ale to nie koniec. Ceny złota rosną, a prognozy największych banków mówią o 2000 USD za uncję złota już w najbliższych miesiącach. To nie czas na wątpliwości. Dolar jest dziś wyjątkowo słaby, a jego słabość, to Twoja siła! Za złotówki kupisz dziś więcej złota niż inwestorzy za Oceanem, czy nawet w strefie Euro. Wykorzystaj swoją przewagę i zacznij liczyć zyski!

Czas zamienić złotówki na złoto z Noricum:
a) Mennica Śląska Zakup 15 i 30 dnia każdego miesiąca
b) Mennica Austryjacka 24 dnia każdego miesiąca.

Gromadzenie i pomnażanie majatku z NORICUM
http://www.youtube.com/watch?v=q_LZWM3-v0o&feature=player_embedded#!Pozdrawiam serdecznie
Adrian Markowski
---------------------
Nie licz na ZUS! Zadbaj o swoją emeryturę z ...
http://tinyurl.com/64wda59

Pamietaj, ze w poniedzialki i środy, trwa prezentacja o 20:30
http://tinyurl.com/5vhlghk
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

lubelskie
, Reda


test@reda.home.pl

NewsletterOstatnio dodane