Strona główna > Film

Bezpłatne filmy dla mamy z maluszkiem
Bezpłatne filmy dla mamy z maluszkiem

Cena: bezpłatnie

Miasto: Warszawa
Data: poniedziałek
Pora/godzina: 11:30
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

FILMY DLA MAMY Z MALUSZKIEM

Zapraszamy na seanse filmowe dla mam. Z cyklu ”Filmy dla mamy z maluszkiem” zapraszamy na spotkania filmowe w każdy poniedziałek o 11.30. Proponujemy interesujące filmy (również na konkretne życzenie) do obejrzenia w trakcie zabawy bądź snu maluszka. Brak tradycyjnych foteli umożliwia oglądanie z różnej perspektywy i bezstresowe przemieszczanie się po sali po miękkim dywanie. Oświetlenie i głośność dostosowujemy indywidualnie do wymagań grupy.
To dobry pretekst, by wyjść z domu i nawiązać nowe kontakty z innymi mamami.
Nowym gościom przypominamy, że sala projekcyjna znajduje się na poziomie -1 (utrudnienie dla wózków). Dostępny przewijak, krzesełka do karmienia, możliwość podgrzania lub zakupienia posiłku dla dziecka.


Uwaga!!! Dla zorganizowanych grup mam z maluszkami (klubów mam, znajomych itp.) z chęcią zorganizujemy oglądanie filmu na życzenie w dowolnym dniu.

poniedziałki, godz. 11.30

Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamyKameralne kino Nutka Café – bezpłatne projekcje filmowe dla dorosłych i dzieci.

Zapraszamy na bezpłatne projekcje filmowe do kameralnego kina w Piwnicy Artystycznej Nutka Café w Warszawie na ul. Obozowej 82a.
Proponujemy kilka cyklów filmowych, przez co mamy nadzieję zainteresować wielu miłośników dobrego kina zarówno dorosłych jak i dzieci. Proponujemy doskonałe stare filmy i najnowsze produkcje dostępne na dvd.

Reklamom burzącym radość z kina mówimy NIE.
Kosmicznym cenom biletów też mówimy NIE.

Działamy leganie na podstawie wykupionych licencji.
Szczegółowy repertuar można otrzymać automatycznie e-mailem, pisząc na adres: KinoNutka@interia.pl, (uwaga, czasami wiadomości z tego adresu traktowane są jako spam, jeśli po kilku minutach brak jest odpowiedzi należy sprawdzić skrzynkę ze spamem lub poprosić o repertuar pisząc na adres info@piwnica.waw.pl)
Wstęp do naszego kina zawsze jest bezpłatny, a projekcje wolne od reklam
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Kawiarnia Nutka Cafe
mazowieckie
Obozowa 82A, 01-434 Warszawa
606 607 826
http://www.piwnica.waw.pl
info@piwnica.waw.pl

NewsletterOstatnio dodane