Strona główna > Edukacja > Inne

Uniwersytet Drugiego Wieku
Uniwersytet Drugiego Wieku

Cena: 100 - 120zł

Miasto: Warszawa
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Naszą malutką cegiełką na trudnym obszarze zmagań się człowieka z rzeczywistością, jest zamiar powołania Bródnowskiego Uniwersytetu II Wieku. Ma on być odpowiedzią na potrzeby tych ludzi, którzy nie godzą się, by rozmaite przypadki i perturbacje życiowe, obowiązki zawodowe i rodzinne, przytłoczyły ich, krępowały i ograniczały.
Adresatem Uniwersytetu są ludzie wrażliwi, którzy pragną, pomimo różnych ograniczeń, rozwijać się intelektualnie, doskonalić wewnętrznie, pracować nad rozwojem swoich kompetencji.
Nie będzie to tylko Uniwersytet z nazwy. Będą w nim prowadzić zajęcia wykładowcy warszawskich uczelni wyższych i uznani specjaliści z wielu różnych dyscyplin naukowych.

Uniwersytet współpracować będzie z teatrami, muzeami i instytucjami kultury, zapewniając słuchaczom uczestnictwo w życiu kulturalnym i… tanie bilety.
Nasze kino, na podobnych zasadach, proponować będzie przeglądy i imprezy filmowe, które umożliwią kontakt z najbardziej wybitnymi osiągnięciami kinematografii europejskiej i światowej.
Wykłady, które planujemy, będą podzielone na 3 bloki tematyczne:
- BLOK Kondycji psycho-fizycznej
- BLOK Intelektu
- BLOK Kompetencyjny

Uniwersytet w miarę upływu czasu będzie rozwijał się wraz jego słuchaczami i będzie starał się odpowiadać na ich potrzeby. Jesteśmy otwarci na propozycje ciekawych wykładów. Naszymi partnerami w realizacji projektu są „Akademia Kobiet Sukcesu” i „Klub Motywacji”. Zapisy na semestr I w roku akademickim 2012/2013 przyjmować będziemy od 20 sierpnia. Koszt, to czesne w wysokości 120 zł za semestr. Dla osób, które dokonają zapisu do 14.09. koszt ten wyniesie 100 zł./semestr. Istnieje możliwość jednorazowego uczestnictwa w wybranym wykładzie, w cenie 25 zł.

Zapisy pod numerem tel. 22 811-01-05
Dom Kultury Świt ul. Wysockiego 11 Warszawa
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Dom Kultury Świt
mazowieckie
Wysockiego 11, Warszawa
22 811-01-05
http://www.dkswit.com.pl/
swit@dkswit.com.pl

NewsletterOstatnio dodane