Strona główna > Film

Pociąg do Darjeeling dojedzie do Miasta Cypel.
Pociąg do Darjeeling dojedzie do Miasta Cypel.

Cena: bezpłatnie

Miasto: Warszawa
Data: dowolna
Pora/godzina: od 21:00 do 23:30
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Trzej bracia, skłóceni ze sobą od roku, wyruszają pociągiem w podróż dookoła Indii, by odnaleźć siebie i odnowić zerwane rodzinne więzi. Ich "duchowa podróż" nie obędzie się bez niespodzianek, w których główne role odegrają tabletki przeciwbólowe, indyjski syrop na kaszel i gaz pieprzowy. Wkrótce cała trójka dociera na sam środek pustyni, gdzie jedenaście walizek, drukarka i maszyna do laminowania posłużą im jako wyjątkowy survivalowy ekwipunek. Od tej chwili ich nieplanowana przygoda rozpoczyna się na nowo. http://film.gazeta.pl/

Nostalgiczny piękny wizualnie film Wesa Andersona „Pociąg do Darjeeling” to duchowa podróż po Indiach skłóconych braci, którzy poszukują siebie i swoich dawnych relacji. To też swoiste podsumowanie dotychczasowej twórczości Wesa Andersona z dużą ilością odniesień do wcześniejszych filmów reżysera. Kto widział ten z pewnością zobaczy jeszcze raz, kto nie widział powinien.

Nie ma bardziej magicznego miejsca w Warszawie do oglądania filmów. W razie deszczu organizatorzy zapewniają namiot nad głową.

Ekipa Wszystko Płynie zaprasza na swoje ulubione filmy, którymi chce się podzielić z szerszą publicznością w każdą niedzielę przez całe wakacje.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

mazowieckie
, Warszawa


NewsletterOstatnio dodane