Strona główna > Różności > Warsztaty

„ZMYSŁOWE WAKACJE Z TANTRĄ PRZEBUDZENIE ZMYSŁÓW”
„ZMYSŁOWE WAKACJE Z TANTRĄ PRZEBUDZENIE ZMYSŁÓW”

Cena: 700zł

Miasto: Olsztyn
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE oraz STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA”
www.tuiteraz.eu www.u-zrodla.pl

zapraszają 4-8 lipca 2012 na

„ZMYSŁOWE WAKACJE Z TANTRĄ
PRZEBUDZENIE ZMYSŁÓW”
PROWADZĄ: SARITA I SUTA
Zapraszamy na 4-dniowe spotkanie, którego celem będzie świętowanie i cieszenie się zmysłami w świadomy, kochający sposób przy użyciu metod, jakie oferuje Tantra.
Każdego dnia będziemy eksplorowac jeden zmysł. Przedpołudnia będzie poświęcone na praktykowanie Tantry, popołudnia natomiast będą czasem wolnym, który stworzy nam przestrzeń na cieszenie się pięknym otoczeniem i towarzystwem innych uczestników warsztatu. Będzie można spacerować w naturze, pływać w jeziorach, wymieniać się nawzajem masażem... lub robić cokolwiek innego, co sprawia ci radość.... W czasie wolnym będzie można także wziąć także udział w bogatej ofercie III Festiwalu Integracji Ciała, Duszy i Umysłu poświęconego własnie „Zmysłom”.
Wieczorami będziemy brali udział w różnych wzbogacających nas aktywnościach, w których będzie miejsce zarówno na zabawę, jak i rytuał. Będzie to czas pozwalający świętować zmysłowość i duchowość jako jedną organiczną całość.
Zajęcia prowadzi jedna z najbardziej znanych na świecie nauczycielek tantry – Sarita (Mahasatvaa Ma Ananda), partneruje jej Suta. Warsztat jest otwarty dla singli, jak i dla par.

Tantra to starożytna praktyka jednoczenia seksualności i ducha. Oferuje podejście do życia, które celebruje radość i zmysłową świadomośc ciała. Jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy pragną głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga w pełni otworzyć się na bliską osobę. Wpływa na całe nasze życie.
Wakacje z Tantrą to przyjemny i relaksujący sposób na spędzenie wartościowego czasu w towarzystwie tantrycznych przyjaciół.
Nie wahaj się ani chwili dłużej, zapisz się już dzisiaj.SARITA:
Sarita (Mahasatvaa Ma Ananda) jest światowej sławy nauczycielką tantry prowadzącą kursy i warsztaty na całym świecie. Jest też autorką wielu książek (m.in. Divine Sexuality: The Joy of Tantra, Tantric love: Journey into sexual and spiritual ecstasy). Mieszkała w Indiach przez 26 lat. Spędziła wiele lat w ashramie Osho przechodząc proces głębokiej osobistej transformacji z osobistym wsparciem i przewodnictwem Osho. Już w czasie pobytu w Indiach zaczęła uczyć Tantry wraz z Geho, jej ówczesnym partnerem. Rozwinęła kursy dla singli oraz 7-poziomowe szkolenie dla par. W 2000 roku w Anglii założyła „School of Awakening” (Szkołę Przebudzenia), która poprzez liczne grupy i szkolenia zmieniła życie wielu tysięcy ludzi. Szkoła została stworzona, aby oferować ludziom wysokiej jakości wielowymiarowy rozwój osobisty. Zespół nauczycieli szkoły ma bogate i różnorodne doświadczenie w medytacji, tantrze, holistycznym uzdrawianiu i sztukach kreatywnych, które prowadzą do głębokiej transformacji i przebudzenia.
Sarita otrzymawszy bezpośrednią transmisję od Osho, pozostaje wierna prawdziwej esencji Tantry i prowadzi swoich uczniów po ścieżce samourzeczywistnienia. Oferuje czysty przekaz tantryczny i jednocześnie, pomaga w przekroczeniu psychologicznych barier, które stoją na drodze zrealizowania naszego pełnego potencjału.
www.tantra-essence.com
www.schoolofawakening.com


SUTA:
"Istotą mojej pracy jest dawanie ludziom, którzy czują, że "musi istnieć coś więcej", uzdrawiającego doświadczenia ciszy, bezczasowości i ekstazy, które rodzi się z ponownego połączenia energii seksualnej, miłości i Ducha."
Suta posiada ponad 20-letnie doświadczenia w sztukach uzdrawiania (różne formy masażu, pracy z oddechem i energią, medytacje i taniec transowy) i naucza tantry na całym świecie razem ze swoim zespołem ChooseBlissNow oraz z Saritą, z którą współtworzy 7-stopniowy Trening "Sex to Superconsciousness".
Znany jest ze swojej życzliwości i realistycznego, trzeźwego podejścia, jak również ze swojej głębokiej wiedzy na temat Tantry. Dzięki wrażliwości i współczuciu, jakie charakteryzuję Sutę, ludzie czują się przy nim zauważeni i rozpoznani (zrozumiani), zarówno w swoich rozterkach, jak i wspaniałym potencjale. Suta wspiera innych w pełniejszym przeżywaniu życia oraz w tworzeniu intymności, która pozostawia poczucie spełnienia.
"Odnajduję wielką radość w inspirowaniu ludzi do odkrywania i badania nowych wymiarów zmysłowości oraz w byciu ich przewodnikiem w tworzeniu miłości życia, o jakiej marzą."

www.chooseblissnow.co.uk/


DATA: 4-8 lipca 2012
POCZĄTEK: 4.VII. zaczynamy wieczorem przyjazdem uczestników i kolacją o 19.00
KONIEC: 8.VII po południu (obiad o 14.00)
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe
Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu
CENA: 700 zł brutto oraz koszty pobytu i wyżywienia
KONTAKT: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu,
biuro: 0662759576
UWAGA: ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje
kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!
RABAT: 10 % zniżki dla osób,które brały już wcześniej udział w warsztacie
Sarity organizowanym przez Ośrodek Tu i Teraz
Konieczna wpłata zaliczki 200 zł na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z opisem „pobyt 4-8.VII.2012”:
Alior Bank 37 2490 0005 0000 4500 5695 0255
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Maja Wołosiewicz
warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo 52, 11-042 gmina Jonkowo
biuro: 0662759576
http://tuiteraz.eu
kawkowo@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane