Strona główna > Edukacja > Warsztaty

Warszawska Świątynia Tantry
Warszawska Świątynia Tantry

Cena: od 0zł

Miasto: Warszawa
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Zapraszamy do Warszawskiej Świątyni Tantry...

Tantra w swym aspekcie uzdrowicielskim przywraca obieg naszej naturalnej seksualności, zaś w aspekcie rytualnym otwiera nas na doświadczenie transcendencji.

Możemy poczuć jak nasze życie jest częścią kosmicznych i cyklicznych przemian w których człowiek od pradziejów próbował świadomie uczestniczyć*.

I chociaż nie potrzebujemy do takich doświadczeń żadnych pośredników, wiemy, że są takie miejsca na Ziemi które wydają się być stworzone w celu wzmocnienia odczuwania przepływów energii. Najczęściej są to naturalne miejsca mocy takie jak szczyty gór czy leśne polany. Są też miejsca stworzone przez człowieka jak kamienne kręgi czy piramidy Egipskie. W miejscach tych odbywały się od zawsze ceremonie i rytuały mające wzmocnić naszą więź z Wszechświatem. Ale jak zawsze efekt zależny był od czystości intencji uczestniczących w spotkaniach osób.

My w swoich doświadczeniach podróży po miejscach mocy, po wizycie i medytacjach w Piramidach i Hinduskich Świątyniach zdaliśmy sobie sprawę, że brakuje nam takiego miejsca w Polsce. Przestrzeni w której czulibyśmy się w pełni swobodnie, na luzie z jednoczesnym poczuciem mocy i wyjątkowości. Miejsca które – mówiąc wprost – byłoby Świątynią Tantry w której nasze doświadczenia w odczuwaniu przepływu miłości byłyby wzmacniane i dopełniane przez aktywne uczestnictwo transcendentnych pierwiastków boskości. Przestrzeń w której szacunek wobec świętej seksualności jest drogą do Ducha, a nie do potępienia.

I dzięki woli Nieba i Ziemi takie miejsce powstało! W samym centrum Warszawy, na Starówce, w podziemiach jednej z zabytkowych kamienic swój dom znalazła:

Warszawska Świątynia Tantry


I chociaż kamienice zostały naznaczone siłą przemian; zniszczeniem i odbudową, to ich podstawa, podziemia są oryginalne i mając kilkaset lat należą do najstarszych murów w Warszawie.

I właśnie tutaj – pod ziemią, w Ziemi, znajduje się Łono Bogini - Matki i Kochanki. Sala do której wejście tworzy piękna Yoni. W środku zaś znajdziemy ciszę. Świat zewnętrzny niknie za grubymi murami pozostawiając nas w poczuciu wewnętrznego spokoju. Jak twierdzą nieliczni którzy mieli już okazję tam być, już samo przebywanie ulecza i wzmacnia.

Świątynia ma charakter kameralny i sekretny, podobnie jak i sama Tantra. Choć ma do zaproponowania wiele wszystkim, nie wszyscy są gotowi pójść tą drogą. Dlatego też na przestrzeni tysięcy lat tantrycy raczej trzymali swoje sekrety dla siebie. I choć minęło dużo czasu, chcemy dalej podtrzymać tradycję poczucia bezpieczeństwa i anonimowości osób pragnących doświadczyć mocy tej niezwykłej przestrzeni, dlatego nie znajdziecie jej adresu w internecie. Niemniej wszyscy pragnący poczuć siebie w Świątyni Tantry mają taką okazję!

Wystarczy, że zgłosicie się na jedno ze Świątynnych spotkań. Zapraszamy!

* Charakter rytuałów w Tantrze Współczesnej oparty jest przede wszystkim na poczuciu wspólnoty, wolności i miłości.Świątynne PROPOZYCJE:
UWAGA na wszystkie wydarzenia ilość miejsc ograniczona!

-„SZTUKA TANTRY”- Kameralne wieczory magii miłości, dla par, oraz dla solistek i solistów.

-„MANTRY Z TANTRY”- Spotkanie z tantrycznymi medytacjami i śpiewem.

-INDYWIDUALNE KONSULTACJE– dla pojedynczych osób i par pragnących pogłębić swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie tantry, relacji, misji życiowej czy seksualności.Sesje prowadzą razem Zosia i Dawid.

-CEREMONIE I RYTUAŁY

Oferujemy niezwykłe spotkania w czasie których możecie doświadczyć mocy rytuałów przeżywanych indywidualnie bądź w kręgu bliskich na różne okoliczności:

*Śluby dla par hetero i homoseksualnych, bądź odnowienia ślubów.
*Rozwody.
*Urodziny.
*Ważne okoliczności przejścia na indywidualnej ścieżce rozwoju.
*Przyjęcie dziecka dla kobiet i par przy nadziei.
*Oraz inne ceremonie zależnie od potrzeb po ustaleniu z prowadzącymi.

*RANDKI DLA DWOJGA– Zaproś żonę, męża, partnerkę, partnera na niezwykłą randkę. Wraz z Zosią i Dawidem w atmosferze intymności spotkacie się na nowym głębokim poziomie doświadczenia.

Więcej informacji oraz zapisy:tantraloveinfo@gmail.com

Zapraszamy!
Zosia i Dawid Rzepeccy
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

mazowieckie
, Warszawa

http://www.tantralove.eu

NewsletterOstatnio dodane