Strona główna > Kultura > Inne

Zamiast goździka i pończoch - M jak Robert Moskwa
Zamiast goździka i pończoch - M jak Robert Moskwa

Cena: bezpłatnie

Miasto: Olsztyn
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza 7 marca (środa) godz. 18.00 do Kamienicy Naujacka MOK na spotkanie z aktorem Robertem Moskwą i krótki kurs samoobrony dla kobiet…

Robert Moskwa, posiadacz czarnego pasa w karate Shotokan, przeprowadzi również krótki kurs samoobrony dla kobiet. Podczas bezpłatnego szkolenia aktor zaprezentuje najprostsze techniki i środki obrony własnej. Panie, bez względu na wiek, będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad i krótkich lekcji pokazowych. Aby wziąć udział w takim szkoleniu, nie trzeba być ani wysportowanym, ani mieć super kondycji, gdyż w samoobronie najważniejsze jest zaskoczenie. Po szkoleniu odbędzie się spotkanie z aktorem.

Wstęp wolny.


Robert Moskwa - polski aktor filmowy i teatralny. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Aktor jest współzałożycielem i dyrektorem wrocławskiego Teatru K2. Występował we Francji, grając w teatrze Terre de Scene Int. Jest zawodnikiem piłkarskiej Reprezentacji Artystów Polskich (RAP). Od siedemnastego roku życia trenuje karate, ma czarny pas Federacji Karate Shotokan oraz Fudokan.

Uwaga!
Krótki kurs samoobrony dla kobiet prowadzony przez Roberta Moskwę odbędzie się o godz. 16.00 w Kamienicy Naujacka MOK (ul. Dąbrowszczaków 3).
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, prosimy o kontakt z Informacją kulturalną, 89 522 13 70, zapisy@mok.olsztyn.pl. Na zajęciach obowiązuje strój i obuwie sportowe.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
MOK Olsztyn
warmińsko-mazurskie
Dąbrowszczaków 3, 10-900 Olsztyn
89 522 13 70
http://www.mok.olsztyn.pl
infokamienica@mok.olsztyn.pl

NewsletterOstatnio dodane