Strona główna > Kultura > Teatry

Pracownie – warsztaty dla instruktorów teatralnych
Pracownie – warsztaty dla instruktorów teatralnych

Cena: 110 - 130zł

Miasto: Kraków
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Małopolski Instytut Kultury zaprasza do udziału w „Pracowniach” - cyklicznym projekcie z zakresu pedagogiki teatru, metod pracy z grupą, technik aktorskich. Warsztaty są organizowane w ramach programu "Dilettante - teatr w ruchu".

Uczestnikiem „Pracowni” może zostać każda osoba, której bliska jest idea teatru amatorskiego. Zapraszamy nauczycieli, animatorów kultury, studentów kierunków artystycznych lub pedagogicznych oraz wszystkie osoby pragnące rozpocząć swoją przygodę z teatrem.

Celem proponowanych przez nas szkoleń jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych instruktorów teatralnych oraz nauczycieli, pedagogów, animatorów kultury zainteresowanych wykorzystaniem teatru w swojej pracy dydaktycznej. Nasza propozycja doskonalenia zawodowego jest odpowiedzią na wymagania nowej podstawy programowej dla wszystkich etapów edukacyjnych w zakresie rozszerzania zainteresowań uczniów, realizacji programu wiedzy o kulturze, a także tworzenia oferty zajęć artystycznych w szkołach. Proponowane przez nas szkolenia zostały opracowane przez zespół ekspertów z długoletnim doświadczeniem w pracy w dziedzinie pedagogiki teatru.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Małopolski Instytut Kultury
małopolskie
ul. Karmelicka 27, 31-131 Kraków
12 422 18 84 w. 37
http://dilettante.pl/
dilettante@mik.krakow.pl

NewsletterOstatnio dodane