Strona główna > Wyjazdy > Obozy

Zakończ sezon ski/snb w najlepszych alpejskich miejscówkach
Zakończ sezon ski/snb w najlepszych alpejskich miejscówkach

Cena: bezpłatnie

Miasto: Warszawa
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Jeśli zastanawiasz się czy warto pod koniec marca wybrać w góry na narty lub snowboard, odpowiedź jest prosta: zdecydowanie warto! Na przełomie zimy i wiosny w Alpach panuje wciąż śnieżna, zimowa atmosfera, lecz już z domieszką południowego słońca:) Nie prześpij ostatnich dni śniegu, zdecyduj się i wybierz najlepsze zimowe regiony Francji i Włoch!
Wyjeżdżając w góry wiosną z Zimą Studenta atrakcje czekają na Ciebie nie tylko na stokach, każdy dzień to wspaniali ludzie, rozrywka, animacje i niezapomniane wrażenia. Zabierz więc swoją ekipę, narty, snowboard i zaszalej z nami na alpejskich stokach. Zostały nam ostatnie miejsca na wyjazdy do:
-Les Orres – 16-25.03.2012 Urokliwy ośrodek narciarski łączący w sobie suchy zimowy klimat oraz śródziemnomorskie słońce.

-Monte Bondone – 16-25.03.2012 Jest to renomowane centrum sportów zimowych, gdzie śnieg leży od grudnia do kwietnia, znajdujące się nieopodal popularnego regionu Val di Sole

-Valfrejus – 23.03-01.04.2012 Nowoczesna stacja, która wraz z La Normą oferuje 117 km świetnie przygotowanych tras zjazdowych.

- Molveno – Val di Sole 23.03-01.04.2012 Karuzela narciarska PAGANELLA” jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w rejonie Val di Sole to ponad 50 km świetnie przygotowanych tras.

- Santa Caterina - 23.03-01.04.2012 Super lokalizacja, bezpośrednia możliwość zjazdu pod sam apartament. Klimatyczne miejsce z gorącym włoskim słońcem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
www.zimastudenta.pl
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Lato Zima Studenta
mazowieckie
Waryńskiego 12a, 00-631 Warszawa
502277723
http://www.zimastudenta.pl
wyjazdy@azspw.pl

NewsletterOstatnio dodane