Strona główna > Różności > Warsztaty

Warsztaty Rzeźbienia w Lodzie
Warsztaty Rzeźbienia w Lodzie
Warsztaty Rzeźbienia w Lodzie

Cena: od 1000zł

Miasto: Wrocław
Data: codziennie
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Zobaczyć gotową rzeźbę to jedno, ale samemu ją stworzyć, to zupełnie innego rodzaju doznanie artystyczne, dlatego organizujemy lodowe warsztaty, na których będą Państwo mogli spróbować swoich sił jako rzeźbiarze. Takie urozmaicenie firmowego happeningu z pewnością zapadnie na długo w pamięć jego uczestnikom. Proponujemy aby warsztaty lodowe poprzedzone były pokazem rzeźbienia w lodzie, w czasie którego uczestnicy poznają tajniki tej sztuki. Następnie, pod okiem instruktorów - rzeźbiarzy, sami spróbują swoich sił. Pokaz rzeźbienia to niezapomniane widowisko - artysta pracuje piłą elektryczną, dłutami, a nawet ogniem. Uczestnicy warsztatów mają do dyspozycji różnej wielkości dłuta, siekiery, tarki i inne narzędzia oraz rękawice, okulary i peleryny ochronne, zapewnione przez naszą firmę. zapraszamy na naszą stronę www.ice.info.pl

Przebieg warsztatów:
Najlepiej pracuje się w grupach 3 - 4 osobowych przy jednym bloku lodowym o wymiarach 105 x 50 x 25 cm i wadze 130 kg.
Na życzenie klienta blok lodu dzielimy na mniejsze części np. 50 x 50 x 25 cm i nie stawiamy ich na europaletach (na ziemi), lecz na specjalnie przygotowanych przez organizatora stołach. Instruktor-rzeźbiarz pomaga ustalić temat rzeźby, nadaje jej ogólny kształt piłą elektryczną, a następnie uczestnicy warsztatów "dopracowują" go swoimi narzędziami. Na życzenie klienta imprezie towarzyszy zespół muzyczny.
CENA: Ponieważ ceny uzgadniane są w zależności od liczby uczestników, prosimy o kontakt telefoniczny z działem handlowym.

Informacje dodatkowe:
• W obrębie miasta Wrocławia dowozimy , ustawiamy i demontujemy lodowe dekoracje gratis.
• Koszt transportu: od 2,00 zł./km z Wrocławia do miejsca imprezy i z powrotem.
• W przypadku imprezy wielodniowej, poza Wrocławiem, należy zapewnić obsłudze technicznej nocleg w hotelu o standardzie 3*, w pobliżu miejsca imprezy.
• Do imprezy kompleksowej z wykorzystaniem lodu, transportu i obsługi naliczany jest podatek 22 % VAT.
• Wszystkie rzeźby w pomieszczeniach i na stołach cateringowych umieszczamy w kuwetach zabezpieczających podłoże wraz z systemem odprowadzenia wody. Na życzenie klienta montujemy specjalistyczne podświetlenie.
Wyceny imprez kompleksowych ustalane są indywidualnie i podlegają negocjacji
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Ice Art Sp.z.o.o.
dolnośląskie
Kleczkowska, 50-227 Wrocław
071-79-82-062
http://www.ice.pl
ice@ice.info.pl

NewsletterOstatnio dodane