Strona główna > Różności > Ślub

BĄDŹ PIĘKNA W DNIU TWOJEGO ŚLUBU!! kosmetyczka z dojazdem DLA CIEBIE
BĄDŹ PIĘKNA W DNIU TWOJEGO ŚLUBU!! kosmetyczka z dojazdem DLA CIEBIE
BĄDŹ PIĘKNA W DNIU TWOJEGO ŚLUBU!! kosmetyczka z dojazdem DLA CIEBIE BĄDŹ PIĘKNA W DNIU TWOJEGO ŚLUBU!! kosmetyczka z dojazdem DLA CIEBIE BĄDŹ PIĘKNA W DNIU TWOJEGO ŚLUBU!! kosmetyczka z dojazdem DLA CIEBIE

Cena: od 20zł

Miasto: Wrocław
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Cenisz swój prywatny czas?
Kłopotem jest dla Ciebie dojazd do gabinetu kosmetycznego?

Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie – Kosmetyczka z dojazdem. Są to usługi dedykowane osobom, dla których wizerunek jest ważny, ale nie zawsze znajdują czas na pielęgnację twarzy, ciała czy paznokci.

Jako szkoleniowiec firm z branży kosmetyki profesjonalnej, bardzo dobrze zgłębiłam tajniki kosmetologii, co pozwala mi na indywidualne podejście do każdego klienta , potrzeb jego skóry i paznokci.
Spośród tysiąca produktów oferowanych na rynku kosmetycznym wybieram zawsze te, które pozwalają osiągnąć spektakularne efekty i są perłami kosmetyki pielęgnacyjnej.
Doświadczenie, precyzja, manualne predyspozycje oraz naturalne wyczucie estetyki to czynniki, które na co dzień towarzyszą mojej pracy.Kosmetyczka z dojazdem to doskonałe udogodnienie dla zapracowanych kobiet i mężczyzn, mających problem z wygospodarowaniem czasu na zabieg w gabinecie kosmetycznym.

Możesz odnaleźć piękno w zaciszu swojego domu czy firmy.
Jeśli za chwilę masz „wielkie wyjście” Kosmetyczka z dojazdem zapewni Ci idealny wygląd – Zabieg bankietowy, wachlarz trwałych rzęs oraz cudownie zdobione paznokcie.
Jeśli pragniesz czuć się doskonale zadbaną Panią domu - nawet małe dzieci nam nie przeszkodzą, zdążymy zrobić pielęgnację między obiadem a powrotem męża do domu.
Jeśli jesteś osobą aktywną zawodowo i większość czasu spędzasz w firmie możesz wykorzystać czas między spotkaniami biznesowymi na zrelaksowanie się dzięki zabiegom, które oferuję.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ZAPRASZAM~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

TEL. 79664 92 92 Ela

więcej na __________________www.kosmetyczkazdojazdem.pl________________________
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
KOSMETYCZKA Z DOJAZDEM Wrocław i okolice
dolnośląskie
, Wrocław, Bielany Wrocławskie,Rodomierzyce, Żerniki Wrocławskie,Biestrzyków,Radwanice,Św. Katar
79664 92 93
http://kosmetyczkazdojazdem.pl/
kosmetyczkazdojazdem@onet.pl

NewsletterOstatnio dodane