Strona główna > Dla Dzieci > Kino

ARTYSTYCZNE PORANKI DLA DZIECI
ARTYSTYCZNE PORANKI DLA DZIECI

Cena: 15zł

Miasto: Warszawa
Data: niedziela
Pora/godzina: 11:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Fundacja "Filmowa Warszawa" serdecznie zaprasza rodziców i ich pociechy na poranki dla dzieci w naszych kinach: Alchemia i Etnokino. Spotkania filmowe dodatkowo połączone są z warsztatami plastycznymi, promocją czytania, pokazami magików...
"Śniadania w Etnokinie"
"Poranki dla dzieci w Kinie Alchemia" to cykl naprzemiennych spotkań składający się z "Czytanek w Alchemii" oraz "Malowania po ekranie", podczas których nasi najmłodsi widzowie obejrzą wybraną bajkę lub film o charakterze edukacyjnym, a po projekcji wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez artystów - plastyków. Ponadto, promując czytelnictwo, zaprosiliPmy aktorów - animatorów do udziału w naszych spotkaniach. Na przemian ze spotkaniami plastycznymi Kino Alchemia zamieni się w klub miłoPników nie tylko filmu, ale również książki. Poprzez zabawę chcemy pobudzić wyobraĽnię dzieci i zapoznać je z szeroko rozumianą sztuką i kulturą filmową.

"Czytanki w Alchemii"
Na "Czytanki w Alchemii" zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią i filmy i książki. Projekcja filmu zostanie poprzedzona czytaniem wybranego fragmentu książki przez aktora - animatora. "Czytanki" to spotkania z bajkami pochodzącymi z różnych kultur, najnowszą literaturą dziecięcą, a także z najpiękniejszymi klasycznymi polskimi książkami dla dzieci, o którym nie wolno nam zapomnieć. Aktorzy, znani z teatrów i kin, uPwietnią to spotkanie swoją obecnoPcią, dzięki czemu również i rodziców czeka dobra zabawa.

"Malowanie po ekranie"
"Malowanie po ekranie" to cykl spotkań polegający na obejrzeniu filmu lub bajki, a następnie wzięciu udziału w warsztatach plastycznych prowadzonych przez polskich artystów plastyków. Jest to Pwietny sposób, żeby rozwinąć zdolnoPci manualne dziecka. Pod okiem animatorów dzieci zdobywają również podstawowe umiejętnoPci współpracy w grupie.
Poranki dla dzieci w Kinie Alchemia:
- w każdą niedzielę o godz. 11.00
- cena biletu: 15 zł / osoba
- zajęcia prowadzone są naprzemiennie

Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Kino ALCHEMIA
mazowieckie
ul. Jezuicka 4, Warszawa
609 525 756 (czynny w godzinach 10.00-21.00)
http://www.filmowawarszawa.org/
alchemia@filmowawarszawa.org;e tnokino@filmowawarszawa.org

NewsletterOstatnio dodane