Strona główna > Dla Dzieci > Przyjęcie Urodzinowe

Urodziny dla całej rodziny
Urodziny dla całej rodziny

Cena: od 500zł

Miasto: Kraków
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Program artystycznych imprez urodzinowych dla dzieci

Drodzy rodzice, jest mnóstwo rzeczy które możecie robić wspólnie z dziećmi. Stwarzamy Wam możliwość spędzenia wraz z Waszymi pociechami jednej z najpiękniejszych chwil w życiu jakim są urodziny. Proponujemy Wam niecodzienną formę świętowania. Teraz wraz z dzieckiem możecie uwalniać swoje potrzeby artystyczne, jednocześnie spędzając z nim czas na nauce i zabawie.
Oferta:

* Czas trwania urodzin: 3 godziny
* Atrakcje: zajęcia teatralne dla dzieci i rodziców, spektakl, zajęcia sportowo-ruchowe dla dzieci i rodziców
* Koszt: 500 zł (dla 12 dzieci, każde następne dziecko 20zł)
* Istnieje możliwość zamówienia zewnętrznego cateringu; oferty dwóch firm dostępne na życzenie

Nieocenionym doświadczeniem będzie dla Was rodzicie, obserwowanie jak bawią się i rozwijają twórczo wasze dzieci. Zobaczycie jak wspaniale jest tworzyć razem z dzieckiem w tej samej materii, odnosić sukcesy i dumą prezentować je rodzinie i przyjaciołom podczas wspólnej zabawy.

Impreza urodzinowa jest pomyślana tak, aby dzieci i rodzice aktywnie uczestniczyli w całym spotkaniu. Program oparty jest o wspólne działania aktorów, dzieci i rodziców służące wspólnej zabawie. Każde wydarzenie jest interaktywne i mobilizuje do działania twórczego w oparciu o takie dziedziny jak plastyka, teatr, taniec. Spotkanie urodzinowe jakie my Wam proponujemy jest formą dynamiczną podczas której czas zostanie wypełniony następującym atrakcjami:

1. Zabawy teatralne razem z rodzicami – dużo ruchu, ćwiczeń na wyobraźnie, zabawy taneczne. Wszystko bez konieczności posługiwania się zabawkami. Rozhulamy wyobraźnie Waszą i Waszego dziecka do granic możliwości.
2. Zabawy plastyczne – będzie to twórcze konstruowanie dużych form przestrzennych, budowanie świata z wyobraźni dziecka za pomocą najprostszych przedmiotów, które otwierają twórczy potencjał dziecka, a jednocześnie zapewniają najlepszą zabawę – posługiwanie się nieograniczoną wyobraźnią.
3. Spektakl teatralny – krótka forma interaktywna, grana tak aby młody widz czuł się współtwórcą losów bohaterów, aby namacalnie odbierał wszystko to, co przedstawia mu aktor.
4. Oprawa urodzinowa – przygotujemy: odpowiedni wystrój Sali, zaproszenia, posiłek – nie preferujemy dań z fastfood’ów – komponujemy specjalne menu. Poprowadzimy imprezę z wyczuciem, lekkością i wyczuleniem na dobra zabawę dzieci
5. i rodziców.

Drodzy rodzice jeżeli macie ochotę podarować Waszym dzieciom i sobie niezapomniane chwile, zapraszamy do nas. Na urodzinach w „Hothausie” żadne dziecko nie ma prawa się nudzić, a każdy rodzic odkryje nowe możliwości spędzania czasu wraz ze swoją pociechą.
PROGRAM URODZIN:

1.

Zaczynamy powitania i uhonorowania najważniejszego gościa. To czas na wręczenie prezentów. Zaraz potem zapraszamy do zabawy
* Ok. 20 minut podniosłej chwili
2.

Animacje teatralne to doskonałe rozpoczęcie zabawy. To co jest nam potrzebne mamy w zasięgu ręki. Mama, tata i ja – doskonały układ do najwspanialszej zabawy. Jeżeli dołożymy wyobraźnię i dziecięcą energię teatralne szaleństwo gwarantowane.
* Ok. 30 min szaleństwa!!!
3.

Każde dziecko marzy o tworzeniu własnego świata. Kolejny punkt programu to zaspokojenie tej potrzeby. Duże, proste elementy są niezbędne do zbudowania najcudowniejszego miejsca na ziemi. Artysta plastyk tak pokieruje dziećmi, a także dorosłymi, że powstanie ich własne miejsce, może ogród, a może niesamowite miasto, może ocean i targany wiatrem okręt?
* Ok. 45 min zwariowanego budowania, malowania, tworzenia.
4.

Teraz mała przerwa na posiłek, ale nie przerywamy zabawy.
Jak się okaże, jedzenie nie musi być nudną czynnością, a doskonałym pretekstem do wspólnej zabawy. Zapewne nie spożywaliście tak posiłków.
* Ok. 20 min nietypowych zabaw przy stole
5.

Przedstawienie jest ostatnim punktem programu urodzinowego. Dzieci poznają historie jednego z bohaterów baśni Andersena podana w formie tzw. teatru interaktywnego. Ta forma zapewni, że dzieci będą niemal w środku całej historii. Spektakl jest pomyślany tak, aby dzieciaki jak najwięcej historii stworzyły w swojej głowie i przeżyły losy bohatera.
* Ok. 25 min prawdziwego przeżycia

Program urodzinowy Hothausu jest skomponowany tak, aby dzieci przeżyły nietypowe chwile, a jednocześnie wyszalały się fizycznie i emocjonalnie, spędzając czas w otoczeniu sztuki i tworząc jej elementy. Jest w tym programie wiele zwariowanej i beztroskiej zabawy.

Jedno jest pewne: zarówno dzieci jak i dorośli będą robić rzeczy jakich do tej pory nie robili.
Mamy nadzieję, że spędzicie niezapomniane chwile razem z nami – ludźmi, którzy uwielbiają być razem z dziećmi i ich rodzicami.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Arsharter – Siła ludzkiego talentu, Wojciech Terechowicz
małopolskie
Izaaka 3/14, 31-057 Kraków
0 602 128 683, 0 606 603 560
http://www.arsharter.pl/
arsharter@arsharter.pl

NewsletterOstatnio dodane