Strona główna > Różności > Salony Urody

Najlepsze masaże w mieście 15 % taniej!
Najlepsze masaże w mieście 15 % taniej!
Najlepsze masaże w mieście 15 % taniej!

Cena: od 60zł

Miasto: Warszawa
Data: dowolna
Pora/godzina: od 10:00 do 22:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15 na wszystkie masaże otrzymasz 15 % rabatu. Promocja trwa do odwołania.

W cenie masażu godzina pobytu na odnowie GRATIS! Nie dotyczy masażu częściowego.

Oferujemy pełną gamę masaży klasycznych od relaksujących, przez odchudzające, limfatyczne po sportowe i lecznicze. Do Państwa decyzji pozostawiamy wybór rodzaju i zapachu olejku, bądź kremu do masażu.

Oto nasze najnowsze propozycje masaży.

MASAŻ MISECZKAMI KOKOSOWYMI
Unikalny kształt i unikalna powierzchnia wypolerowanych miseczek kokosowych dostarcza niepowtarzalnych wrażeń w trakcie zabiegu. Choreografia tego masażu łączy w sobie techniki manualne wykonywane dłońmi i przedramionami wraz z przyjemnym zapachem oleju kokosowego. Intensywność techniki poprawia kontury ciała i pozostawia wrażenie jędrniejszej, młodszej i wygładzonej skóry.

MASAŻ BAMBUSOWY
Głównym narzędziem nadajacym specyficzny charakter temu masażowi są pałeczki bambusowe. Jest to masaż relaksujący z technikami drenującymi ciało. Ma na celu pobudzenie układu limfatycznego i usunięcie toksyn z organizmu, dzięki temu poprawia przemianę materii. Po zabiegu ciało jest zregenerowane i rozluźnione.

MASAŻ CZEKOLADĄ
To prawdziwy raj dla wszystkich zmysłów. Świetnie działa na psychikę oraz poprawia kondycję skóry, dotlenia, ujędrnia i odżywia. Zapach czekolady, pobudza produkcję hormonów szczęścia, które skutecznie poprawiają nastrój. Po masażu skóra jest aksamitna i wygładzona.

MASAŻ MIODEM
Jest jedynym rodzajem masażu wyciągającym przez skórę nagromadzone w organiźmie toksyny, zawdzięczamy to specyficznym właściwościom miodu. Masaż powoduje oczyszczanie komórkowe, otwiera pory, dotlenia i relaksuje. Skóra po masażu jest gładka, lepiej odżywiona i lepiej oddycha.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Kto: JARO, Kiedy: 2010-02-18 12:27:13
NIE ZNAM DRUGIEGO TAKIEGO MIEJSCA W WARSZAWIE...SUPER
 
Kto: dak, Kiedy: 2010-04-21 12:45:40
...oj...ojk...bez przesady...hasło najlepsze masaże nie jest prawdziwe...byłem, czułem, widziałem...ale ok -każdemu coś innego sie podoba...pozdrawiam gorąco
 
Dane kontaktowe:
Klub Łaźnia
mazowieckie
Puławska 119, 02-707 Warszawa
(22) 852 22 19
http://www.klublaznia.pl/
recepcja@klublaznia.pl

NewsletterOstatnio dodane