Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_4151283d23f3d6e29091beef088026fe, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /inc/code/session.inc on line 4

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /inc/code/session.inc:4) in /inc/code/session.inc on line 4

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /inc/code/session.inc:4) in /inc/code/session.inc on line 4
Propozycja: Stretching w warszawie wakacje 2011

Strona główna > Sport > Taniec

Stretching w warszawie wakacje 2011
Stretching w warszawie wakacje 2011

Cena: 40 - 160zł

Miasto: Warszawa
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

STRETCHING
KAMA GIERGOŃ
OD PONEDZIAŁKU DO CZWARTKU
18.07 – 21.07Z wykształcenia lingwistka. Absolwentka amerykanistyki
(w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW) i lingwistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wykładowca akademicki języka angielskiego.
Naukę tańca rozpoczęła w zespole tańca nowoczesnego "Flesz" przy Studenckim Klubie Stodoła w Warszawie, gdzie miała możliwość poznania wielu technik tanecznych m.in. jazz, modern, hip hop, funky, taniec współczesny i klasyczny. Umiejętności taneczne rozwijała uczestnicząc w licznych warsztatach u nauczycieli takich jak: Alessane Wat (jazz, funky, hip hop), Jacek Łumiński (polska technika tańca współczesnego), Melissa Monteros (technika Limona), Johannes Randolf (taniec współczesny), Thierry Verger (modal jazz underground).
Współtworzyła choreografie w spektaklach Teatru Tańca NEI, za które otrzymała wyróżnienie i nagrodę jako tancerka na festiwalu Międzynarodowych Prezentacji Form Współczesnych w Kaliszu w 1996 roku oraz Parady Chromosomów, w którym po raz pierwszy w Polsce wykorzystano technikę tańca na nisko zawieszonym trapezie. Podczas współpracy z Teatrem Tańca NEI miała możliwość poznania technik Contact Improvisation, Skinner Releasing oraz tańca na trapezie.
W 1999 roku została zaproszona do współpracy z amerykańskim choreografem Joe Alterem (Joe Alter Dance Group / Polish Projekt) i brała udział w projekcie "Mazowsze 1", propagującym teatr tańca współczesnego w Polsce.
Tańczyła w spektaklu "The Learning Curie". W 2003 roku stworzyła własną grupę - Teatr Tańca SQN, gdzie wraz z Magdaleną Sokołowską, współtworzyła choreografie i tańczyła w spektaklach: "emka" ( duet wyróżniony na festiwalu "Polemiki" w 2003 roku w Warszawie), "W jej twarzy", "Umów się ze mną".
W 2003 roku w Centrum Animacji Kultury w Krakowie uzyskała państwowe uprawnienia instruktorskie z dziedziny tańca współczesnego.
Aktualnie współpracuje z Thierry’m Verger. Jest jego managerem i jedynym certyfikowanym nauczycielem techniki MODAL UNDERGROUND w Polsce.


Wielu osób uważa, że ćwiczenie Stretching’u to po prostu rozciąganie mięśni. Trochę przytrzymać głowę przy kolanach, złapać kostkę, za nogę i wszystko. Nic bardziej błędnego. Stretching to nie rozciąganie mięśni, to złożony system rozciągania mięśni a to nie to samo. 

Stretching (z ang.rozciągać się) to NAPIĘCIE , ROZLUŹNIENIE i NACIĄGNIĘCIE mięśnia stosowane już przez ludzi w czasach starożytności. Po co to ?? 


Stretching prawidłowo wykonywany to prosty i skuteczny sposób na poprawienie w znacznym stopniu sprawności ruchowej oraz zwiększenie ruchomości stawowych i mięśniowych całego ciała , a jak wiemy jest to bardzo potrzebne formie sportowej bo ma to bardzo duży wpływ na nasze postępy np. w Pole dance czy na siłowni oraz we wszystkich innych sportach wyczynowych.Jakie mamy z tego korzyści ?? 


-powiększamy swój zakres ruchu 
-zmniejszamy napięcie mięśniowe 
-poprawiamy koordynacje rchów 
-poprawiamy krążenie krwi 
-doprowadzamy organizm do stanu równowagi fizycznej 
-zwiększamy elastyczność mięśni 
-zapobiegamy uszkodzeniom włókien mięśniowych 

a co za tym idzie Stretching staje się nieodłącznym "treningiem" sportowców oraz tancerzy wyczynowych ponieważ do zachowania dobrej kondycji potrzebna jest siła, wytrzymałość i sprawność ruchowa.

CZEKAMY NA ZPISY ! ! !

FREE ART FUSION
ul.Miedziana 11, Warszawa
tel/fax 022 6485719
zapisy@freeartfusion.pl
www.freeartfusion.pl
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
free Art Fusion
mazowieckie
miedziana 11, 00-835 warszawa
22 648 57 19
http://freeartfusion.pl
zapisy@freeartfusion.pl

NewsletterOstatnio dodane


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_4151283d23f3d6e29091beef088026fe, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_4151283d23f3d6e29091beef088026fe, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0