Strona główna > Wyjazdy > Hotele

Wczasy all inclusive dla rodzin
wczasy all inclusive dla rodzin
wczasy all inclusive dla rodzin

Cena: od 270zł

Miasto: Kołobrzeg
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Na skraju parku Natura 2000, z dala od miejskiego zgiełku, pośród łąk i lasów, tuż nad szeroką piaszczystą plażą usytuowany jest elegancki i stylowy hotel Baltic Plaza Medi SPA ****.
Atrakcyjność Baltic Plaza Hotel Medi SPA **** podkreśla wyjątkowa lokalizacja – w strefie uzdrowiskowej kurortu, wśród zieleni Parku Natura 2000, z dala od infrastruktury mieszkalnej i handlowej; z bezpośrednim dostępem do szerokiej i czystej plaży oraz otwartego (czystego) morza.
Oferta hotelu skierowana jest przede wszystkim do:
rodzin z dziećmi ceniących sobie przestrzeń, wygodę i bezpieczeństwo:
 wszystkie apartamenty w Baltic Plaza Hotel Medi SPA **** są przestrzenne i komfortowe; mają co najmniej 50 mkw., a każdy posiada własny niezależny taras;
 wszystkie apartamenty w Baltic Plaza Hotel Medi SPA **** posiadają w barek kuchenny z funkcjonalnym wyposażeniem (m.in.: czajnik, lodówka, naczynia, sztućce);
 dla najmłodszych dostępne są foteliki i łóżeczka (gratis);
 w hotelowej restauracji najmłodsi goście znajdą specjalnie przygotowane dla siebie menu;
 w lobby barze są serwowane świeże soki i odżywcze koktajle dla dzieci;
 hotel zapewnia całodzienny program animacyjny dla dzieci oraz profesjonalną opiekę;
 w ogrodzie hotelu znajduje się bezpieczny plac zabaw dla dzieci;
 w hotelu znajduje się duży plac zabaw dla najmłodszych oraz salon gier dla starszych dzieci.
wszystkich wymagających gości, którzy nad polskim morzem poszukują usług wyjątkowych i ponadstandardowych –
w Baltic Plaza Hotel Medi SPA **** znajdą:
 wnętrza wszystkich apartamentów zaprojektowane zostały funkcjonalnie i nowocześnie. Przestronne i jasne pokoje, delikatne kolory, miękkie wykładziny pozwolą każdemu gościowi komfortowo i doskonale wypocząć.
 szeroki wachlarz usług z zakresu rehabilitacji i odnowy zdrowotnej:
W części MEDI SPA hotelu stosowane są klasyczne zabiegi balneologiczne w oparciu o niezwykle cenne leczniczo dary ziemi kołobrzeskiej: wody solankowe i borowinę. Są to miedzy innymi: kąpiele w leczniczych wodach solankowych, kąpiele w zawiesinie borowinowej, kwasowęglowe, zawijania borowinowe, dopełnione przez zabiegi z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii oraz zróżnicowana gama masaży leczniczych i relaksujących.
Każdy gość hotelu znajdzie kompleksową ofertę z zakresu profilaktyki chorób cywilizacyjnych wywołanych stresem i zmęczeniem.

 pełna gamę zabiegów SPA i odnowy biologicznej; m.in. zabiegi kosmetyczne, upiększające, regenerujące (tj. kuracje przeciwbólowe, hydroterapia, fizykoterapia i kinezyterapia) oraz relaksacyjne (m.in. różne formy masażu, zajęcia Tai-chi oraz z jogi);
 kuchnię europejską, w tym szeroki wybór dań niskokalorycznych; wegetariańskich i z naturalnie produkowanej żywności;
Restauracja w hotelu to miejsce przyjazne dla wegeterian, wegan i os. prowadzących zbilansowaną dietę oraz zwolenników slow-food i fit food – wśród potraw i napojów serwowanych w restauracji gość zawsze znajdzie danie odpowiednie dla siebie.
 hotelową winotekę z wyszukanymi gatunkami win, importowanych bezpośrednio z włoskich , francuskich i hiszpańskich winnic;
 szeroki wybór rozrywki dziennej, wieczornej i nocnej …. właściciel nie zdradza jeszcze szczegółów oferty … zapewnia, że będzie wyjątkowo atrakcyjna.

www.balticplaza.eu
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Baltic Plaza Hotel Medi SPA
zachodniopomorskie
Plażowa 1, 78-100 Kołobrzeg
947136017
http://www.balticplaza.eu
rezerwacje@balticplaza.eu

NewsletterOstatnio dodane