Strona główna > Muzyka

PLAN: BASHMENT by Splendid Sound & Eastwest Sound
PLAN: BASHMENT by Splendid Sound & Eastwest Sound

Cena: od 5zł

Miasto: Wrocław
Data: czwartek
Pora/godzina: 22:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

W skrócie:

Gdzie: Plan B, Pasaż Niepolda ul. Ruska 51
Kiedy: każdy czwartek
Kto: EastWest & Splendid
Muzyka: reggae, dancehall, ragga, dub
Ile: 5 zł
Start: 22.00
Koniec: Nigdy!


***HAPPY HOURS***
20:00 - 22:00
Kup jeden produkt na barze i odbierz drugi taki sam GRATIS.

Promocje się nie łączą. Nie dotyczy papierosów.


Info o gospodarzach:

East West Sound


EASTWEST SOUND to imprezowy oddział ekipy EastWest Rockers, łącznicy między Kingston, Nowym Jorkiem i Wrocławiem. Od 5 lat przerzucają muzyczny materiał z karaibskiej wyspy na stary kontynent. Zaprawiony na imprezach w całej Europie, szkolony na Jamajce, selektor kuba1200 razem z lojalną ekipą EWR to ludzie, którzy nie od dziś wiedzą co jest grane.

Na balangach EASTWEST SOUND usłyszycie reggae, dancehall, hip hop i masa ekskluzywnego materiału z płyt. Do tego goście na żywo, wizualizacje, notoryczne łamanie ograniczeń czasu i głośności, oraz dobry vibe od początku do końca. Spodziewajcie się oryginalnej selekcji kuby1200, Cheeby szalejącego na mikrofonie, Grizzliego grającego swoje ulubione numery Movado, Luty wpadającego nawinąć dwie piosenki, ale przede wszystkim spodziewajcie się konkretnej balangi w naszym polsko – jamajskim stylu.

EASTWEST SOUND można było zobaczyć już wspólnie z: Promoe, Daddy Freddie, YT, Million Stylez, Demolition Man, Ill Inspecta, Sentinel, Supersonic, Pow Pow, Upliftment Intl, Bassrunner, Ashanti.

Więcej informacji, muzyki i więcej ognia na oficjalnym blogu: [www.eastwest.fm]

stały skład EASTWEST SOUND:
kuba1200 // selektor, MC
cheeba // MC, selektor
jah_laptop // selektor, VJ
bzq // security


Splendid SoundSplendid sound to prężnie działający i wciąż rosnący w siłę wrocławski skład muzycznych zboczeńców. Lord Kujawa, Don Szczep, Kotune i Don Himol - czterech selektorów, zebranych razem by nieść kaganek jamajskiej oświaty w najodleglejsze zakamarki Polski i Europy. Stanowią lub stanowić wkrótce będą, czołówkę wśród krajowych sound systemów. Jak przystało na oryginalny jamajski sound nie dają publice ani chwili wytchnienia, ani chwili odpoczynku, a motto ,, Macie Przejebane’’ wydaje się sprawdzać na każdej imprezie. Nie może więc zabraknąć królujących na karaibskich listach przebojów artystów, najnowszych wydawnictw prosto z wyspy, pokaźnej amunicji dubplate’ów jak i prezentującego to wszystko dj’a i hype’mana, który porządnie i bez wyjątków zakrzyczy każdy utwór. Całość podana jak zwykle z niewyobrażalną wprost ilością efektów, megafonów i syren. Nie ustają w staraniach by prezentować najbardziej prawdziwy, a zarazem nowoczesny styl grania reggae i dancehallu. Jako oficjalny sound system Rial Agony Records prezentują również wydawnictwa rodzimej wytwórni, których próżno szukać wśród selekcji innych soundów. Dla wybrednych i głodnych jamajskiego rootsu przygotowali również specjalny segment, we wczesnych godzinach porannych… w pozostałym czasie rządzi i dzieli najbardziej wyszukany DANCEHALL !


Zdjęcia i strony:

http://www.reggaenet.pl/forum/read/9/1721860/page=1

http://www.myspace.com/splendidsoundsystem
http://eastwest.fm/
http://www.eastwestrockers.com/KLUB MUZYCZNY PLAN B
Ruska 51 | Pasaż Niepolda | Wrocław

Rezerwacje:
tel. 530 848 024
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

dolnośląskie
, Wrocław


NewsletterOstatnio dodane