Strona główna > Dla Dzieci > Warsztaty

Warsztaty jakich jeszcze nie znacie :-)
Warsztaty jakich jeszcze nie znacie :-)

Cena: 50 - 190zł

Miasto: Bydgoszcz
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

W Bydgoszczy został otwarty nowy oddział Akademii Radości Życia, która jest miejscem rozwoju zainteresowań i pasji oraz spędzania czasu wolnego na wartościowych spotkaniach. Proponujemy Państwu mnóstwo ciekawych, atrakcyjnych zajęć, które z pewnością przypadną do gustu. Warsztaty prowadzone są przez pasjonatów całkowicie oddanych temu, czym się zajmują.

Najbliższe zajęcia:

- 25 marca - Warsztaty relaksacyjne dla par przy muzyce na żywo

Przy muzyce na żywo granej przez duet wiolonczelistki i gitarzysty klasycznego psycholog poprowadzi warsztaty relaksacyjne, wykorzystując sprawdzone, zbadane i skuteczne metody relaksacji.
- 26 marca - Warsztaty Tworzenia Mozaiek i Kalejdoskopów
Nasze Warsztaty Tworzenia Kalejdoskopów i Mozaiek to doskonale wykorzystany czas przez Ciebie i dziecko. Oderwij malucha od codziennych zajęć i pomóż rozwijać jego umiejętności oraz wyobraźnię.

- 26, 27 marca - Kompleksowy Kurs Filcowania

W jeden weekend, przez 14 godzin możesz kompleksowo nauczyć się filcowania w różnych technikach, na sucho i mokro, stworzyć niepowtarzalną biżuterię, ozdoby, broszki, aplikacje na dodatki i ubrania.

- 31 marca - Kurs Fotografii

Otwieramy początkującą grupę fotografii! Warsztaty składają się z cyklu 5 spotkań, nastawionych na praktyczną naukę najważniejszych zagadnień fotografii, jak czas, przesłona, kompozycja, ruch, portret, obróbka zdjęć...Więcej na www.arz.pl. Zajrzyj koniecznie!
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Akademia Radości Życia
kujawsko-pomorskie
Dworcowa 76, 85-010 Bydgoszcz
790 571 655
http://www.arz.pl
info@arz.pl

NewsletterOstatnio dodane