Strona główna > Wyjazdy > Pensjonaty

Gościniec Salmopolski - Dzieci do 4 lat gratis. Dzieci 4-9 lat -30% zniżki.
Gościniec Salmopolski - Dzieci do 4 lat gratis. Dzieci 4-9 lat -30% zniżki.
Gościniec Salmopolski - Dzieci do 4 lat gratis. Dzieci 4-9 lat -30% zniżki. Gościniec Salmopolski - Dzieci do 4 lat gratis. Dzieci 4-9 lat -30% zniżki. Gościniec Salmopolski - Dzieci do 4 lat gratis. Dzieci 4-9 lat -30% zniżki. Gościniec Salmopolski - Dzieci do 4 lat gratis. Dzieci 4-9 lat -30% zniżki.

Cena: od 35zł

Miasto: Szczyrk
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Gościniec Salmopolski jest rodzinnym, kameralnym pensjonatem, oddalonym od zatłoczonego i ruchliwego centrum Szczyrku. Bezpośrednio znajduje się rozległy teren przy lesie, wzdłuż rzeki Żylica – doskonałe miejsce do zabawy dla dzieci a także na ognisko, grilowanie. Zapraszamy także do naszej restauracji na pyszne regionalne dania w przystępnych cenach. Posiadamy bezpłatny parking.

Pensjonat leży w sercu malowniczego parku krajobrazowego na wysokości 740 m.n.p.m (mamy źródlaną wodę z własnego ujęcia !). Lokalizacja oraz bliski dostęp do wyciągów narciarskich to nasze główne atuty.

Jesteśmy usytuowani 500 m od przystanku PKS Solisko i jednocześnie od kompleksu wyciągów Małe Skrzyczne Czyrna Solisko (13 wyciągów orczykowych) oraz 300 m od wyciągów Pośrednie. Bardzo blisko jest też do wyciągów dla narciarzy początkujących i dzieci na Białym Krzyżu.

Blisko pensjonatu przebiega żółty szlak, którym można dojść w 15 minut na Przełęcz Salmopolską ( Biały Krzyż ), dalej czerwonym szlakiem (1,5 h) na Baranią Górę, ze szczytu której rozpoczyna swój bieg rzeka Wisła.

Największą atrakcją naszego pensjonatu jest hodowla szlachetnej odmiany pstrąga źródlanego i jesiotra. Możliwość tą zawdzięczamy położeniu w parku krajobrazowym wzdłuż rzeki Żylica; przy Gościńcu zlokalizowane jest źródło krystalicznie czystej wody.

Ten górski potok stwarza idealne warunki dla tak delikatnych ryb jak pstrąg źródlany i jesiotr. Hodowlę stworzyliśmy przede wszystkim dla potrzeb naszej restauracji. Posiadamy także sumy, karpie i raki.

Organizujemy zawody w łapaniu pstrąga na czas. Gwarantujemy mocne atrakcje i świetną zabawę, a dla zwycięzców ciekawe nagrody!


Czyste górskie powietrze, przyjemna atmosfera oraz życzliwa obsługa uprzyjemnią Państwu pobyt u nas.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Gościniec Salmopolski
śląskie
Wiślańska 56 A, 43-370 Szczyrk
033 817-92-92
http://www.gosciniec-szczyrk.pl/

NewsletterOstatnio dodane