Strona główna > Muzyka > Inne

Nabór do Studia wokalnego im.Jerzego Wasowskiego
Nabór do Studia wokalnego im.Jerzego Wasowskiego

Cena: bezpłatnie

Miasto: Warszawa
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Studio wokalne im. Jerzego Wasowskiego posiada długą tradycję a wielu jego wychowanków jest laureatami krajowych i międzynarodowych festiwali. Zajęcia prowadzone w przeciągu trzech lat nauki przez doskonałych nauczycieli, to nie tylko zajęcia ze śpiewu ale m.in.: literatura muzyczna, dykcja, kształcenie słuchu oraz interpretacja piosenki. Po zakończonej nauce i zaliczeniu wszystkich egzaminów absolwent studia dostaje dyplom piosenkarza jazzowego lub estradowego.

Zimowy nabór kandydatów obejmuje egzamin wstępny, podczas którego należy zaprezentować dwa wybrane przez siebie utwory o zróżnicowanej stylistyce (w tym jeden po polsku) oraz fragment tekstu mówionego (prozę lub wiersz). Należy pamiętać o zabraniu nut do wykonywanych przez siebie utworów w swojej tonacji lub podkład!


22 lutego o godz. 17.30 egzamin wstępny do Studia Wokalnego im. Jerzego Wasowskiego w siedzibie OKO. Koszt egzaminu to 35 zł.


OŚRODEK KULTURY OCHOTY jest samorządową instytucją kultury, składającą się z kilku jednostek: Dom Kultury „Rakowiec", Centrum Artystyczne „Radomska 13", Klub Osiedlowy SURMA, Pracownia Ceramiczna „AngobA", „Magazyn Sztuk", Dzielnicowy Klub Seniora „Ochota" i Klub Seniora „Baśniowa".

W ofercie każdej z placówek znajdziemy niebanalne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych: taneczne, ruchowe, plastyczne, językowe, muzyczne, teatralno-literackie, ceramiczne. OKO jest organizatorem licznych przedsięwzięć o zasięgu dzielnicowym, ogólnowarszawskim i ogólnopolskim.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Ośrodek Kultury Ochoty
mazowieckie
Grójecka 75, 02-094 warszawa
022 822 48 70
http://www.oko.com.pl
oko@oko.com.pl

NewsletterOstatnio dodane