Strona główna > Różności > Salony Urody

Spa Dwór Kombornia
Spa Dwór Kombornia
Spa Dwór Kombornia Spa Dwór Kombornia Spa Dwór Kombornia

Cena: od 40zł

Miasto: Krosno
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

SPA Dwór Kombornia - orientalne zabiegi masaże i rytuały

Dalekowschodnie SPA - to nie tylko niezwykłe dla Europejczyków zabiegi i egzotyczna atmosfera. Sens orientalnego SPA polega przede wszystkim na dążeniu do duchowej doskonałości i wewnętrznej harmonii. Cierpliwość cechująca kulturę Dalekiego Wschodu i filozoficzny stosunek do upływu czasu sprawiły, że w wielowiekowym procesie doskonalenia zabiegi terapeutyczne osiągnęły skuteczne formy subtelnego oddziaływania na naturę ludzkiej istoty, tak by zachować ją w zdrowiu, dać ukojenie i spokój, przywrócić piękno i radość.

Czerpiąc z najstarszych tradycji orientalnego świata opracowaliśmy system SPA – rytuałów. Łączą one mądrość i doświadczenie Dalekiego Wschodu z jakością jakiej oczekuje się w najlepszych europejskich salonach SPA. Z synergii prastarych rytuałów i najnowszych osiągnięć kosmetologii zrodziła się wyszukana pielęgnacja, jakiej doświadczą Państwo za sprawą profesjonalnej kadry, egzotycznych olejków i pachnideł oraz luksusowych kosmetyków.

Zapraszamy by zostawili Państwo za sobą codzienność i udali się w podróż pełną egzotycznych woni, subtelnej muzyki i dobroczynnego oddziaływania masaży. Podróż tą odbyć możecie Państwo w sześciu kierunkach: japońskim, tajskim, hinduskim (Ajurweda), afrykańskim, hawajskim i europejskim.

Jesteśmy pewni, że każda z tych podróży przyniesie niezapomniane doznania rodzące tęsknotę by odbyć ją raz jeszcze.

Zapraszamy również do naszej Strefy Wellness.
Strefa Wellness została urządzona na pow. 1000m2 w nowo powstałym budynku dworskiej Oranżerii. Oranżeria była elementem, którego brakowało w architekturze zespołu. Wybudowano ją więc wzorując się na zabytkowych przykładach tego typu budowli, jakie spotykamy w innych zespołach pałacowych na Podkarpaciu. Warta jest odwiedzenia, jako że przeszklone ściany i wyższa niż gdzie indziej temperatura bardziej niż storczykom, służy Gościom pragnącym pielęgnować sanitas per aquam. Znajda w niej Państwo baseny, sauny suche i łaźnie parowe, grotę solną i siłownię.
Dla wygody naszych Gości Oranżeria połączona jest z Dworem podziemnym łącznikiem, pozwalającym na komfortowy spacer w szlafroku pomiędzy budynkami.

Godziny otwarcia gabinetów SPA Dwór Kombornia (w sezonie jesień-zima):

poniedziałek: 9-20

wtorek,środa,czwartek: 10-20

piątek: 10-21

sobota: 9-21

niedziela: 9-17:30

Oprócz rytuałów i zabiegów orientalnych, zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych, które wykonywane są w oparciu o produkty marki Babor. Zapraszamy również na zabiegi uzupełniające (manicure, pedicure, depilacja, henna,kawitacja, sonoforeza) oraz do gabinetu fryzjerskiego.

Rezerwacja terminów:

SPA Dwór Kombornia
Tel : 13 435 43 60
e-mail: spa@DworKombornia.pl
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Dwór Kombornia Hotel & SPA ****
podkarpackie
Kombornia 1, 38-420 Korczyna
(+ 48) 13 435 43 60
http://www.DworKombornia.pl
hotel@dworkombornia.pl

NewsletterOstatnio dodane