Strona główna > Edukacja > Warsztaty

Psycholog dziecięcy - konsultacje indywidualne
Psycholog dziecięcy - konsultacje indywidualne

Cena: 120zł

Miasto: Warszawa
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Wasze dziecko sprawia kłopoty wychowawcze, a Wy czujecie się bezradni? Ma trudności w uczeniu się i z koncentracją uwagi? Chcielibyście przygotować Wasze dziecko na pojawieniesię jego rodzeństwa lub pomóc mu przeżyć stratę po śmierci kogoś bliskiego? A może chcielibyście dowiedzieć się, jak rozwijać jego samodzielność lub pomóc mu pokonać trudności w kontaktach z równikami?

Niezależnie od odpowiedzi na powyższe pytania zapraszamy wszystkich rodziców na konsultacje psychologiczne do Bam Bam Studio!

Celem konsultacji jest rozpoznanie trudności dziecka, ich przyczyn oraz udzielenie dalszego wsparcia rodzinie. W ramach spotkania psycholog może zdiagnozować dziecko lub rodzinę oraz dobrać odpowiednie formy pomocy. Jeśli dziecko wymaga konsultacji innego specjalisty, rodzice zostają odpowiednio pokierowani przez psychologa.

Osoba prowadząca:

Karolina Kowszewicz - psycholog dziecięcy, logopeda - absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz podyplomowych studiów logopedycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Odbyła staże w Domu Małego Dziecka przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie i w Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Pracowała w Centrum Psychomedycznym Rodziny " Hilaritas ", wspołtworzyła niepubliczne przedszkole " Muminki" , wspólpracowała z miesięcznikami " Boutique" i " Shape" oraz tygodnikiem "Naj". Obecnie pracuje w przychodni Medix art-derm oraz prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne oraz zajęcia dla rodziców w Bam Bam Studio.

Prowadząca o sobie:

Wychowanie dziecka na szczęśliwego człowieka jest najważniejszym i najwdzięczniejszym zadaniem każdego rodzica. Jednak czasami w procesie wychowania pojawiają się różne trudności, w których z przyjemnością pomogę.

W czym się specjalizuje? ADHD- nadpobudliwość psychoruchowa, moczenie nocne, nieśmiałość, zaniżona samoocena, trudności w kontaktach z rodzeństwem, rodzicami i rówieśnikami, różnego rodzaju lęki, śmierć bliskiej osoby, urazy psychiczne takie jak przebycie choroby somatycznej, problemy wychowawcze.

Jestem mamą 12-letniej Julki i 5- letniego Maksa. Dzieci są moją największą pasją. Od najmłodszych ich lat staram się rozbudzać w nich ciekawość świata i wrażliwość na drugiego człowieka. Pokazuje im nowe miejsca, smaki, zapachy. Lubimy podróżować, chodzić na długie spacery, eksperymentować w kuchni, układać puzzle a przede wszystkim rozmawiać.

Dużo czytam. Lubię dobre kino i teatr.

Cena: 120 zł (spotkanie 50-60 minut).

Termin wizyty ustalany jest indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy!

Informację i zapisy: info@bambamstudio.pl, tel. 603-11-70-40.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Bama Bam Studio
mazowieckie
Al. KEN 20 lok.U3, 02-797 Warszawa
603-11-70-40
http://www.bambamstudio.pl
info@bambamstudio.pl

NewsletterOstatnio dodane