Strona główna > Muzyka > Inne

Relaksująca muzyka gongu
Relaksująca muzyka gongu

Cena: 50zł

Miasto: Warszawa
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Jeśli dokucza Ci stres, pozwól, że zagram Ci na gongu. Gong jest najstarszym znanym instrumentem z metalu. Powiadają, że jest on tak stary jak sama prasylaba - pierwotny dźwięk "OM", który słyszy się w brzmieniu gongu.

Instrument ten wywodzi się z epoki brązu z 3,5 tys. lat p.n.e. Współcześnie istniejący najstarszy na świecie gong liczy sobie 3.500 lat.

Gra na gongu to jest terapia dla samej duszy i ciała.

Gongi emitują nadzwyczaj bogate spektrum dźwięków alikwotowych, które masują całe ciało i aktywują m.in. szyszynkę. Synchronizacja półkul mózgowych oraz spowolnienie fal mózgowych prowadzi do głębokiej relaksacji, której sprzyja pozycja leżąca.

Te komórki naszego ciała lub ich całe systemy, które są chore , czy też po prostu źle funkcjonują, mają zaburzone częstotoliwości pracy. Organizm aby przywrócić im równowagę szuka dokoła siebie zdrowego wzorca, częstotliwości, by dostroić system. Komórki dostają wzorzec prawidłowej pracy i organizm wzmacnia się. Uruchamiają się procesy samoregulacji i samoleczenia. Wzrasta w nas chęć dokonania zmian. Umysł jest bardziej elastyczny. Uruchamiają się procesy samoregulacji i samoleczenia. Wchodzimy też z łatwością w głęboki relaks.

Wizyta relaksująca z gongiem - 70 zł. Do tego wykonuję śpiew anielski, który dodatkowo pogłębia stan relaksu.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Magdalena
mazowieckie
, Warszawa
608609264

antolina77@gmail.com

NewsletterOstatnio dodane