Strona główna > Wyjazdy > Pensjonaty

Bieszczadzka Jesień
Bieszczadzka Jesień
Bieszczadzka Jesień Bieszczadzka Jesień

Cena: 80 - 90zł

Miasto: Krzywe
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Bieszczadzka Jesień

Niesamowite - to pierwsze słowo, jakie przychodzi do głowy, kiedy chcemy opisać góry jesienią. Tu w Bieszczadach jesień nie zawsze wygląda tak samo. Jednak nie jest przez to mniej zachwycająca. Najbardziej intensywne jesienne kolory można podziwiać w połowie października. Jednak to pojawiający się na niebie klucz żurawi świadczy o tym, że w pensjonatach i gospodarstwach agroturystycznych zostali już tylko prawdziwi miłośnicy gór. Można wtedy smakować jesieni i chłonąć barwy bez wakacyjnych fanów na szlakach.

Najpiękniej jest o świcie i tuż przed zachodem słońca. Góry są wtedy niezwykłe, w promieniach zachodzącego słońca, które rozświecają kontury drzew pozostawiając jedynie barwy, które zachwycają. Są to niezapomniane wrażenia. O świcie natomiast warto wybrać się na spacer, aby zobaczyć mgły unoszące się nad łąkami, odsłaniające kolorowe zbocza.

Jesień w Bieszczadach tworzy specyficzny klimat. Sielskie życie mieszkańców udziela się nowoprzybyłym. Można w nim uczestniczyć i poznać prawdziwe Bieszczady. Odwiedzić tutejszych artystów, zasmakować w specjałach miejscowej kuchni, a wieczorem usiąść z gospodarzem, posłuchać legend, podziwiać piękno i spokój, które są tu wszechobecne.

Bieszczady jesienią to idealne miejsce do samotnej wędrówki, czas zadumy, melancholii, miejsce gdzie można się wyciszyć, obcować z naturą, ale też wspaniały pomysł by spędzić trochę czasu z bliskimi. Odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

Wspólne wędrówki piesze, ogniska czy warsztaty malarskie pozwalają odetchnąć i poczuć jedyną tego rodzaju więź. Niepowtarzalna atmosfera sprawia, że zapragniesz tu wrócić.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt:

Tel.: +48 601 066 866
Tel.: +48 603 109 128
Mail: piotr@sosnowydwor.pl
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Sosnowy Dwór
podkarpackie
, 38-608 Krzywe
601066866
http://www.sosnowydwor.pl
piotr@sosnowydwor.pl

NewsletterOstatnio dodane