Strona główna > Edukacja > Kursy

Kursy dalekowschodnie
Kursy dalekowschodnie

Cena: 1600 - 1800zł

Miasto: Poznań
Data: wtorek, czwartek
Pora/godzina: od 16:00 do 20:30
Ilość osób: grupa
Opis propozycji:

Placówka szkoleniowa MEDICA zaprasza na zawodowe kursy masażu I i II stopnia łącznie. Przyjmujemy zapisy na semestr jesień-zima.2010r

Jesteśmy jedną z największych szkół masażu w kraju. Swoją działalność prowadzimy na terenie całej Polski w Szczecinie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Zielonej Górze, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie ,Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku, Suwałkach. Specjalnością ośrodka są zawodowe szkolenia z zakresu masażu, kinezyterapii i dalekowschodnich metod leczenia.

Oferujemy zawodowe kursy masażu, które mają na celu przygotowanie do samodzielnej pracy masażysty. Podczas trwania zajęć, uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z techniką masażu klasycznego, leczniczego, sportowego, relaksującego, odchudzającego, kosmetycznego, anatomią człowieka, metodami usprawniania w schorzeniach klinicznych oraz zagadnieniami z zakresu kinezyterapii i dalekowschodnich sposobów leczenia.

Kurs obejmuje 140 godzin, w tym 120 godzin praktycznej nauki z zakresu masażu i fizjoterapii. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 6 godzin lekcyjnych przez 6 miesięcy. Kursy kończą się egzaminem podzielonym na część: teoretyczną i praktyczną.

Po zdanym egzaminie, słuchacze otrzymują Dyplom Ukończenia Zawodowego Kursu Masażu z tytułem masażysty z prawem do samodzielnego wykonywania zabiegów z zakresu zagadnień objętych programem, oraz zaświadczenie MEN.

Dokładne terminy rozpoczęcia zajęć oraz cennik na naszej stronie: www.akademiamedica.pl

tel.692-758-768
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Akademia Medica
wielkopolskie
Mostowa 6, 61-865 Poznań
692-758-768
http://akademiamedica.pl
medica1@onet.pl

NewsletterOstatnio dodane