Strona główna > Film > Noce Filmowe

Kino Pod Chmurką
Kino Pod Chmurką

Cena: bezpłatnie

Miasto: Polkowice
Data: sobota
Pora/godzina: 22:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

PLEJADA GWIAZD POD ROZGWIEŻDŻONYM NIEBEM
Lato nie kończy się wraz z końcem lipca! Polkowickie Centrum Animacji zaprasza wszystkich polkowiczan do sierpniowego „Kina pod Chmurką”. W Amfiteatrze będzie można poznać moc zemsty z Gerardem Butlerem i Jamiem Foxxem oraz obejrzeć od dawna nie goszczącą na dużym ekranie Kim Basinger wraz z nagrodzoną Oscarem – Charlize Theron.

Sobota 14 sierpnia 2010 godz. 22.00 PRAWO ZEMSTY
dramat/thriller, USA 2009, 109 min, od lat 15,
reż. Felix Gary Gray, wyst. Jamie Fox, Gerard Butler i in.

Jest to historia człowieka, który stracił wszystko i nie cofnie się przed niczym. Zobaczymy Gerarda Butlera w niezwykle mrocznej roli mężczyzny, który pała żądzą zemsty po tym, jak brutalnie zamordowano jego rodzinę. Powstrzymać go może jedynie pewien prokurator - Jamie Foxx. Konfrontacja obu jest nieunikniona. W tym filmie nic nie jest jednoznaczne. Genialnie zbudowane postacie powodują, że nie wiadomo, kto jest dobry, a kto zły, ani po czyjej stronie stanąć w tej rozgrywce.


Sobota 21 sierpnia 2010 godz. 22.00 GRANICE MIŁOŚCI

dramat, Argentyna/USA 2008, 111 min, od lat 15
reż. Guillermo Arriaga, wyst. Charlize Theron, Kim Basinger, Joaquim de Almeida i in.

Piękne Charlize Theron i Kim Basinger w „Granicach miłości” Guillermo Arriangi. Dramat produkcji argentyńsko – amerykańskiej przedstawia fascynujące historie nieznanych sobie kobiet, których losy zaczynają się ze sobą przeplatać. Bohaterki są ścigane przez duchy przeszłości. Każda z nich poszukuje odkupienia, wybaczenia i miłości.

Zapraszamy wszystkich do Amfiteatru w Parku Miejskim, gdzie rozgwieżdżone będzie nie tylko niebo, ale i ekran. Wstęp wolny.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Polkowickie Centrum Animacji
dolnośląskie
Skalników, 59-100 Polkowice
76 846 88 15
http://pca.pl
edyta.drzymala@pca.pl

NewsletterOstatnio dodane