Strona główna > Sport > Strzelectwo

ASG Party - cała Polska
ASG Party - cała Polska
ASG Party - cała Polska ASG Party - cała Polska ASG Party - cała Polska

Cena: od 50zł

Miasto: Katowice
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Witamy!

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem replik ASG, organizacją imprez towarzyskich, okolicznościowych oraz integracyjnych z wykorzystaniem ASG, jak również fachowych szkoleń z zakresu AT/CT.

WypożyczalniaASG zajmuje się również organizacją imprez na terenie całego kraju, jesteśmy w stanie zorganizować transport dla dużych grup w celu dotarcia na miejsce imprezy, bądź też możemy dojechać i całą imprezę przeprowadzić w wybranym przez klienta terenie, najważniejsze jest odpowiednio wcześniejsze skontaktowanie się w takim wypadku z Wypożyczalnią aby ustalić termin, miejsce i program imprezy.

Przebieg imprezy, czas trwania, dokładny koszt oraz miejsce jest ustalane z Klientem po nawiązaniu kontaktu. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą współpracującą z wieloma instytucjami eventowymi na terenie kraju, cennik imprezy zależny jest od wybranych elementów przez kontrahenta.

Szczegółowe informacje mogą Państwo znaleźć na naszej stronie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7dni w tygodniu, WypożyczalniaASG działa w weekendy oraz święta, telefony odbieramy non-stop:)
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Wypożyczalnia ASG
śląskie
1maja 51/2, 40-228 Katowice
+48-503-544-888
http://www.wasg.pl
kontakt@wasg.pl

NewsletterOstatnio dodane