Strona główna > Wyjazdy > Apartamenty

Pokoje w Centrum KRAKOWA
Pokoje w Centrum KRAKOWA
Pokoje w Centrum KRAKOWA

Cena: 120 - 250zł

Miasto: Kraków
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Dziesięć powodów, dla których warto u nas zamieszkać

1. Jesteśmy na rynku turystycznym już od 7 lat, dzięki temu mamy duże doświadczenie w prowadzeniu pokoi gościnnych. Klienci mogą liczyć na naszą fachową opiekę i rzetelną współpracę.
2. Wyjątkowa lokalizacja obiektu-w samym centrum Krakowa-w sąsiedztwie Uniwersytetu Jagiellońskiego, Sukiennic i Wawelu, czyni pobyt naszych gości szczególnie atrakcyjnym. Jesteśmy zlokalizowani 50m od Rynku Głównego, 50 m od UJ i w pobliżu wszystkich największych krakowskich uczelni, urzędów i instytucji.
3. Pragniemy zaznaczyć , iż od kilku lat współpracujemy z Teatrem Starym, Państwową Wyższą Szkołą Teatralną, Uniwersytetem Jagiellońskim, Polską Akademią Umiejętności, Bunkrem Sztuki, a także z wieloma innymi firmami, organizującymi w Krakowie szkolenia czy konferencje.
4. Stałym gościom jak również firmom z którymi współpracujemy , oferujemy karty stałego klienta, uprawniające do otrzymania niższej ceny za nocleg.
5. Nasi goście mogą liczyć na bardzo dobrą obsługę i pełne informacje dotyczące zwiedzania miasta, najważniejszych obiektów w okolicach Krakowa oraz wszelką pomoc w sprawach ,które przysparzają im kłopotu.
6. Oferujemy bezprzewodowy darmowy Internet (WI-FI) na terenie całego obiektu.
7. Nasi klienci to w dużej mierze goście zagraniczni, którzy z zadowoleniem powracają i polecają nasze usługi. Przyjmujemy zarówno pojedyncze rezerwacje, jak i grupy zorganizowane.
8. Zabytkowa kamienica w której działamy posiada windę.
9. Znajdujemy się w bliskiej odległości węzłów komunikacyjnych tj. Dworzec Kolejowy i Autobusowy, z których można dojechać w różne części Krakowa, przystanki tramwajowe i autobusowe mieszczą się w odległości 50 i 70m. Organizujemy również transport z i na lotnisko.
10. Na terenie kamienicy znajduje się restauracja z bezpośrednim wejściem z klatki schodowej.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
B&B Unikat
małopolskie
Wiślna 10, 31-007 Kraków
124219871

wislna@wp.pl

NewsletterOstatnio dodane