Strona główna > Różności > Usługi

Propozycja biznesowa
Propozycja biznesowa

Cena: bezpłatnie

Miasto: Wrocław
Data: dowolna
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Jesteśmy międzynarodowym projektem skierowanym na promowanie przedsiębiorczości, nie ważne czy prowadzisz działalność handlową, publiczną lub niepubliczną. Mamy taki program i produkty, które wypromują każdy rodzaj działalności. Co więcej, ludzie będą sami szukać Twoich usług lub ofert.
Jesteśmy potężnym narzędziem dla osób pracujących już w programach partnerskich i wielopoziomowych sieciach sprzedaży bezpośredniej, Dlaczego?
Dlatego że przy możliwościach którymi dysponujemy potrafimy zaistnieć w każdym środowisku handlowym, przy tym nie zaburzając jego pracy, jaki i nie konkurując. Mamy kilkanaście sposobów na docieranie ze swoimi ofertami do odbiorców - jednym z nich jest internet, przy czym stosujemy również tradycyjne metody sprzedaży. Posiadamy trzy systemowe produkty zdolne do promowania każdego rodzaju przedsięwzięcia na świecie.

Proponujemy także możliwość uzyskania udziału w 10% zysków generowanych w całym globalnym systemie OpenMLM.EU przez jego użytkowników. Owych 10% będziemy równo dzielili pomiędzy te osoby, które spełnią kilka prostych warunków. Udziały te wypłacane będą z zysku całego systemu, więc nie tylko z zysku wypracowanego z tej części projektu, która działa w twoim kraju. Kiedy nasz projekt będzie wchodził na rynki w dalszych krajach świata, tak również będzie rosła suma, którą będziemy co miesiąc dzielili pomiędzy naszych użytkowników.
Ale to nie wszystko. Przy zakupie produktu „Open Rentier”, uzyskujesz gwarancję do udziałów z produktów wykupionych również przez Twoich bezpośrednich użytkowników sieci. W ten sposób nie tylko zyskasz prawo do renty z wykupionego przez Ciebie udziału, ale również dołączysz udziały tych Twoich wprowadzonych bezpośrednio osób którzy wykupią produkt Open Rentier.

Przykład: Jeśli wykupujesz prawo do renty w postaci udziału (masz prawo tylko do jednego "udziału" osobiście), oraz masz 20 bezpośrednich współpracowników którzy wykupili sobie takie samo prawo jednego udziału, Tobie dopisywane są ich udziały z zysku. (20 + 1).

Natomiast naliczanie udziałów (dla tego przykładu), do obliczenia jednostkowej jego wartości wygląda następująco:

1 udział Twój + 20 udziałów za bezpośrednich uczestników sieci oraz ich własny zakup produktu - czyli również 20 udziałów, daje sumaryczną ich ilość 41.

Obrazując: wyobraź sobie że globalny miesięczny 10% wypracowany zysk projektu, wynosi tylko 10.000 złotych.

W tym wypadku ta kwota rozbijałaby się na sumaryczną ilość udziałów (tutaj 41) co wyniosłoby 243,90 pln za każdy z nich.

Mając prawo do własnego udziału (1 x 243,90), oraz udziału za wykup produktu OpenRentier twojej bezpośredniej grupy (20 x 243,90), uzyskujesz dochód z 21 udziałów. Twoje miesięczne wynagrodzenie wyglądałoby wtedy w taki sposób: 21 x 243,90 = 5121,90 pln, bez względu na inne działania w tej sieci.


Dla użytkowników którzy będą uprawnieni do otrzymywania „Dożywotniej Renty” i będą posiadać przynajmniej jedną subdomenę, przygotowywane będą dalsze świadczenia i usługi.

OpenRentier jest niespotykaną usługą w innych systemach i bije dzisiaj rekordy powodzenia, ponieważ już od następnego miesiąca zapewnia Ci przez kolejnych 12 miesięcy:
-wypłatę dochodów pasywnych pochodzących z udziału w 10% globalnego zysku firmy.
Tak więc każdy klient może z tak niewielkiej inwestycji otrzymywać co miesiąc wypłaty na poziomie np. 20-50% swojej wpłaty. I to wszystko bez tworzenia własnej sieci partnerów!
To co inne światowe systemy MLM rezerwują dla najlepszych menedżerów, Ty możesz mieć od ręki!
A jeśli włożysz trochę pracy w budowę grupy biznesowej i nauczysz partnerów prostych zasad promocji OpenMLM np. przez uczestniczenie w konferencjach on-line, możesz mieć, co miesiąc wielokrotnie więcej dzięki prowizji za zakup produktów-usług i jeszcze z udziału w zyskach.

Link do darmowej rejestracji ze szczegółami współpracy:
http://www.biznes-nr1.openmlm.eu/pl/rejestracja/

Konferencje on-line o 21.00 w terminach podanych na stronie:
http://www.openmlm.eu/pl/artykul/150/spotkania-informacyjne-on-line/

Prezentacja projektu:
http://docs.google.com/present/view?id=dg6s629n_549hc92szff

Zapraszamy!
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

dolnośląskie
, Wrocław
691395843
http://www.biznes-nr1.openmlm.eu
wieslaw42@gmail.com

NewsletterOstatnio dodane