Strona główna > Muzyka > Koncerty

HRPP koncert: 2LATE (support BULWAR, gość specjalny HYPNOTUNEZ)
HRPP koncert: 2LATE (support BULWAR, gość specjalny HYPNOTUNEZ)

Cena: bezpłatnie

Miasto: Toruń
Data: 25-03-2019
Pora/godzina: 19:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

W poniedziałek (25.03.2019) w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi grupa 2LATE. Wieczór otworzy zespół BULWAR. Gościem specjalnym koncertu będzie formacja THE HYPNOTUNEZ . Koncert jest kolejnym wydarzeniem z cyklu HRPP ROCKS. Rozpocznie się o godzinie 19. Wstęp na to wydarzenie jest wolny. Więcej: https://www.facebook.com/events/2212489032348531/
Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy materiał grupy 2LATE pod patronatem Stoart . Zespół promować będzie drugą z cyklu koncepcyjnych EP'ek z której pierwsza nosiła tytuł " Easy" a kolejną jest " Good things, bad things ".Grupa 2LATE powstała w 2003 roku w Warszawie. Od samego początku założeniem zespołu było i jest tworzenie oryginalnego i rozpoznawalnego brzmienia, który jest już ich znakiem rozpoznawczym.

Oficjalna data powstania 2LATE przypada na rok 2003. Ta warszawska grupa od samego początku założyła sobie wypracowanie oryginalnego brzmienia, które dziś jest już ich znakiem rozpoznawczym. Bez wątpienia, do największych sukcesów 2LATE należy zaliczyć 3 krotne tournee po Chinach w roku 2009, 2012 i 2014 roku oraz po Macedonii w 2012 roku. Ich utwór Catch the Wave gościł na play liście nowojorskiej rozgłośni radiowej CJC Radio, gdzie spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. Wystąpili także z powodzeniem w słynnym londyńskim klubie O2. 2LATE ma na koncie EP-ki I DON’T MIND oraz EASY i album ARTIFICIAL BRAIN . W roku 2018 nastąpiły zmiany składzie zespołu, pojawił się nowy basista Paweł Krulikowski i powrócił do zespołu perkusista Michał Kłopocki. Materiał grupy można od roku 2018 znaleźć także w najważniejszych strumieniach w wersji digital. Najnowszy materiał właśnie przygotowany to kolejna z cyklu koncepcyjnych EP”ek zatytułowana "Good things,bad things" z która wyruszają na trasę koncertową pod patronatem Stoart.

THE HYPNOTUNEZ - swing core jazz ,punk ,fusion, rock'n'roll ,retro - Winnica Ukraina

Zespól był uczestnikiem popularnego programu na Ukrainie X-Factor oraz brał odział w eliminacjach w Konkursie Eurowizji 2019.
Prawdziwe uderzenie dźwięku i pozytywnej energii prosto z Ukrainy. The Hypnotunez to koncertowa „petarda”. Doskonałe połączenie swingu, jazzu oraz innych gatunków tanecznych w klimatach retro, z dziką punk rockową werwą i spontanicznością. Klasyczne instrumentarium big bandowe, takie jak choćby kontrabas, puzon czy trąbka w mariażu z „brudnym”, undergroundowym brzmieniem. Porywa widownię do tańca. W stylu Ukraińców można usłyszeć też pozytywne odniesienia do najlepszych wzorców gatunku, jak choćby Gogol Bordello czy Manu Chao.

Zespól występował rok temu na Festiwalu Inne Brzmienia w Lublinie oraz Festiwalu Filmowym w Warszawie. Byl również uczestnikiem popularnego programu tv w swoim kraju pt. Ukraina Ma Talent.

BULWAR - toruńska formacja alternatywnego rocka. Stworzona przez muzyków posiadających spore doświadczenie. Grupa występuje w składzie:
Mariusz Detmer (gitara/wokal)
Tomek Pras (gitara)
Maciek Wiśniewski (perkusja)
Mateusz Rakowski (bas)
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
HARD ROCK PUB PAMELA
kujawsko-pomorskie
LEGIONÓW 36, 87-100 TORUŃ
566610565
http://www.pubpamela.pl/
hrppamela@gmail.com

NewsletterOstatnio dodane