Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_7873f6c1ed248ed778d4a9220c704287, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /inc/code/session.inc on line 4

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /inc/code/session.inc:4) in /inc/code/session.inc on line 4

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /inc/code/session.inc:4) in /inc/code/session.inc on line 4
Propozycja: Wykład otwarty: Konstelacje Rodzinne i Praca z Traumą Międzypokoleniową – Jak pracować z przeszłością, aby stworzyć nową przyszłość; prowadzi Gregor Khushru Steinmaurer (Warszawa, 13.II.2019, godz. 17:00-18:30)

Strona główna > Edukacja > Warsztaty

Wykład otwarty: Konstelacje Rodzinne i Praca z Traumą Międzypokoleniową – Jak pracować z przeszłością, aby stworzyć nową przyszłość; prowadzi Gregor Khushru Steinmaurer (Warszawa, 13.II.2019, godz. 17:00-18:30)
Wykład otwarty: Konstelacje Rodzinne i Praca z Traumą Międzypokoleniową –  Jak pracować z przeszłością, aby stworzyć nową przyszłość; prowadzi Gregor Khushru Steinmaurer (Warszawa, 13.II.2019, godz. 17:00-18:30)

Cena: bezpłatnie

Miasto: Warszawa
Data: 13-02-2019
Pora/godzina: 17:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

W każdym z nas jest tęsknota, aby być spełnionym w życiu - ale często czujemy się nie na miejscu, odłączeni lub pozbawieni energii, nie uświadamiając sobie, jak duży wpływ ma nas ma przeszłość i losy naszych Przodków.

Nasi Przodkowie są bramami, przez które wkroczyliśmy w nasze życie i otrzymaliśmy energię na naszą własną podróż. Tak, jak drzewo otrzymuje pokarm poprzez swoje korzenie, tak i my otrzymujemy energię za pośrednictwem naszych Przodków…

…Pod warunkiem, że otworzymy się na przepływ tej energii oraz miłości i staniemy na swoim miejscu w systemie rodzinnym. To zaś nie zawsze bywa łatwe…

Trudności w znalezieniu swojego miejsca w życiu, w systemie rodzinnym oraz w przyjęciu miłości płynącej od naszych przodków wynikają m.in. z dawnych i bieżących konfliktów między członkami rodziny oraz z traum, których źródeł nie zawsze jesteśmy świadomi. Zasada ta dotyczy wszystkich członków naszej rodziny – tych żyjących, i tych którzy już dawno temu odeszli.

Gregor Steinmaurer, który poprowadzi w Polsce 15-17 lutego 2019 Warsztaty ustawień systemowych i Pracy z Traumą, przedstawi Państwu krótką prezentację jego pracyz konstelacjami systemowymi w połączeniu z nowym zrozumieniem międzypokoleniowej i osobistej traumy. Ich celem jest wsparcie naszej zdolności do bycia naprawdę tutaj, w pełni w naszym ciele, tak abyśmy mogli realizować nasz potencjał.

Omówimy jak ważne, i dlaczego, jest połączenie z naszymi przodkami i przeszłością, oraz zasmakujemy w jaki sposób ta praca może wspierać uzdrawianie i rozwój osobisty.
Będzie również czas na pytania i wymianę w grupie, a także kilka prostych ćwiczeń, które będą dawały przedsmak tej pracy z Gregorem.

WYKŁAD JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:
13 lutego 2019, środa, godzina 17:00-18:30

WSTĘP WOLNY

ZAPISY I KONTAKT:
kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska 606994366

MIEJSCE:
Warszawa

PROGRAM WARSZTATÓW I WYKŁADÓW GREGORA STEINMAUERA W 2019 W POLSCE:

13.II - Wykłady w Warszawie:
• 17:00-18:30 Konstelacje Rodzinne i Praca z Traumą Transgeneracyjną – Jak pracować
z przeszłością aby stworzyć nową przyszłość.
• 18:30-20:00 Co to znaczy być mężczyzną – Istota męskości w dzisiejszym świecie.

15-17.II - Warsztat: Prawo do bycia – Ucieleśnienie i integracja poprzez Konstelacje Rodzinne i Pracę z Traumą (Warszawa).

2-3.III - Warsztat: Być Mężczyzną – Podróż Nowego Bohatera. Droga do Przebudzonej Męskości. Warsztat dla mężczyzn, moduł podstawowy (Warszawa)

29.V-2.VI - Intensywny warsztat dla mężczyzn: Ogień Przebudzonej Męskości, moduł I (Nowe Kawkowo)

15-20.X - Training for Life, Moduł I, prowadzony wraz z Komalą Amorim (Nowe Kawkowo)

Gregor Khushru Steinmaurer

Terapeuta systemowy, Terapeuta Traum (SomaticExperiencing®), Doradca Psychospołeczny (Dipl. LSB, Austria), Coach i Facilitator. Mieszka w Austrii, od ponad 10 lat prowadzi prywatną praktykę, warsztaty i szkolenia na arenie międzynarodowej.

Szkolił się w różnych metodach pracy terapeutycznej, takich jak: Systemowa Terapia Rodzinna, Doświadczenia Somatyczne (SomaticExperiencing), Konstelacje Rodzinne, NLP, Praca z Ciałem (Bodywork), Terapia Pierwotna (PrimalTherapy).

Dodatkowo, ukończył szkolenia z zakresu traumaterapii z Marianne Bentzen (NeuroaffectiveTherapy), Maggie Phillips (Ego-StateTherapy) i inne. Od dłuższego czasu intensywnie eksploruje i praktykuje różne duchowe tradycje, prowadzi psychoterapię oraz pracuje z ciałem (Bodywork). Od ponad 15 lat regularnie praktykuje medytację i uprawia sztuki walki.
Prowadzi warsztaty i szkolenia wraz ze swoją żoną Komalą de Amorim. Szczególne zainteresowany jest dalszym rozwojem procesów zbiorowego uzdrawiania na styku pracy nad uwalniania traumy, mistycyzmu i integralnego rozwoju.

Od ponad 10 lat Gregor intensywnie pracuje z mężczyznami w każdym wieku, pochodzącym z różnych krajów, prowadząc grupy i dłuższe szkolenia. Jego sposób pracy to wyjątkowe połączenie profesjonalizmu i jasności z głębokim wglądem, życzliwością i humorem - pozwalając mężczyznom odzyskać poczucie godności i indywidualną formę wewnętrznej mocy.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

mazowieckie
, Warszawa

http://tuiteraz.eu
marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_7873f6c1ed248ed778d4a9220c704287, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_7873f6c1ed248ed778d4a9220c704287, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0