Strona główna > Kultura > Warsztaty

Warsztaty wokalno-aktorskie w ramach Akcji "Zima w Mieście"
Warsztaty wokalno-aktorskie w ramach Akcji

Cena: bezpłatnie

Miasto: Warszawa
Data: 28-01-2019 do 08-02-2019
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: grupa
Opis propozycji:

Trenerki wokalne:

Ewelina Stepanczenko-Stolorz
Aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Współpracowała z Teatrem Nowym im. K. Dejmka w Łodzi oraz w Teatrze Scena Prapremier Invitro w Lublinie. Była współzałożycielką Nieformalnej Grupy Avis z którą zrealizowała m.in.spektakl „Kukułka” w reż.Agaty Biziuk.Za rolę w spektaklu otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na II Festiwalu Teatrów Nieinstytucjonalnych „X-OFF 2008”.
Przez pięć lat była etatową aktorką Teatru Rozrywki w Chorzowie, w tym czasie występowała m.in.w takich spektaklach jak: „Wesołe kumoszki” reż.: Laco Adamik, „Położnice Szpitala św. Zofii” reż.:Monika Strzępka,”Bierzcie i jedzcie” reż.:Monika Strzepka.
Ma w swoim dorobku kilka ról w serialach telewizyjnych m.in. „Barwy szczęścia”, „Lekarze”, „Na wspólnej”. Pracuje jako lektorka i aktorka dubbingowa.Swoją przygodę z dubbingiem rozpoczęła rolą Vivian Wembey w filmie „Trasformers.Ostatni Rycerz”. Współpracuje z Teatrem Rampa w Warszawie,gdzie gra w spektaklu „Babcia mówi pa pa” w reżyserii Agaty Biziuk.
Jest również instruktorką aktorstwa w Broadway Musical School.

Helena Siekierska

Aktorka, teatrolog, instruktor teatralny. Absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej na kierunku aktorskim oraz Wydziału Wiedzy o Teatrze. Absolwentka X APT Gardzienice. Aktorka Kolektywu Supernova, nagrodzonego w 2017 roku na Festiwalu Pierwszy Kontakt w Toruniu. Za spektakl w reżyserii Marcina Wierzchowskiego „Pospolite żywoty martwych Polaków”. Laureatka pierwszej nagrody ogólnopolskiego konkursu wokalnego im. Jonasza Kofty, „Moja Wolności”. Wraz z zespołem Ślady wydała w 2017 roku płytę "Tak będzie lepiej". Razem ze Śladami grała koncerty, m.in. w Klubie Komediowym. Zespół nagrał również teledysk do utworu „Ech. wy ludzie, co żyć potraficie” z udziałem takich artystów jak: Irena Jun, Andrzej Pągowski, Tomasz Sikora czy Justyna Jary. Ma w swoim dorobku kilka ról telewizyjnych, w serialach: „M jak miłość” i „Klan”. Od kilku lat prowadzi warsztaty teatralne z dziećmi i młodzieżą. Między innymi w Akademii Młodych Talentów.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Wawerski Centrum Kultury
mazowieckie
Lucerny 13, 04-687 Warszawa
22 815 67 63
http://www.wck-wawer.pl
zastow@wck-wawer.pl

NewsletterOstatnio dodane