Strona główna > Kultura > Warsztaty

Tantra - wewnętrzne mistrzostwo
Tantra - wewnętrzne mistrzostwo

Cena: od 1980zł

Miasto: Olsztyn
Data: 05-08-2019 do 11-08-2019
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zapraszają 5 – 11 sierpnia 2019 na warsztat

Tantra - wewnętrzne mistrzostwo
7 dni przebudzenia do nowego życia

Zaawansowany warsztat dla kobiet i mężczyzn

Prowadzą: Prem Santoshi i Shachar CaspiWewnątrz każdej Kobiety jest potężny Mężczyzna a w każdym Mężczyźnie jest delikatna Kobieta. Tantra pokazuje Ci drogę jak stać się Zintegrowanym Człowiekiem poprzez udoskonalanie wewnętrznego tańca energii męskiej i kobiecej w Tobie. Dopiero kiedy udoskonalisz ten taniec możesz mieć dojrzałe relacje z innymi i z życiem.


Ten warsztat jest zaproszeniem, żeby zagłębić się w swojej esencji jako Kobieta i jako Mężczyzna i odkryć swoje wnętrze, odkryć Siebie.

Dwoje wybitnych międzynarodowych nauczycieli Tantry zaprasza Cię na bardzo transformującą podróż w głąb Siebie, niezależnie czy weźmiesz w niej udział sam/sama czy
z partnerem/partnerką.

Praktyki:

• Tantryczne Rytuały i Medytacje
• Podróże szamańskie
• Świadomość emocjonalna
• Praca z energią i oddechem
• Świadomy dotyk / masaż
• Dzielenie w kręgu
• Zabawa / Celebracja

Jest to warsztat zaawansowany, przeznaczony dla osób, które kroczą już ścieżką Tantry!

ZAPRASZAMY ZARÓWNO SINGLI JAK I PARY!


PROWADZĄCY:

Santoshi Amor
Santoshi jest międzynarodową nauczycielką Tantry, ucieleśnia istotę tantry od 20 lat. Jej obecność, pasja i spontaniczność zachęcają uczestników do odkrywania ukrytych aspektów siebie. Porzuciła karieręarchitekta podążając za wołaniem serca i na 12 lat zamieszkała we wspólnocie OSHO w Indiach, gdzie została nauczycielką Tantry i medytacji. Później wycofała się w świat ciszy i odosobnienia w Himalajach przez ponad rok poznając praktyki tantry Tybetańskiej.
Intymność i miłość są dla niej źródłem inspiracji. Doświadczyła wiele różnych relacjipoznając głębięsztuki świadomej miłości i świadomej seksualności.
Obecnie rezyduje na Ibizie, gdzie gromadzi osoby z całego świata pragnące doświadczać Tantry. Prowadzi warsztaty Tantra dla kobiet, par i singli w różnych krajach.
Jej pasją jest wspieranie kobiet w rozwijaniu ich najwyższego potencjału.
www.tantrawoman.comwww.ibizagoddess.comwww.ibizatantrafestival.com

Shachar Caspi
Nauczyciel medytacji i świętej seksualności, Daka i przewodnik poszukiwań ezoterycznych i wewnętrznego odosobnienia. Szkolił się w wielu krajach świata w szkołach ISTA (International Schools of Temple Arts – Międzynarodowych Szkołach Sztuk Świątynnych). Założył organizację „Less isMore” (Mniej znaczy więcej), która szkoli firmy i organizacje jak usprawnić procesy myślowe, zwiększać koncentrację i wydajność. Shachar uczy także na kursie Rocznej Psychoterapii Integratywnej w Tel Avivie.
Po siedmiu latach pracy jako dowódca jednostki w izraelskiej Air Force Commando Unit, Shachar stworzył sieć sprzedaży kawy i kawiarni na Bałkanach. Zdawszy sobie sprawę, że nie znalazł odpowiedzi, których szukał, udał się w podróż, aby odkryć, kim naprawdę jest. W 2010 roku pojechał do Gwatemali, gdzie 2 lata studiował w „The Piramid Del Ka” – egipskiej tajemnej szkole, specjalizującej się w świadomym śnieniu, medytacji i studiach Kabały. Podczas tego poszukiwania, doświadczył długich okresów izolacji i podjął intensywne, 40- i 90-dniowe odosobnienia w milczeniu, podczas których odkrył znaczenie bezpośredniego podłączenia z siłą życiową i wewnętrznym głosem.
Shachar zaprasza do rozszerzania swojej świadomości i wejścia na prawdziwą ścieżkę serca, która istnieje w każdym z nas. Doświadcz, jak połączyć swoją Kundalini (energię seksualną)
z kosmosem (obecnością) w przestrzeni swojego serca.
www.shacharcaspi.com


WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:
5 - 11 sierpnia2019(poniedziałek– niedziela)

ROZPOCZĘCIE:
5 sierpniagodz. 18 (kolacją w poniedziałek)

ZAKOŃCZENIE:
11 sierpnia godz. 14 (obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:
1980 zł+ koszt pobytu i wyżywienia
Oferujemy10 miejsc dla osób z zagranicy!
Cena dla osób z zagranicy: 2500zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU:
wyżywienie 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska 606994366

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna jest rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o dwie wpłaty w ciągu tygodnia od zgłoszenia (zadatku za warsztat i zaliczki za pobyt, na dwa oddzielne konta).
3. Brak wpłaty zadatku i zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt. Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestniczek!
4. Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 5-11.VIII.2019”.

Tu i Teraz
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
8. Zadatek bezzwrotny za warsztat w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Begoña Amor Cazorla z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „Tara Zaawansowana II 5-11.VIII.2019”.

Begoña Amor Cazorla
Numer konta:68 2490 0005 0000 4000 7257 6060
ALIOR BANK

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): ALBPPLPWXXX
IBAN: PL68 2490 0005 0000 4000 7257 6060
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo

http://tuiteraz.eu
marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane