Strona główna > Edukacja > Warsztaty

Oddech życia oddech biodynamiczny, Ipsalu Tantra Kriya Joga (Nowe Kawkowo)
Oddech życia oddech biodynamiczny, Ipsalu Tantra Kriya Joga (Nowe Kawkowo)

Cena: od 500zł

Miasto: Olsztyn
Data: 30-11-2018 do 02-12-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Ten intensywny weekend to wyjątkowa okazja, aby doświadczyć transformującego działania Oddechu Biodynamicznego (Biodynamic Breath BBTRS) i Ipsalu Tantra Kriya jogi. Oba systemy wykorzystują oddech jako główne narzędzie pracy, wraz z systemem opartym na 6 elementach.

Program jest zaprojektowany dla Ciebie aby:
• wzmocnić naturalny proces twojego ciała, abyś mógł sam się wyleczyć, uwolnić przewlekłe napięcia i uzdrowić twoje systemy na poziomie komórkowym
• zwiększyć swoją samoświadomość i wrażliwość, aby być w kontakcie ze swoimi subtelnymi odczuciami
• być obecnym i otwierać serce, poprzez dotykanie traum i wzorców głęboko przechowywanych w ciele, umożliwiając ich uwolnienie i akceptację
• wyrównać swoje centrum poprzez starożytne praktyki jogi Tantry Krija, które odmładzają, wprowadzają harmonię do naszego życia i duchowość do naszej seksualności.

Czym jest Oddech Biodynamiczny?
Biodynamiczna praca z oddechem (BioDynamic Breathwork, BBTRS) integruje głęboko połączone oddychanie ze świadomym dotykiem, ruchem, uwalnianiem emocji, dźwiękiem i medytacją, aby uruchomić leczenie intuicyjne, kiedy i gdzie jest najbardziej potrzebne. Techniki oddychania pozwalają ci być w kontakcie z głęboką naturą twojej istoty.
6-elementowy system wspomaga naturalny proces uzdrawiania twojego ciała, od początku do końca, uwalniając chroniczne napięcie i restrukturyzując twoje systemy na poziomie komórkowym.

Ten system jest potężnym narzędziem pozwalającym dotrzeć do twoich zdolności samoleczenia. Większość z nas doznała emocjonalnych lub fizycznych napięć na pewnym poziomie, co może ograniczać nasze oddychanie i zdolność odczuwania. Wynikające z tego opancerzenie ciała i skurcze mięśni mogą trwać latami. Sesje integracyjne BBTRS pomagają ci świadomie wyzwalać napięcia i żyć w większej żywotności, wolności i połączeniu z innymi.
Zostaniesz wprowadzony w zmieniony stan świadomości za pomocą głębokiego oddychania połączonego – w ten sposób zalewamy ciało tlenem. Proces ten pozwala uwolnić swoje głębokie napięcia, uwięzione energie, emocje lub traumy, które wypłyną na powierzchnię, aby ukończyć ich ekspresję i oczyścić z nich nasze ciała, pozostawiając uczucie większej całości i integracji. Kiedy całkowicie akceptujemy ten moment, jesteśmy naprawdę wolni, wolni od własnej klatki ograniczających pojęć.

Czego mogę doświadczyć podczas sesji pracy z oddechem?
Podczas sesji oddechowej może wystąpić wiele reakcji fizycznych, emocjonalnych i duchowych: możesz płakać, śmiać się, odczuwać ciepło lub zimno, odczuwać wibracje i prądy energii przepływające przez twoje ciało. Często możesz przypominać sobie znaczące wydarzenia, które wpłynęły na ciebie w trakcie twojego życia i urodzenia.
Są to powszechne doświadczenia ludzi na całym świecie, jednak każda osoba ma swoje unikalne doświadczenie i najlepiej jest wyjść mu naprzeciw bez żadnych oczekiwań. Pozwól, aby ta metoda poprowadziła Cię przez podróż uzdrawiania. Miej otwarte serce i umysł, aby doświadczyć wszystkiego, co się pojawi.

Ipsalu Tantra Kriya Yoga:
Ipsalu to droga tantry o długiej tradycji, która oferuje pełną integralność, wnikliwe praktyki i spójną 3-stopniową ścieżkę. Jest to kompletna ścieżka, która pomaga wyleczyć stłumioną energię emocjonalną utrzymywaną w ciele, otwiera kanały energetyczne, a także wprowadza równowagę pomiędzy energiami męskimi / żeńskimi, podnosi emocjonalny i duchowy poziom świadomości.
Praktyka polega na unikalnej metodzie dostrajania się do błogości. Jest to formuła, która działa w każdych okolicznościach, jeśli chcesz się poprzez nią zrelaksować. Szybko sprawia, że zarówno nieznajome osoby jak i pary potrafią stworzyć relacje pełne połączenia, miłości i błogości. Wprowadza osobę w błogość w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu. Zawiera jedne z najpotężniejszych technik na świecie, czerpane z kilku tantrycznych tradycji, takich jak jogiczne, taoistyczne, tybetańskie i Osho, promujące leczenie, zdrowie, witalność, głębszą intymność, świadomość i połączenie.

Ten warsztat jest odpowiedni dla singli i par, początkujących i zaawansowanych. Warsztat NIE jest odpowiedni dla osób z chorobami serca, epilepsją i dla kobiet w ciąży.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!
________________________________________
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN: 30.11 - 2.12.2018

ROZPOCZĘCIE 30.11 (piątek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 2.12 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
• 500 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU
• Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 30.XI-2.XII.2018”.
6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
________________________________________
PROWADZĄCY

Kachenka ( Katerina Foltova)

Naturalna uzdrowicielka wielu ścieżek życia. Urodzona w Czechach. Nauczycielka Hatha i Tantrycznej Kriya Yogi, masażystka Shiatsu Thai, terapeutka oddechu biodynamicznego i uwolnienia traumy, inicjowana na ścieżkach medycyny roślinnej w plemionach Huichola i Shipibo.
Ukończyła zaawansowany kurs dla nauczycieli u Nayano Burdine, nauczycielki systemu Ipsalu Tantra Kriya Jogi podążającego za naukami Czerwonej Tantry Osho i Białej Tantry Babadżiego. Posiada inicjację poziomu 1 & 2 Oddechu Kosmicznej Kobry, który przyspieszył u niej uzdrawianie wielu głębokich urazów w sferze seksualności, przynosząc zrozumienie w jaki sposób ma efektywnie korzystać z energii życiowej. Prowadzi warsztaty w Meksyku, Argentynie, na Litwie, w Niemczech, na Węgrzech, w Portugalii i Wielkiej Brytanii.

Katerina otrzymała inicjację na Czerwonej Ścieżce Moon Dance i Poszukiwania Wizji, oraz do licznych ścieżek związanych z roślinami leczniczymi od szamanów w Meksyku i Peru, w tym certyfikat szamańskiej permakultury w Instytucie Paititi w peruwiańskiej Amazonii.

Otrzymała inicjację na ścieżce uzdrawiania jako dawca diksa na Uniwersytecie Jedności w Indiach z Ama i Bhagawana. Jest profesorem Yogui Siromani Hatha Joga Sivananda po przeszkoleniu w Indiach, jest certyfikowanym praktykiem koreańskiej akupunktury dłoni, terapii bańkami, masażu shiatsu, a także Reiki Poziom 1 & 2 w Kolegium Medycyny Chińskiej w Londynie. Jest absolwentką kursu masażu tajskiego w Instytucie masażu w Tulum w Meksyku, a także kursu Akro jogi.

„Moja podróż zaczęła się 13 lat temu w Indiach w 21-dniowym procesie Deeksha, gdzie doszło do głębokiego uzdrowienia i zostałam inicjowana jako dawczyni Diksha na ścieżce uzdrawiania. Dopiero po wielu latach pracy z energią, praktyki i nauczania jogi, pracy z oddechem i lekami roślinnymi, po uzdrowieniu siebie, znalazłam ścieżkę Tantry. Starożytnej alchemicznej drogi transformacji poprzez wewnętrzną siłę życia, która pozwala nam połączyć się głębiej z samym sobą, z innymi i ze wszystkimi formami życia. Podczas sesji grupowych dzielę się wiedzą i praktykami oczyszczającymi; narzędziami do odbudowy naszej energii seksualnej, naszych myśli, naszych emocji i przekonań”
www.facebook.com/TempleofDivineSerpent
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo

http://tuiteraz.eu
marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane