Strona główna > Edukacja > Warsztaty

Transformacja poprzez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć - od umysłu do ciała (dla początkujących i praktykujących), (Nowe Kawkowo)
Transformacja poprzez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć - od umysłu do ciała (dla początkujących i praktykujących), (Nowe Kawkowo)

Cena: od 1650zł

Miasto: Olsztyn
Data: 04-12-2018 do 09-12-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Wszyscy przychodzimy na świat otwarci i we współbrzmieniu za Światem. Jednak stopniowo dostosowując się do otoczenia tworzymy mechanizmy obronne i pancerz mięśniowy, osobowość, która pozwala nam na bezpieczne i sprawne funkcjonowanie. Jednocześnie tracimy połączenie z naszą prawdziwą naturą i unikalną esencją.

Podczas warsztatu wyjdziemy poza nawyki osobowości, rozpuścimy stare napięcia, uwolnimy niewyrażone emocje, dzięki czemu poczujemy znowu przepływ energii życiowej i połączymy się w pełni ze sobą. Uzyskamy to poprzez stopniowe rozbrajanie napięć w ciele, segment po segmencie. Wykorzystamy bioenergetykę W. Reicha i A. Lowena, podejście dotyczące traumy Petera Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, medytacje Osho, taniec i świadomy dotyk.

W grudniu transformacyjnym oddechem uwolnimy napięcia z kluczowych segmentów ciała (w tym przepony i miednicy), udrożnimy przepływ energii i przejdziemy do oddechu tantrycznego. Otworzymy się na delikatny oddech, który uczy akceptacji siebie, miłości i przyjemności. Pogłębimy też zrozumienie procesu transfomacji przez oddech i pozbieramy narzędzia do codziennej praktyki, abyśmy mogli być na co dzień we wspierającym uzdrawiającym kontakcie z naszym zranionym dzieckiem, jego strategiami przetrwania i naszymi dorosłymi zasobami.

Korzyści z udziału w warsztacie:
• Uwolnimy stare napięć z różnych segmentów ciała
• Połączymy się z naszą energią życiową i poczujemy stan uwolnienia i totalności
• Odzyskamy kontakt z ciałem, poczujemy więcej odprężenia i rozluźnienia
• Wyciszymy umysł, będzie bardziej spokojny i uważny
• Zwiększymy zdolność do czucia i wyrażania emocji
• Doświadczymy różnicy między życiem w umyśle a byciem w ciele i sercu
• Zwiększymy ugruntowanie, pewność siebie, otwartość na ludzi i życie
• Poznamy techniki uwalniania napięć do wykorzystania w codziennym życiu

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN: 4 - 9.12.2018

ROZPOCZĘCIE 4.12 (wtorek), o godz. 18 (kolacja), sesja wieczorna o godz. 20

ZAKOŃCZENIE 9.12 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
• 1650 zł (po 30 października cena wynosi 1750 zł) + koszty pobytu i wyżywienia

PROMOCJA
• 1500 zł dla uczestników min. 2 warsztatów Pushana pod warunkiem rejestracji i płatności zaliczki za warsztat do 30 października

CENA POBYTU
• Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o dwie wpłaty w ciągu tygodnia od zgłoszenia ( za warsztat i za pobyt, na dwa oddzielne konta).
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 4-9.XII. 2018”.
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
6. UWAGA!!! Zaliczkę za warsztat w wysokości 250 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) prosimy wpłacać na konto Quest z opisem: „warsztat oddechowy" 4-9.XII., imię i nazwisko
Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36,
Nr rachu33 1160 2202 0000 0001 1047 7487
7. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
8. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
________________________________________
PROWADZĄCY

Pushan Govind
certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem. Po wielu latach prowadzenia własnej firmy w Hiszpanii wkroczył na ścieżkę terapii, medytacji, szamanizmu i duchowości uzyskując kompetencje z wielu szkół i modalności. Pushan jest autorem metody łączącej oddech bioenergetyczny i doświadczenia somatyczne, dzięki której pomógł wielu ludziom na ścieżce transformacji odkryć swoje autentyczne ja.
Jego praca koncentruje się na transformacji osobistej głównie poprzez terapię oddechem, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami i szkoleniami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i znalezienie harmonii między ciałem a umysłem w życiu codziennym. Niektóre z ukończonych przez niego szkoleń to: master breath training, somatic experience (uzdrawianie traum), uzdrawianie relacji, tantra, pomoc psychologiczna, terapie medytacyjne.
Więcej na: http://www.pushan.es
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo

http://tuiteraz.eu
marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane