Strona główna > Edukacja > Warsztaty

Intensywny retreat dla mężczyzn - The natural men (Nowe Kawkowo)
Intensywny retreat dla mężczyzn - The natural men (Nowe Kawkowo)

Cena: od 1850zł

Miasto: Olsztyn
Data: 20-11-2018 do 25-11-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Podczas warsztatu w bezpiecznych warunkach wejdziemy w obszary, które domagają się uwagi i uzdrowimy to, co nie zostało dokończone w naszym procesie stawania się mężczyzną.

Na przestrzeni historii my mężczyźni spotykaliśmy się i stworzyliśmy potężną energię z unikalnymi jakościami manifestującymi się zewnętrzną ekspansją i kreacją. Teraz nadszedł czas, aby również razem poprzez spotkanie z innymi mężczyznami doświadczyć ekspansji wewnętrznej.

Kiedy jesteśmy połączeni w sposób naturalny z naszą męską energią, pozwala nam to być osadzonym w ciele i w naszej życiowej energii. To prowadzi do naturalnej ekspresji naszych emocji i podążania za impulsami podróży i przygody, które oferuje życie.

Jednym z największych wyzwań, z którymi spotykamy się jako mężczyźni, to połączenie się z naszym sercem i jego naturalnymi jakościami. Otwarcie serca wzbogaca nasze serce radością, niewinnością, współpracą, przyjaźnią i zabawą.

Podczas tego modułu poznamy swoje starce wzorce zachowania i wyjdziemy poza nie, połączymy się z naszą naturalną tęsknotą za kontaktem z innymi mężczyznami w bezpieczeństwie i zaufaniu.

Podczas tego modułu będziemy również eksplorować mądrość męskich archetypów ukształtowanych przez wieki historii ludzkości. Archetypy mają moc oświetlenia nieświadomych schematów naszych zachowań i otworzyć nowe horyzonty świadomości.

Spotkanie mężczyzn umożliwia odzyskanie korzyści wynikających z naturalnego braterstwa, przynosi świadomość zdrowych wzorców, pozwala na przejście od konkurencji do współpracy, od izolacji do przyjaźni, od wstrzymywania do dzielenia się, od poczucia utknięcia do przepływu i kreatywności, od samotności do spełnienia i medytacji.

Podczas tego procesu:
• rozładujesz napięcia pochodzące z przeszłości
• połączysz się ze swoją naturalną męską energią
• otrzymasz wsparcie od innych mężczyzn
• połączysz się ze swoimi korzeniami
• doświadczysz transformacyjną moc medytacji aktywnych
• odkryjesz na nowo swoje naturalną zdolność do aktywności, kreatywności, spontaniczności, radości i relaksacji

Metody wykorzystywane podczas procesu:
• bioenergetyka
• praca z oddechem
• somatic experience
• transsomatic dialogue
• eksploracja archetypów
• psychodrama
• ustawienia
• medytacje aktywne

Dla kogo:
• Dla mężczyzn poszukujących siebie, braterstwa, swojej drogi do autentyczności, wewnętrznej mocy i spełnienia.
WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN: 20 - 25.11.2018

ROZPOCZĘCIE 20.11 (wtorek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 25.11 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
• 1850 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU
• Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o dwie wpłaty w ciągu tygodnia od zgłoszenia ( za warsztat i za pobyt, na dwa oddzielne konta).
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 20-25.XI. 2018”.
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczkę za warsztat w wysokości 250 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) prosimy wpłacać na konto Quest z opisem: „warsztat oddechowy" 20-25.XI., imię i nazwisko
Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36,
33 1160 2202 0000 0001 1047 7487
7. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
8. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
________________________________________
PROWADZĄCY

Pushan Govind
Terapeuta w podejściu Osho, bodyworker, certyfikowany prowadzący Osho Diamond Breath i Somatic Experience (podejście traumy Petera Levina). Facylitator terapii medytacyjnych Osho No Mind, Born Again, Mystic Rose i aktywnych medytacji Osho.
Terapeuta relacji i seksualności, masażysta: Ayurvedic Massage, Rebalancing, Cocoon tantra massage. Obecnie szkoli się w pracy W. Reicha. Prowadzi warsztaty i szkolenia we Włoszech, Hiszpanii, w Chinach. W Polsce prowadzi cykl warsztatów Transformacje przez oddech.
Więcej na: http://www.pushan.es

Adhiraj
Absolwent prawa i psychologii, terapeuta Osho Transomatic Dialogue i Diamond Breath, współprowadzący Osho Diamond Breath Training w Miasto, instruktor Chi Gung, prowadzi procesy Osho Akashic, terapie medytacyjne Osho Born Again, No Mind i Mystic Rose. Prowadzi wydarzenia, warsztaty i szkolenia we Włoszech, Grecji, Chorwacji, Meksyku, w Chinach i Indiach.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo

http://tuiteraz.eu
marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane