Strona główna > Kultura > Warsztaty

M-Joy warsztaty integratywne odkryj moc kierowania przepływem pola (Warszawa)
M-Joy warsztaty integratywne odkryj moc kierowania przepływem pola (Warszawa)

Cena: od 1800zł

Miasto: Warszawa
Data: 17-11-2018 do 18-11-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Jeśli tak – nie jesteś sam. Melissa Joy słyszała to od niezliczonej liczby swoich uczniów uczestniczących w warsztatach transformacji życia na całym świecie.

Zmiana trybu życia może pomóc, ale to co oferuje Melissa Joy, to przełomowy system transformacji, który pomoże ci zmienić sposób w jaki tworzysz swoja rzeczywistość i odnosisz się do wszystkiego.

Każdy z nas ma dostęp do energetycznych pól lub sieci, które są tak samo ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia jak fizyczne ciało. Wiele doświadczeń życiowych jest wynikiem rezonansu z polami (sieciami energetycznymi). Rezonans z polami strachu, braku, wstydu, poczucia winy, separacji i choroby, będzie odzwierciedlony w naszym życiu. Tak samo odzwierciedla się rezonans z polami miłości, obfitości, jedności, przepływu, połączenia i rozwoju.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, to nie wystarczy, że zmienisz wibracje, lub nawet własne myśli. Musisz zmienić wzorce (sieci energetyczne), które łączą cię z wszystkim.

Nowy paradygmat transformacji i uzdrawiania
W czasie Integratywnych Warsztatów M-Joy, Melissa Joy, nauczycielka transformacji, pokaże uczestnikom kompletny system leczenia i transformacji – w czasie zaledwie jednego weekendu. Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać 24 Pola M-Joy. Jest to wyjątkowy system oparty na fizyce, który umożliwia każdemu zmianę wzorców we własnym życiu, oraz życiu innych osób.
Wykorzystujące te wyjątkowe sieci świadomości (Pola), uczestnicy mogą manifestować i doświadczać miłości do samego siebie, przepływu, radości, obfitości i spełnienia w wielu aspektach codziennych doświadczeń. Przez świadomość skupioną na sercu oraz połączenie z wyspecjalizowanymi polami możemy zmienić lub rozpuścić wzorce, które rządziły naszym życiem przez wiele lat.
Światowa innowatorka w dziedzinie integracji nauki i duchowości.
Melissa Joy Jonsson, lub M-Joy, słynie ze swojej umiejętności skłaniania ludzi na całym świecie, aby wykorzystali swoją Prawdziwą Autentyczną Moc poprzez zabawę w polu serca. W 2014 roku rozpoczęła prowadzenie warsztatów M-Joy, które stały się jednoczącym ruchem świadomości, poświęconym rozpowszechnianiu świadomości skupionej na sercu i osobistej mocy dla każdego. Jej nauki są kulminacją głębokich badań na temat połączenia zasad naukowych z duchowymi ideami i wykorzystaniu ich w życiu codziennym.
Warsztaty to weekend praktycznego treningu i technik opartych na zabawie, które poprawiają zdrowie i wzmacniają witalność.


Pod kierunkiem Melissy Joy uczestnicy nauczą się jak dostrzegać sposoby w jakie siła życiowa porusza się w ich ciałach i wpływa na stan fizyczny i emocjonalny.
Następnie, krok po kroku poznają rozmaite techniki i sposoby praktycznej zabawy, dzięki którym:

• Wcielą w życie świadomość skupioną na sercu, która umożliwia bezpośredni dostęp do kosmicznego potencjału świadomości i zmianę wzorców energetycznych.
• Będą wchodzić w interakcje z wzorcami jako „znacznikami”, wykorzystując wielowymiarowe Pola M-Joy do wywołania natychmiastowych fizycznych, mentalnych, emocjonalnych i związkowych zmian w samym sobie, w swoich paradygmatach oraz w innych osobach.
• Zastosują Syntezę Serca i Umysłu, jako metodę projekcji Prawdziwych Autentycznych Pragnień (PAP) i materializację ich w formie rzeczy lub doświadczeń.
• Doświadczą Prawdziwej Autentycznej Jaźni (PAJ), która jest doskonale-niedoskonała, w taki sposób, że miłość do samego siebie i akceptacja dla samego siebie stanie się codziennym doświadczeniem.
• Dokonają (energetycznego) rozróżnienia między empatią a współczuciem, aby utrzymać swój stan bez względu na okoliczności.
• Odkryją różnicę między myślami, emocjami i uczuciami, określając jednocześnie, czy te wzorce są sieciami tworzonymi przez własną Jaźń, czy też projekcjami innych osób lub/i zbiorowymi polami społeczeństwa.
• Uwolnią się od uzależnień i rozpraszających bodźców aby doświadczyć wolności i spełnienia.

System Pól M-Joy może wywołać natychmiastowe zmiany fizyczne/mentalne/emocjonalne i jednocześnie umożliwić dokonanie trwałej transformacji.

Co otrzymasz na warsztatach
Dwa pełne dni praktycznych nauk w niewielkiej grupie, umożliwiającej indywidualny kontakt. Melissa Joy oferuje skuteczne połączenie teorii i praktyki przez zabawę, dzięki czemu uczestnicy opanują potężne narzędzia przemiany siebie, swojej rodziny, pracy i paradygmatów zbiorowych.
Do uczestnictwa w warsztatach M-Joy nie potrzeba szczególnych umiejętności ani wcześniejszego przygotowania – potrzebna jest tylko ciekawość i chęć ZABAWY.
W czasie Warsztatów M-Joy zobaczysz jedną z najbardziej innowacyjnych i przełomowych nauczycielek osobistej transformacji we współczesnym świecie. Melissa Joy zmieni twoje postrzeganie świata, otworzy twój umysł na nowe możliwości i da ci narzędzia do przemiany własnego życia.
Warsztaty są prowadzone w dwu lub trzydniowym formacie, oba formaty dają zaliczenie w Programie Certyfikacji Autoryzowanego Facylitatora M-Joy™.


W Polsce została wydana przez studio Astropsychologii książka Melissy Joy Jonsson

OPIS KSIĄŻKI:

Praktyczny podręcznik Nadzwyczajnego Życia!

Wejdź w pole serca i zacznij zmieniać swoje życie!

Każdy z nas może dokonywać dowolnych zmian w swoim zdrowiu, życiu i całym otoczeniu. A wszystko za sprawą metody, którą praktykują już setki tysięcy ludzi na całym świecie. Ta książka zaprasza czytelników w podróż w głąb ich natury, by odkryli moc dokonywania transformacji rzeczywistości, jaką w sobie od zawsze noszą. Dzięki niej każdy człowiek może zbadać kosmiczną świadomość i wykorzystać swoje nieskończone możliwości, dostępne dzięki polu serca.
Autorka, wplatając dowcipne nawiązania do nauki, duchowości i praktyczne zabawy, wyjaśnia, jak zorganizowana jest kosmiczna świadomość. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w pracy z dwupunktem podaje bezcenne informacje, jak można poradzić sobie z różnymi życiowymi sytuacjami i wyzwaniami oraz doświadczyć pełnej radości i osobistego spełnienia. Kluczem do tego jest pole serca, które jest portalem do wewnętrznej mocy oraz osobistej i globalnej przemiany. Poprowadzi Cię on do nowej rzeczywistości opartej na jedności, miłości i nieograniczonym potencjale.
Już teraz możesz skorzystać z wiedzy dotychczas dostępnej wyłącznie dla uczestników elitarnych warsztatów Matrycy Energetycznej. Nauczysz się szybko wchodzić w pole serca, koncentrować się na nowych aspektach codzienności i obserwować przełomowe zmiany w swoim życiu. Przechodząc przez kolejne rozdziały publikacji uświadomisz sobie, że fizyka kwantowa jest nie tylko zrozumiała, ale i niezwykle praktyczna. To dzięki niej dane Ci będzie zrealizować wszystkie swoje marzenia.
________________________________________
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN: 17 - 18.11.2018

17.11 (sobota), od 10:00 do 18:00

18.11 (niedziela), od 9:00 do 16:30

MIEJSCE: Warszawa

CENA WARSZTATU
• 1800 zł

PROMOCJA
• Rabat dla uczestników warsztatu w maju za przyprowadzenie nowego uczestnika 200 zł

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Zaliczkę za pobyt w wysokości 300 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka M. Joy 17-18.XI. 2018”.
5. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
6. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
________________________________________
PROWADZĄCY

Melissa Joy Jonsson
Autorka, Mówczyni, Inspirująca Liderka
Założycielka i instruktorka seminariów "M-Joy"
Melissa Joy Jonsson (M-Joy) znana jest przede wszystkim ze swojej zdolności angażowania ludzi z całego świata do korzystania z Prawdziwej Autentycznej Mocy poprzez pracę w polu serca. Wnosi wyjątkową perspektywę, w której jesteśmy w stanie doświadczyć życia w radości i pełni miłości.
Od 2008 roku Melissa wykłada popularne seminaria Matrix Energetics na całym świecie. W 2014 r. Rozpoczęła prowadzenie seminariów "M-Joy”. Nauki Melissy są kulminacją jej ekspansywnej pracy, łączącej naukowe zasady i duchowe koncepcje z praktycznymi, codziennymi doświadczeniami. Melissa wnosi nowy język, który umożliwia doznanie miłości własnej jako integralności.
Melissa jest autorką niedawno wydanych książek: The Integrity Effect i bestsellera Little Book of Big Potentials: 24 Fields of Flow, Fulfillment, Abundance, and Joy in Everyday Life (lipiec 2015) oraz M-Joy Practically Speaking; Matrix Energetics and Living Your Infinite Potential (marzec 2014). Jest również autorką Practical Play the Heart-Centered Way: A Complementary Play Guide to Little Book of Big Potentials (styczeń 2016) oraz współautorką Into the Matrix: Guides, Grace, and The Field of the Heart (2013) and The Physics of Miracles: Tapping in to the Field of Consciousness Potential z Dr Richardem Bartlettem (2010).
Przed stworzeniem kariery, którą uwielbia, Melissa spędził ponad dziesięć lat jako dyrektor wykonawczy w branży farmaceutycznej, koncentrując się na wprowadzaniu leków na rynek. Melissa ma tytuł licencjata z psychologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Barbara. Ukończyła studia podyplomowe w Graziado School of Business and Management na Pepperdine University.
Jest uznawana jako szanowana autorka i jako gość w globalnych audycjach radiowych, webinarach i telekonferencjach. Melissa jest dobrze znana ze swojej niezwykłej komunikacji i bycia dostępną na platformach społecznościowych uznanych w kraju i na świecie.
Melissa Joy jest pasjonatem inspirowania każdej osoby do realizacji swojego Prawdziwego Autentycznego JA (True Authentic Self - TAS) z praktyczną, kreatywną i potężną mądrością, którą można urzeczywistniać każdego dnia. Lubi biegać w pobliżu oceanu w San Diego, czytać, spotykać się z przyjaciółmi i dzielić się z ludźmi radosną podróżą życia ku ich nieskończonemu potencjału. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.MJoyHeartField.com
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

mazowieckie
, Warszawa

http://tuiteraz.eu
marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane