Strona główna > Edukacja > Warsztaty

Totalna Biologia w praktyce/ Recall Healing. Jak uzdrowić ciało i duszę, (Nowe Kawkowo)
Totalna Biologia w praktyce/ Recall Healing. Jak uzdrowić ciało i duszę, (Nowe Kawkowo)

Cena: od 500zł

Miasto: Olsztyn
Data: 12-10-2018 do 14-10-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Tłumaczy, dlaczego biologiczny mózg pod wpływem nadmiernego lub długotrwałego stresu przełącza się na program przetrwania i przekazuje go do określonej tkanki lub organu. Totalna Biologia zakłada, że choroba nie jest błędem natury, lecz najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu.

Te niezwykłe odkrycia ujrzały światło dzienne dzięki dr Hamerowi, a także francuskiemu onkologowi, dr Claude Sabbah. Ich kontynuatorzy i twórcy własnych odkryć to Roberto Barnai (Biologika) oraz dr Gilbert Renaud (Totalna Biologia/Recall Healing - uzdrawianie przez świadomość). Dzięki ich pracy możemy dziś posługiwać się skutecznymi narzędziami terapeutycznymi, szybko docierać do źródła choroby i wyłączać jej program.

Zastanawiamy się dlaczego chorujemy? Po co mamy katar, cukrzycę i raka? Każda choroba …ma sens. Sens biologiczny, którego zrozumienie pozwala nam się od niej uwolnić. System wiedzy zwany Totalną Biologią/ Biologicą nie tylko odpowiada na pytanie w jakich okolicznościach możemy zachorować, a przede wszystkim, jak wyzdrowieć. Solidna i uporządkowana wiedza bazująca na niezwykłym odkryciu Praw Natury doktora Hamera, tłumaczy mechanizm powstawania choroby i daje możliwość świadomego wyzdrowienia, przybliża nam zrozumienie naszego istnienia z biologicznego punktu widzenia. Zachęca do zmiany sposobu postrzegania naszego zdrowia i pojawiających się w naszym życiu chorób.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?
Dla wszystkich, którzy szukają konkretnych rozwiązań w związku z chorobami i zachowaniami jakie mają miejsce zarówno w ich życiu, jak i w życiu ich rodzin. Jeśli nie rozumiesz dlaczego od dzieciństwa borykasz się z chorą tarczycą, a w rodzinie twojego ojca od pokoleń wszyscy umierają na raka prostaty, to prawdopodobnie na warsztatach z psychobiologii znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Co można zyskać?
Nauczysz się rozpoznawać emocje, które tylko w konkretnych sytuacjach przekładają się na choroby. Stanie się jasne, dlaczego twoje dziecko ma nieustanne anginy i zapalenia ucha, dlaczego u mamy, cioci i babci zdiagnozowano ten sam typ raka piersi, zaś partner lub partnerka nie mogą powstrzymać się od picia alkoholu.

Zrozumienie tych mechanizmów przynosi uczucie ulgi i spokoju. W końcu pojmujemy, że to, co ma miejsce w naszym życiu, nie jest przypadkiem, ale ciągiem zdarzeń, które - zauważone, uznane, opłakane i przepracowane - przestają się powtarzać.

Warsztat poprowadzi Sonia Ross, dziennikarka z wykształceniem medycznym, dyplomowana konsultantka BioLogiki. Ukończyła wszystkie kursy u dr. Gilberta Renaud, autora metody Recall Healing/ Totalna Biologia. Prowadzi warsztaty z BioLogiki, które są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą poznać prawdziwe źródło swojej choroby i uwolnić się od niej. Sonia Ross podkreśla, że BioLogika, to nie tylko konkretna wiedza, to także możliwość uzdrowienia siebie, rozwiązania konfliktów już podczas trwania zajęć. Oprócz biologicznego podejścia do chorób i zachowań, fascynuje ją fizyka kwantowa. Z pasją uczy się innych metod rozwoju świadomości na dziesiątkach kursów. Z radością dzieli się wiedzą i jest otwarta na wszystko, co przynosi Życie.

PROGRAM WARSZTATÓW
Piątek
• 18.00 – kolacja
• 19 - 21

Wykład wprowadzający - Kto odkrył Prawa Natury i 5 cech konfliktu biologicznego. Dlaczego powinniśmy je znać? Bo to może uratować nasze życie. Nowa Medycyna, Biologika, Totalna Biologia/Recall Healing - dlaczego wiedza czerpana z biologicznego źródła zmienia w naszej głowie paradygmat zdrowia i choroby? Bo zaczynamy rozumieć, gdzie jest prawdziwe źródło choroby i wiemy co zrobić by jej nie aktywować.
Sobota
• 9 - 11 Czy to możliwe, że ciągle brakuje ci pieniędzy, bo twoją babcię obrabowano a dziadek topił się w jeziorze? Owszem. Psychogeneologia, niewidzialna lojalność rodowa. „magiczny kwadrat”. Odkrycia Recall Healing na zawsze zmienią twoje życie.
• 11.00 - 11.30 - przerwa
• 11.30 - 13. 30

Żołądek, jelita, wątroba, trzustka. Jeśli nie trawisz, nie wchłaniasz i nie możesz wydalić, to spójrz na to biologicznie: czego nie możesz wchłonąć i zaakceptować oraz czego nie jesteś w stanie się pozbyć? Z kim się do tej pory nie pożegnałeś? Choroby układu pokarmowego w świetle Biologiki oraz Totalnej Biologii/ Recall Healing.
• 13.30 - obiad
• 15.30 - 17.00

Choroby kobiece, choroby męskie. Rak piersi, rak szyjki macicy, rak prostaty, rak jądra. Co je programuje i czy naprawdę musimy się ich bać, bo „to u nas rodzinne”?
• 17.00 - 17.30 - przerwa
• 17.30 - 18.30

Choroby kości, mięśni, ścięgien - dlaczego kulejmy, cierpimy na raka kości, po co boli nas kręgosłup? Ciało zdradza nasze tajemnice.
• 18.30 – kolacja
• 19.30 – spotkanie wieczorne / pytania indywidualne
Niedziela
• 9.00 - 11.00

Nadwaga i chudość z perspektywy Totalnej Biologii. Dlaczego niektórzy jedzą co chcą i są chudzi a inni liczą kalorie i co roku kupują większy rozmiar ubrań? Dlaczego mamy wbudowany „biologiczny kod sylwetki” i skąd on się wziął? Przepracowanie konfliktów dotyczących nadmiernej otyłości i chudości sprawi, że ciało wróci do idealnej figury, którą zaprogramował dla nas mózg, zanim pojawił się konflikt.
• 11.00 - 11.30 - przerwa
• 11.30 - 14.00

Depresja, nałogi i uzależnienia. Gdzie jest ich źródło i czy możemy w jednej sekundzie wyjść ze stanu zwanego depresją, jeśli nawet tkwiliśmy w nim całe lata? Biologia odpowiada twierdząco. Dlaczego ciągnie nas do używek i narkotyków? Co stoi za alkoholizmem i nałogowym paleniem? I jakie kryją się za tym historie rodowe?
• 14.00 - obiad
• 15.00 00 - 16. 00

Podsumowanie warsztatów - pytania indywidualne.

WIĘCEJ O METODZIE RECALL HEALING/ TOTALNA BIOLOGIA:
Recall Healing® (Totalna Biologia®) www.recallhealing.com :
“Według tego systemu choroba jest reakcją organizmu na dramatyczne emocjonalne przeżycia, wstrząs, długotrwały stres, ale także – w związku z cyklami czasu oraz naszą komórkową pamięcią cyklów biologicznych – sekrety przodków.

Jest przejawem konfliktów, których doświadczamy w głębi swojego umysłu. Każdy z nas doświadcza trudnych, stresujących go sytuacji, ale tylko te przeżycia spowodują chorobę, które z dużą siłą odczujemy, które wywarły na nas ponadprzeciętne wrażenie, spowodowały ogromne emocje i z którymi nasza psychika nie mogła się uporać. Automatyczny mózg, odpowiedzialny za utrzymanie nas przy życiu tu i teraz, by móc wypełnić swoje zadanie, nie może koncentrować się na sprawach psychiki, „pozbywa” się więc problemu, przenosząc konflikt do ściśle określonego obszaru w ciele fizycznym, programując jego niedomaganie czy nawet poważną chorobę. Konflikt psychologiczny staje się wtedy konfliktem biologicznym.

Bezpośrednią przyczyną określonego rodzaju choroby jest więc emocjonalny wpływ naszego odczucia. Chorujemy dlatego, że nie uświadamiamy sobie wagi tego najistotniejszego, najsilniej odczutego doświadczenia, a właśnie odnalezienie go może przyczynić się do poprawy zdrowia, a czasem do całkowitego wyzdrowienia. „Nazwij to, przyjmij i wyrzuć” – żelazna zasada Recall Healing® (Totalna Biologia®) pokazuje bowiem, że aby zrobić pierwszy – i najważniejszy – krok do zdrowienia, należy nazwać konflikt, uświadomić sobie odczute w związku z tym silne emocje, a potem je odrzucić.
A w czym pomocna jest właśnie metoda Recall Healing® (Totalna Biologia®)?
U podstaw tej metody leżą naukowe dowody na związek psychiki z ciałem. Recall Healing® zawiera wiedzę z zakresu Germańskiej Nowej Medycyny, Totalnej Biologii, biologicznego przeprogramowania, a więc zasady funkcjonowania organizmów i mechanizmy powstawania chorób, co umożliwia ich odprogramowanie. Dzięki wiedzy, że ściśle określony konflikt przejawi się w ściśle określonym organie czy tkance, specjaliści Recall Healing® (Totalnej Biologii®) mogli opracować mapę ciała człowieka z jego chorobami i odpowiedzialnymi za nie konfliktami.

Praca metodą Recall Healing® (Totalną Biologią®) to proces polegający na przeprowadzeniu chorego przez historię jego życia, czy też życia jego przodków, poprzez zadawanie mu właściwych pytań w celu dotarcia do zdarzenia wywołującego jego emocjonalny konflikt generujący uruchomienie przez mózg programu choroby. Odnalezienie i nazwanie tego konfliktu jest jak wręczenie choremu klucza do zdrowia. Z pomocą dr. Gilberta Renaud można zrobić z tego klucza użytek.

I nawet jeśli metoda ta nie jest panaceum na wszystkie choroby, to liczne potwierdzenia dokumentacją medyczną ustąpienia wielu z nich świadczą o jej ogromnej skuteczności.

«Recall Healing (Totalna Biologia) pokazuje, że to my wyrażamy chorobę i że jej przyczyną jest nierozwiązany konflikt, za którym stoi cierpienie. Dlatego musimy spowodować, żeby dana osoba przemówiła – wypowiedziała chociaż kilka słów. Wtedy zmienia się jej pozycja – nie jest już ofiarą choroby, lecz trzyma w ręku klucz do swego uzdrowienia.»

Dr GILBERT RENAUD – kanadyjski terapeuta i doradca życiowy pracujący metodą Recall Healing – uzdrawiania poprzez świadomość. Opracował tę autorską metodę pracy, ale odwołuje się również do odkryć wielu swoich poprzedników, takich jak: Claude Sabbah czy Ryke Geerd Hamer. Doktor biologii i specjalista w dziedzinie naturopatii oraz masażu terapeutycznego.
Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

Autor szkoleń dla lekarzy i terapeutów oraz wszystkich tych, których interesują prawa Totalnej Biologii oraz w pełni świadome życie. Prowadzi je z sukcesem na całym świecie.
Cechuje go serdeczne otwarcie na drugiego człowieka i pełne zaangażowanie w jego historię.

Gilbert Renaud jest jedynym w Polsce wykładowcą metody Recall Healing i Totalnej Biologii uprawnionym do prowadzenie kursów w Polsce.Jest autorem książki RECALL HEALING UZDRAWIANIE ABSOLUTNE, dostępnej na polskim rynku.
>
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN: 12 - 14.10.2018

ROZPOCZĘCIE 12.10 (piątek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 14.10 (niedziela), o godz. 16

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
• 500 zł + koszty pobytu i wyżywienia

RABATY
• dla powtarzających warsztat wakacyjny cena wynosi 350 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU
• Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 12-14.X.2018”.
6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
________________________________________
PROWADZĄCY
Sonia Ross

Dziennikarka z wykształceniem medycznym, od 20 lat publikuje teksty związane z medycyną, psychologią, ezoteryką. Pięć lat temu zafascynowała ją logika biologii i konsekwencja z jaką manifestuje się w ludzkim życiu. Zaczęła zatem zgłębiać temat u mistrzów tych dziedzin. Ukończyła kurs konsultanta Biologiki i jako jedna z pierwszych osób w Polsce, otrzymała certyfikat od twórcy metody - Węgra, Roberto Barnaiego. Równocześnie uczyła się Totalnej Biologii/ Recall Healing u kandyjskiego terapeuty, dr biologii, autora metody, Gilberta Renaud. Ukończyła wszystkie poziomy warsztatów, a także osiem dostępnych kursów specjalistycznych, takich miedzy innymi jak „Partnertwo i seksualność”, „Biologia dziecka”, „Nałogi i depresje”. Wiedzę zdobywała także u dr Gerarda Athiasa, autora książek „Programy rodzinne naszych chorób”.
Oprócz biologicznego podejścia do chorób i zachowań, fascynuje ją fizyka kwantowa. Z pasją uczy się innych metod rozwoju świadomości na dziesiątkach kursów, między innymi na szkoleniach z homeopatii połączonej z Recall Healing (dr Piotr Pałagin), Tetha Healing oraz u dr Franka Kinslowa, twórcy metody synchronizacji kwantowej.
Z radością dzieli się wiedzą i jest otwarta na wszystko, co przynosi Życie.
• www.recallhealing.pl
• www.totalnabiologia.com.pl
• www.soniaross.pl
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo

http://tuiteraz.eu
marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane