Strona główna > Różności > Warsztaty

Happy detox. Detox ciała, umysłu i ducha. (Nowe Kawkowo)
Happy detox. Detox ciała, umysłu i ducha. (Nowe Kawkowo)

Cena: od 420zł

Miasto: Olsztyn
Data: 13-09-2018 do 16-09-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

To inspiracja, dobra energia i regeneracja, która nie skończy się razem z powrotem do domu. Doświadczysz czystego źródła szczęścia na własnej skórze i trwale zmienisz nawyki, które blokują jego odczuwanie na co dzień.

Dasz sobie przestrzeń na uwagę, troskę, zadbanie o siebie! Będąc w stanie relaksacji dotrzesz do swojego centrum. Poczujesz siebie w pełni. Czego Ci potrzeba, co Ci nie służy, a co wspiera. Pobudzisz nowe marzenia, inspiracje i wizje. W tym spokoju i ciszy w głowie zobaczysz co Ci gra w duszy i dokąd Cię prowadzi Twoja intuicja. Poczujesz to w ciele, od razu pojawi się w umyśle. Czując więcej, nie dopuścisz do złych decyzji, chorób czy toksycznych ludzi wokół Ciebie.

CIAŁO
Będziesz jeść zdrowe jedzenie i oczyścisz ciało. Poprzez yogę i taniec spontaniczny zrzucisz z ciała wszystkie nagromadzone złe emocje.

UMYSŁ
Oczyścisz głowę od natłoku myśli i rozterek. Poczujesz reset umysłu. W tym spokoju i ciszy w głowie ujrzysz przejrzystość i nową inspirację. Zobaczysz co Ci w duszy gra i dokąd prowadzi Cię Twoja intuicja.

Będziesz miał przestrzeń i komfort wyrzucenia z siebie zalegających emocji, które ciągną się za Tobą. Poczujesz, że wracasz z duszą lżejszą o 10 kg. Nakarmisz duszę wspaniałymi emocjami w towarzystwie świetnych ludzi

JEŚLI MASZ OCHOTĘ SIĘ ROZWIJAĆ, PRZEKRACZAĆ SWOJĄ STREFĘ KOMFORTU, TEN WYJAZD JEST DLA CIEBIE. TO WYDARZENIE DLA CZUJĄCYCH POTRZEBĘ OCZYSZCZENIA Z TEGO CO ZALEGA ZARÓWNO W ICH CIELE, UMYŚLE JAK I DUSZY. DLA TYCH, KTÓRZY PRAGNĄ BYĆ WOLNI I SZCZĘŚLIWI!

ELEMENTY WARSZTATÓW:

Odblokuj ciało
Codziennie gromadzimy w ciele dużo napięć. Każda niewyrażona emocja, stres i złe nawyki powodują, że ciało staje się zbiornikiem na toksyny i stres. Podczas Happy Detox odblokujesz napięte ciało na wielu warsztatach, np. yoga, ruch improwizowany, acro yoga.

Wyraź siebie
Pełna ekspresja emocji i tego co masz w sobie...czyli taniec spontaniczny. Każdy ruch jest dozwolony… ale musisz dać z siebie 100% autentyczności i flow. Wyrazisz co Ci w duszy gra i uwolnisz blokady ciała, które manifestują się w Twoim życiu.

Opanuj stres
Warsztaty oddechowe i medytacyjne, na których przyswoisz technikę pomocną w sytuacjach stresowych i nie tylko. Regularne stosowanie technik oddechowych zmienia życie na bardziej świadome i szczęśliwe.

Dotknij natury
Żyjąc w dużym mieście oddaliliśmy się od natury. A przecież człowiek szczęśliwy to taki będący w bezpośrednim kontakcie z fauną i florą. Dlatego wyruszymy w las i uważnie doświadczymy natury.

Obudź w sobie dziecko
Dorastając i przyjmując na siebie kolejne wzorce i role społeczne oddaliliśmy się od naszego źródła - wewnętrznego dziecka, które ma w sobie autentyczną radość. Żeby wrócić do tego stanu czystej radości.

W PROGRAMIE:
• wyprawy do lasu
• codzienna yoga
• warsztaty ruchowe
• codzienne koncerty relaksacyjne
• warsztaty oddechowe
• medytacje i relaksacje
• acro yoga
• impreza z tańcem intuicyjnym

DLACZEGO?
• uspokoisz umysł od natłoku myśl
• będziesz jadł zdrowo
• obudzisz w sobie wewnętrzne dziecko i kreatywność
• zrzucisz stres z ciała
• poznasz techniki oddechowe oraz medytacje
• odpoczniesz od telefonu i cywilizacji
• będziesz blisko natury
• naładujesz akumulatory
• poznasz wspaniałych ludzi

SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN: 13 - 16.09.2018

ROZPOCZĘCIE 13.09 (czwartek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 16.09 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
• 420 zł (po 31.VII) + koszty pobyt i wyżywienia PROMOCJA: cena warsztatu wynosi 390 zł przy płatności zaliczki do 31.VII

CENA POBYTU
• Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 13-16.IX.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
________________________________________
PROWADZĄCY

Martyna Korzelik - trenerka medytacji i technik oddechowych, organizatorka wyjazdów weekendowych oraz rejsów. Przez wiele lat jako producentka TV stworzyła programy m.in. dla Fox, TLC, Canal+Discovery. Doświadczyła tam dużej dawki stresu i poszukiwała metod na jego redukcję. Od czasu gdy stosowała te techniki, zauważyła istotny wzrost kreatywności, koncentracji, spokoju i szczęścia. Życie z praktykami medytacyjnymi i oddechowymi stało się pełne, harmonijne i pełne ... życia Teraz z ogromną przyjemnością i miłością dzielę się zdobytą wiedzą.
Prowadzi warsztaty i rejsy w nurcie idei "Poczuj siebie"
www.poczujsiebie.pl

Mirek Kozłowski
Jestem doktorem nauk fizycznych, ale kariera naukowa mnie nie fascynowała więc postanowiłem się skupić na tym co uważam za naprawdę istotne, na jodze jako praktyce zmierzającej do pełnego poznania kim i czym jestem. To będzie już z 15 lat od kiedy rozpocząłem regularną praktykę jogi i prawie 10 lat nauczania. Kwalifikacje nauczycielskie miałem okazję potwierdzić zdanymi egzaminami nauczycielskimi, m.in. Introductory II wg. metody Iyengara. Yoga Centrum Mirka jest partnerem tego wyjazdu.

Jakub Sroczyński
Zajmuje terapią dźwiękiem, w życiu doświadczam i kreuje. Organizowałem warsztaty pracy z ciałem, tańca spontanicznego oraz kręgi mężczyzn. Na Happy Detoxie jednak zabiorę Was w podróż do krainy kosmicznego dźwięku. Magia świętych dźwięków gongu i mis tybetańskich wołała mnie od zawsze…na tyle mocno że teraz płynę na fali ich pięknej wibracji robiąc ceremonie.

Katharina Kochanowska
Zabierze nas do magicznego świata muzyki i ruchu, podczas warsztatów pokaże nam jak "wytańczyć siebie" odkryjemy, że szczęście może wypełniać każdą komórkę ciała, że śmiech może być tak nieskrępowany i prawdziwy. Jej dłonie zniwelują napięcie mięśniowe oraz wprowadzą Cię w stan ukojenia podczas masaży relaksacyjnych, a unoszący się w powietrzu zapach olejków eterycznych intensywnie pobudzi zmysły..
Trenerka Personalna, Instruktorka wielu dziedzin fitnessowych, Instruktorka tańca, Tancerka Teatralna, Aktorka Teatru Pantomimy. Masażystka oraz Animatorka imprez i zabaw.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo

http://tuiteraz.eu
marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane