Strona główna > Edukacja > Warsztaty

Mission Quest - odkryj swoją misję.
Mission Quest - odkryj swoją misję.

Cena: od 900zł

Miasto: Olsztyn
Data: 26-08-2018 do 02-09-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Misja jest Wielkim Ideałem, który nadaje naszemu życiu poczucie sensu, jest celem celów, nadrzędnym celem, z którego wyrastają wszystkie inne. Jest ona jak potężny pień drzewa, z którego, niczym konary, wyrastają wszystkie nasze aspiracje i zamierzenia.
Każdy przychodzi na świat niczym ziarno potencjału, z którego może rozkwitnąć przepiękne, majestatyczne drzewo. Dramat ludzki polega na tym, że znakomita większość z nas spędza swoje życie w stanie ziarna. Benjamin Franklin nazywał ludzi, którzy nie realizują swojego powołania i talentów: zegary słoneczne stojące w cieniu.

Zapytasz: Czym właściwie się różni człowiek, który „po prostu żyje”, od kogoś, kto realizuje swoją Misję?
Obrazowo można przedstawić człowieka nie znającego swojej Misji, jako kogoś znajdującego się w labiryncie, który stał się dla niego dającym poczucie bezpieczeństwa schronieniem. Odnalezienie Misji, to znalezienie drogi wyjścia z labiryntu.

Odkrywanie Misji polega na tym, że spoglądasz na swoje życie w sposób symboliczny, z lotu ptaka - jakbyś włączył reflektor i oświetlił wszystko i wszystkich w Twoim życiu. Misja jest gwiazdą przewodnią wędrowca, latarnią morską wskazującą okrętowi Twojego życia drogę do celu.
Uznając fundamentalne znaczenie Misji dla rozwoju człowieka, niektórzy psychologowie, jak np. James Hillman, określają Misję, jako DNA naszej duszy.

W dobie dzisiejszej wielu ludzi rezygnuje ze swojej dotychczasowej, często dobrze płatnej pracy, gdyż nie daje im ona satysfakcji, poczucia spełnienia. Instytucja pracy li tylko zarobkowej, dla przysłowiowego chleba, zrodzona z mechanistycznego podejścia do świata przeżywa swój schyłek. I jednym z najbardziej uniwersalnych wyzwań stojących dziś przed człowiekiem jest prowadzenie życia bardziej twórczego, wynikającego z realizacji życiowej Misji, życia pozwalającego mu być w intymnym kontakcie ze swoją wewnętrzną mocą. Każdy jest powołany do tego, by stać się jednocześnie twórcą i liderem - by być kreatywny i umieć przewodzić sobie.


Naszym najgłębszym lękiem jest to, że mamy nieograniczoną moc. Nie nasza ciemność najbardziej nas przeraża, lecz nasze światło.
Nelson Mandela
Liderzy mają poczucie misji. Ze wszystkiego, co robią przebija pasja.
Brian Tracy
Odkrycie Misji jest kamieniem węgielnym każdego ludzkiego istnienia, kluczem do życia bogatego w głęboki sens. Jej realizacja dodaje wam skrzydeł, porywa - czujecie się pełni natchnienia, zdolni dokonywać rzeczy wielkich i cudownych. I ich dokonujecie! Odkrycie i realizacja Misji jest jednoznaczna ze znalezieniem swojego miejsca w świecie, z wyrażeniem waszej kwintesencji, którą jest: Twórczość.

Człowiek, związek, rodzina, zespół, przedsiębiorstwo, społeczność, naród, cywilizacja - wszyscy mają swoją Misję.

Realizowanie Misji wymaga uczciwości i odwagi, gdyż jest to życie w zgodzie z tym, co kochasz robić, co Cię pasjonuje. A zatem już teraz postaw sobie pytanie:
• Co sprawia, że moje serce zaczyna śpiewać?
• Co sprawia, że chce mi się tańczyć na ulicy?
• Co sprawia, że czuje się szczęśliwy, uskrzydlony?

Jak każdy człowiek na Ziemi, tak i Ty jesteś obdarzony konstelacją niepowtarzalnych uzdolnień, których nie posiada nikt inny. Masz też równie unikalny i wyjątkowy sposób ich wyrażania. Możesz uwolnić Twoje nieskończone zasoby, sięgnąć po bezcenny kruszec Twoich talentów. Już teraz możesz wyruszyć w zapierającą dech w piersiach przygodę urzeczywistniania Twojego Wielkiego Marzenia. Twój wkład jest ważny!

JAKIE KORZYŚCI UZYSKASZ Z UCZESTNICTWA W WARSZTATACH?

RELACJE
• Dzięki większej świadomości własnej tożsamości będziesz mógł polepszyć jakość wszystkich twoich związków; twoje interakcje międzyludzkie staną się źródłem głębokiej satysfakcji.
• Łatwiej Ci będzie rozwiązywać nieporozumienia między znajomymi, przyjaciółmi i członkami rodziny.
• Opanowując sztukę dialogu wewnętrznego, posiądziesz narzędzie do ciągłego doskonalenia komunikacji ze sobą samym i z innymi.
• Otworzysz się na własne uczucia przez co wzrosną Twoje zdolności empatii.ZDROWIE
• Nauczysz się wzmacniać swoją energię i witalność, podnosić i kontrolować swój poziom energii, redukując stres oraz wpływ negatywnych emocji.
• Poznasz metody skutecznej synchronizacji półkul mózgowych, pomagające we wszystkich procesach pamięci, uczenia się i asymilacji wiedzy.

PRACA I KARIERA
• Poznasz swoją Misję i talenty, swoje najgłębsze marzenia i aspiracje - spojrzysz na swoje życie z radykalnie nowej perspektywy i wyobrazisz je sobie z intensywnością, z jaką tego dotąd nie doświadczałeś.
• Nauczysz się zmieniać swoje marzenia w jasne i konkretne cele.
• Praca stanie się dla Ciebie źródłem satysfakcji i przyjemności, będzie dodawała Ci sił.
• Przekroczysz granice własnych możliwości: Nauczysz się kontrolować swój dialog wewnętrzny i regulować stan swojego stanu umysłu, emocji i ciała.
• Poczujesz w sobie odwagę i siłę do stawiania czoła wyzwaniom i do podejmowania ważnych decyzji.
• Przestaniesz siedzieć na ławce rezerwowych i wejdziesz do wielkiej gry życia.
• Wyzwolisz się z bezwiednej identyfikacji ze świadomością społeczną i zaczniesz podążać własną, oryginalną drogą.
• Odkryjesz najwspanialszą wersję siebie, o jakiej zawsze w głębi ducha marzyłeś - skarb Twojej niepowtarzalnej indywidualności.
• Obudzisz w sobie Alchemika, Geniusza, Demiurga i zaczniesz wyrażać Twoją kwintesencję, której imię: Twórczość!

WARSZTATY SĄ PRZEZNACZONE:
• Dla ludzi ciekawych siebie
• Dla tych, którzy chcą raz na zawsze skończyć z ciągłym czekaniem i odkładaniem na później realizacji swych najdroższych marzeń
• Dla wszystkich, którzy pragną ze swojego hobby uczynić źródło dochodów
• Dla każdego, kto czuje, że nie znalazł dotąd swego miejsca w świecie
• Dla biznesmenów, kierowników i członków zespołów, właścicieli i prezesów firm
• Dla każdego, kto pragnie wyrazić swój twórczy potencjał
• Dla dzisiejszych i jutrzejszych liderów

WIKTOR GOŁUSZKO
Jest poetą, pisarzem, kompozytorem, mentorem, doradcą ds. rozwoju potencjału twórczego, twórcą założycielem i dyrektorem Co-Evolution Institute. Wydał tomik prozy: "Ulisses", publikował w wielu pismach literackich i społeczno-kulturalnych. Na początku lat osiemdziesiątych osiedlił się we Francji, gdzie poświęcił się zgłębianiu zagadnienia istoty procesu twórczego. W tym celu podjął wielokierunkowe kształcenie w zakresie metod samorozwoju takich jak: Voice Dialog, masaż metamorficzny, rebirthing, medytacja taoistyczna i inne. Szkolił się między innymi u Mantaka Chia, Juana Li, Roberta Stambolieva, Gastona St. Pierre, Leonarda Orra, Sondry Ray, Boba Mandela, Ronalda Fuchsa, Diany Roberts, Petera i Eileen Caddy (założycieli wspólnoty Findhorn), Neala D. Walsha, Anthony Robbinsa, Gregga Bradena. Pracując jako wykładowca i trener w Studium Astropsychologii czy w Instytucie Psychologii Stosowanej wykształcił liczne grono studentów.
Obecnie artysta ukończył pracę nad misterium: "Hieros Gamos czyli Święte Gody" - sztuką z pogranicza poezji i teatru, do której skomponował również muzykę.
https://wiktorgo.blogspot.com

OPINIE PO WARSZTATACH:

Drogi Wiktorze,
Twoja obecność w moim życiu, zaowocowała...ŻYCIEM....
Właśnie nie dalej, jak wczoraj przyjechała Elza z Londynu i rozmawiałyśmy o tym co teraz, o tym co wtedy działo się i dzieje w świecie tzw. rozwoju osobistego (rok 2015).

Konkluzja? : my to miałyśmy szczęście, że na swojej drodze spotkałyśmy Ciebie!
Nie da się przecenić wartości i emocjonalnych przeżyć, które dają nam wszystkim warsztaty prowadzone Twoją niezwykle twórczą inwencją.
Rozbudzasz ciekawość i pasję życia. Wciąż płynie do Ciebie ogromna fala WDZIĘCZNOŚCI I MIŁOŚCI ZA TWOJĄ TRANSFORMUJĄCĄ RZECZYWISTOŚĆ, MĄDRĄ, DOBRĄ OBECNOŚĆ.
Dziękuję kochany WIELKI NAUCZYCIELU WIKTORZE. Ewa Najder, Life coaching


Minęło 8 dni od zakończenia warsztatu Mission Quest, a moje życie całkowicie się zmieniło. Odkryłem to, czego chcę od życia i w ciągu 8 dni 80% moich marzeń się spełniło. Reszta też się spełni, niedługo już, wiem to.
Mam swoje cele, odnalazłem równowagę w życiu i spokój. Okazało się, że to czego szukałem po całym świecie jest proste, zwyczajne i bardzo blisko. Zdziwiłbyś się bardzo co się wydarzyło w moim życiu. Dziękuję za wszystko.
Rafał Kamiński, manager

Spotkanie z Wiktorem zmieniło całe moje życie. Tak naprawdę wtedy zrozumiałam co to życie - to możliwość kreowania i dawania. Wcześniej wszystko robiłam nieświadomie. Jak poczułam i zrozumiałam, że to ja tworzę rzeczywistość - ona zaczęła się zmieniać. I trwa to nadal - po prostu było to jak zdjęcie czarnych okularów z nosa i zobaczenie słońca. Dzięki za obudzenie Wiktorze.
Katarzyna Mołas, szkoleniowiec, coach, masażystka


DATA:
26.VIII -2.IX.2018

ROZPOCZĘCIE:
26. VIII o godz. 18 kolacją (niedziela)

ZAKOŃCZENIE:
2.IX. o godz. 14 obiadem (niedziela)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:
900 zł + koszty pobytu i wyżywienia

RABAT:
100 zł przy wpłacie zaliczki do końca lipca!

CENA POBYTU:
wyżywienie 70 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie) noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA:
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366,


ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 26.VIII -2. IX. 2018”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo

http://tuiteraz.eu
marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane